#1 19-07-12 10:04:35

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Kishan

Dyskusja na temat Kishana :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 16-10-12 02:56:47

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Kishan

Sohan Kishan Rajaram,


http://i49.tinypic.com/2afibt1.jpg



młodszy z książęcych braci królestwa Mujulaain . Ma 20 lat.
Jego osoba była katalizatorem do tego, by zadziałała klątwa tygrysa, która doprowadzi do uwięzienia obu braci w ciałach tygrysów na ponad 300 lat.
W przeszłości głęboko zakochany w Yesubai, zaręczonej niestety z jego rodzonym bratem Renem. Ta miłość była powodem do ulegnięcia Lokeshowi i udziału w spisku, jak odebrać Renowi jego kawałek amuletu i ożenić się z Yesubai. W sytuacji zagrożenia królestwu Mujulaain i śmierci Yesubai, Kishan staje w obronie brata. W tym momencie zostaje aktywowana klątwa- Kishan zostaje zamieniony w czarnego tygrysa, Ren zaś w białego.

Mija 300 lat, podczas których Kishan rezygnuje ze swojego człowieczeństwa i żyje w dżungli uważając, że nie jest  godny szacunku z powodu błędów popełnionych w przeszłości. W rezultacie dorósł psychicznie.

Kishan w pełni zasługuje na swoje imię które oznacza "przystojnego mężczyznę" I rzeczywiście- długonogi, wysoki, barczysty, silne i twarde ramiona, doskonale umięśniony, długie czarne włosy i ciemna karnacja. Do tego oczy lśniące "pirackim" złotem i głos jedwabisty "jak karmel z miodem".
W postaci tygrysa- jest oszałamiający, na ciemnym tle miękkiego i aksamitnego futra  widnieją czarne pręgi a jego oczy lśnią i przyciągają jak złoto.
jest potężny, umięśniony, silny i cichy jak prawdziwy łowca. jego ciemne umaszczenie pozawala mu idealnie wtopić się w tło dżungli.

Przy bliższym poznaniu tylko zyskuje-
Jest odważny, śmiały, nie boi się eksperymentować, szybko wciela swoje pomysły w czyn. Jest inteligentny i bardzo szybko sie uczy.  Jest zaradny i nigdy się nie nudzi- zawsze znajdzie cobie coś do roboty- od uczenia się nowych umiejętności jak jazda samochodem, po ćwiczenie sztuk walki.  Lubi oglądać filmy  i uprawiać wszelkie sporty i gry zespołowe.

Ma niebywałe poczucie humoru, i potrafi wycisnąć uśmiech na twarzy każdego, czasem bywa sarkastyczny, czasem arogancki, ale zdolność przemawiania i dobierania odpowiednich słów ma ogromną. Jest ambitny i wygadany. Otwarty i nieco bezczelny. W pełni zasługiwał na określenie casanova i złodziej pocałunków!

Jednocześnie  Kishan jest bardzo uczuciowy- bardzo zależy mu na stabilności, pragnie mieć przy sobie osobę, przy której spędzi swoje życie, i w końcu poczuje się bezpiecznie, chociaż ma niebywałego pecha do zakochiwania się w dziewczynach jego brata.  Nie przechowuje w sobie głęboko uczuć- nie ukrywa ich, jest szczery i bezpośredni, i umie nazwać, to co czuje jego serce. Nie wstydzi się przy tym swoich uczuć i porażek. gdy chodzi o uczucia, Kishan staje się nagle łagodny i miły, chociaż na każdym innym polu walczy. Gdy kocha- robi to bezwarunkowo i dba o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Jest romantykiem. Potrafi być zazdrosny, ale  wie jak utrzymać swoje odruchy na wodzy. Nie jest zaborczy. To postać, przy której nawet milczenie jest ciekawe.  Jest stabilny i potrafi wzbudzić poczucie bezpieczeństwa.

To  bohater, który w największym stopniu ewoluuje wewnętrznie. Podejmuje świadomie decyzję  nie godząc się na ślepy traf losu.  Jest altruistą.

Ostatnio edytowany przez lutka (30-10-12 15:35:07)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 21-02-15 14:46:38

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Kishan

Polubiłam go od razu, bo wydawał mi się..magiczny :)


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#4 04-03-15 16:46:50

 KingOfTheTiger

Zwiedzający

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 04-03-15
Posty: 13
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Renshan ;p

Re: Kishan

Najpierw nie byłam co do niego przekonana, ale teraz to moja ulubiona postać :D TEAMKISHAN!!


,,Jeśli czegoś chcę, zdobywam to." ~Kishan

Offline

 

#5 07-03-15 17:55:59

 Marshall

Początkujący

Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 07-03-15
Posty: 24
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kells

Re: Kishan

Od zawsze TEAMKISHAN!! :D ♡love♡


-Czasami tylko przebiegłością można coś osiągnąć.
[...]spojrzał na niego trochę zdezorientowany i odparł:
-Jak na razie stoimy w miejscu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-armagedon.pun.pl www.sga.pun.pl www.raiders-l2.pun.pl www.samotneserca.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl