#1 14-08-12 15:24:45

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Veer-Zaar

http://1.fwcdn.pl/po/56/70/175670/7123676.3.jpg?l=1185190085000]

Musical a zarazem dramat coś cudownego. Historia opowiada o pewnym mężczyźnie, który został uwięziony na bodajże. 25 lat i po tych latach przychodzi do niego prawniczka która próbuje mu pomóc człowiek ten na początku nie odzywa się ani słowem (...)

Obejrzyjcie bo warto 


A to jedna z piosenek

Offline

 

#2 14-08-12 16:05:48

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Veer-Zaar

Oglądałam, w sumie obejrzałam chyba wszystkie filmy SRK, on jest super <3


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#3 31-01-13 15:11:40

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Veer-Zaar

Jeden z dwóch filmów z Shahrukhem, który obejrzałam do końca ale bez jakiegoś emocjonalnego zaangażowania- co u mnie jest dziwne, bo dość głęboko analizuje filmy.
Veer-Zaara mnie niestety znudziło- podobnie jak Dil se (do którego wracam wyłącznie do boskiej piosenki Chaiyya Chaiyya).
W filmie najbardziej przypadła mi do gustu postać młodej adwokatki granej przez Rani, ojciec Veera i scena gdy Veer przybywa do meczetu w Lahore, gdzie modli się Zaara z całą swoja rodziną.

Ostatnio edytowany przez lutka (31-01-13 22:24:49)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzem.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.bractwo-mroku-margonem.pun.pl www.ranger-airsoft-team.pun.pl www.our-story.pun.pl