#16 02-11-12 22:13:50

 Mailin

Zagubiony w dżungli

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-10-12
Posty: 184
Punktów :   
Ulubiona postać: Alagan Dhiren
Ulubiona część: pierwsza
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren

Re: Ulubiony przedmiot

Moim ulubionym przedmiotem jest historia mam świetnego nauczyciela nie można się z nim nudzić. Lubie też angielski. :)


Snow is falling once again. My soul is weary of this world. 
My body fails me, weakening. How long can I endure this cold?
                     I hear the Raven calling me
  Onux brother takes me home. Once more to spirit I return
                   Upon raven wings I am borne.
                                      Wolf

Offline

 

#17 02-11-12 22:41:37

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Ulubiony przedmiot

ja w tym roku też mam (cenzura), 4 lata z dyrektorką, a ona nie umie uczyć! Tak jak w podstawówce lubiła przyrodę, a w gimnazjum bio była nawet to nie wiem jak dam radę w technikum. W-F jest ciężki- sala do kitu, a nauczycielka miała chyba ambicje do wojska, ale nawet tam jej nie chcieli, tak przepadło moje 9 letnie uwielbienie do wychowania fizycznego. Nie mam, więc jeszcze ulubionego przedmiotu, ale nauczycielka od roślin jest nawet spoko.

Offline

 

#18 02-11-12 22:53:53

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Ulubiony przedmiot

Co do historii... też mam świetnego nauczyciela, nawet pozawala ściągać. Jednak co do przedmiotu nie mam zbytnio głowy, te wydarzenia i wg. Ale przyznam, że pasjonuję się wojną trojańską :heart:


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#19 03-11-12 09:25:05

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Ulubiony przedmiot

Historia? Moja nauczycielka od historii jest walnięta , nie pozwala ściągać cały czas się paczy nie usiądzie  normalnie tylko cały czas chodzi po tej klasie jak by była to prąd !
To nie wkurza tylko mnie reszta moich znaj. też jej nie lubi, niby można z nią pośmiać ale jak już zacznie gadać o spr. ze trzeba poprawić i zmusza do poprawki to już przestaje być miła.

Offline

 

#20 09-02-13 18:27:10

 Apayan

Sprzątający cyrk

12884796
Skąd: Hogsmeade
Zarejestrowany: 03-02-13
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Zdecydowanie pierwsza
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey
WWW

Re: Ulubiony przedmiot

Destiny napisał:

Jaki jest wasz ulubiony przedmiot w szkole? Ja lubię wf, j. angielki, j. polski (jestem humanistką) i OWŚ (obiekty w środowisku - przedmiot w liceum profilowanym) :3

Też jestem humanistką... Napiszmy razem książkę... xD

Oczywiście ja uwielbiam Historię i J.Polski...


"- Kotek, spójrz na mnie - powiedział matowym głosem.
Zamrugałam.
- Przecież patrzę.
- Nie, nie patrzysz - przysunął się bliżej, a jego oczy całkowicie rozbłysły zielenią - patrzysz przeze mnie, jakby mnie tu nawet nie było. Patrzysz na mnie... i nie widzisz mężczyzny. Widzisz wampira, a to oznacza coś gorszego gatunku. Jednym z nielicznych momentów był zeszły weekend. Obejmowałem cię i całowałem, i patrzyłem jak twoje oczy rozpalają się pragnieniem i wiedziałem, że po raz pierwszy widzisz mnie takim, jakim naprawdę jestem. Nie tylko niebijące serce okryte skorupą. Spójrz na mnie znów w ten sposób, bez żadnych wymówek w postaci narkotyków, które mogłabyś za to winić - jego usta wygięły się lekko, kiedy to powiedział -
Pragę cię od momentu, kiedy cię zobaczyłem... A jeśli myślisz, że nie płonę z pożądania na widok ciebie w staniku to się bardzo mylisz. Po prostu nie idę tam gdzie mnie nie zapraszają."

Offline

 

#21 09-02-13 20:33:24

 Tygrysica

Dmuchający balony

Zarejestrowany: 22-01-13
Posty: 66
Punktów :   
Ulubiona postać: Wszystkie:*
Ulubiona część: 1-4
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey & Kishan :)

Re: Ulubiony przedmiot

Ja lubię j. hiszpański i j.angielski, w-f też może być, plastyka taz jest fajna bo mamy fajnego nauczyciela, matematyki nie lubię al pani od matmy jest fajna. Nie lubię historii bo nauczycielka jest jakas dziwna, ma jakies dziwne tiki, i wszyscy na nią mowią elektro. :)

Offline

 

#22 10-02-13 21:02:30

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Ulubiony przedmiot

Polski i j.Angielski - Pani od Polaka ; po 40 ale wyluzowana w kit. Oczywiscie nie pozwala sciagac, ale wszystko obraca w zart :3.
Od Anglika - Zajebista! zajebista! i jeszcze raz zajebista! xd

Offline

 

#23 11-02-13 12:19:05

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Ulubiony przedmiot

W liceum byłam fanką historii-szczególnie dzieje najstarsze takie jak antyk,czy średniowiecze,za to nienawidzę do tej pory okresu I i II wojny światowej
Lubiłam też J.Polski- zawsze lubiłam dużo pisać i łatwo mi to przychodziło. (Dlatego wybrałam kl z rozszerzonym J.polskim i historią)
Geografia,Niemiecki też były ok ze względu na nauczycieli-traktowali nas jak dorosłych a nie jak dzieci i to był ich duży + ponieważ dla reszty nauczycieli moja kl była zbieraniną wszystkiego co najgorsze.


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#24 20-02-13 16:13:44

 Iska

Zwiedzający

Zarejestrowany: 18-02-13
Posty: 14
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Ren
Ulubiona część: I i IV

Re: Ulubiony przedmiot

Moje ulubione przedmioty to j.angieski,j.polski i historia

Offline

 

#25 21-02-13 14:46:48

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Ulubiony przedmiot

Ja osobiście nie mam ulubionego przedmiotu, dla mnie szkoła to głównie miejsce spotkań z przyjaciółkami, potem związana z nauką :D Ale najlepsze to dla mnie : matma i w-f ^^ I historia ale tylko wtedy gdy przerabiamy temat o wojnie światowej i I i II


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#26 21-02-13 19:50:06

 Miya

Bileciarz

Skąd: Gdzieś nad morzem :3
Zarejestrowany: 25-01-13
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II "Wyzwanie"

Re: Ulubiony przedmiot

Angielski i chemię <3333 Fizyka też nie jest zła. Lubiłam polski, ale pani ma menopauzę (XD) i strasznie wredna się zrobiła.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_md732gBndd1qm7ctho1_400.gif

Offline

 

#27 26-03-13 20:52:52

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Ulubiony przedmiot

Fizyka- kiedy to mówię zazwyczaj wszyscy robią wielkie oczy. o_o J. Polski, Biologia i najbliższa mojemu sercu- PLASTYKA. =)


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#28 26-03-13 22:32:21

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Ulubiony przedmiot

Koldunka napisał:

W liceum byłam fanką historii-szczególnie dzieje najstarsze takie jak antyk,czy średniowiecze,za to nienawidzę do tej pory okresu I i II wojny światowej
Lubiłam też J.Polski- zawsze lubiłam dużo pisać i łatwo mi to przychodziło. (Dlatego wybrałam kl z rozszerzonym J.polskim i historią)
Geografia,Niemiecki też były ok ze względu na nauczycieli-traktowali nas jak dorosłych a nie jak dzieci i to był ich duży + ponieważ dla reszty nauczycieli moja kl była zbieraniną wszystkiego co najgorsze.

phi..:) to widzę, że dogadałybyśmy sie bez problemu.
Ja również zdawałam maturę z historii- polski wiadomo obowiązkowy, ale polski uwielbiałam - literatury z okresu wojennego nie mogłam znieść i jako jedynej- nie czytałam.
Poza tym świetnie się czułam w łacinie i francuskim, stąd tez je na maturze miałam...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#29 27-03-13 18:48:13

 Oxymora

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 14-03-13
Posty: 37
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
WWW

Re: Ulubiony przedmiot

Matma i angielski <3 Jestem umysłem ścisłym i matematyka mi tak łatwo podchodzi, że po prostu poezja ^.^ Angielski podobnie - chyba nie ma lekcji, którą tak bym olewała, a i tak umiała więcej niż większość klasy xD Wcale się nie przechwalam! Wcale! xD
W miarę lubię też chemię, ale od kiedy zaczęliśmy organiczną to ją coraz mniej ogarniam.
Fizykę może i bym lubiła, gdyby nie nauczycielka, która nie umie uczyć ;/
Od historii mamy świetną nauczycielkę, można się z nią pośmiać i potrafi nauczyć, na lekcjach na to wszystko się znajdzie czas. Też się trochę tym interesuję - głównie antyk, ale nie mam głowy do tych wszystkich dat i wydarzeń.
Biologia jest ciekawa, ale strasznie dużo w tym pamięciówek, które mnie przerażają.
Polski to... polski xD Jest i niech sobie będzie, mi tam nie przeszkadza, ale znowu go jakoś nie miłuję ^.^


http://img441.imageshack.us/img441/9945/sygnaturat.png
Chciałem powiedzieć światu tylko jedno słowo. Ponieważ nie potrafiłem tego, stałem się pisarzem.
Stanisław Jerzy Lec

Offline

 

#30 27-03-13 20:56:44

 00KELLS

Damon

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 31-12-12
Posty: 300
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey Kadam
Ulubiona część: wszystkie
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Ulubiony przedmiot

Ja najbardziej lubię w-f, bo lubię się ruszać, i plastykę, ponieważ lubię sobie czasem także w domu coś nie coś pobazgrać. Najbardziej nie lubię chyba matematyki-tyle cyferek i znaczków! Aż głowa boli! :/


Muźdhe tumse pjar hai Ren...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.0net.pun.pl www.vas.pun.pl www.ave-satan.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl