#1 19-07-12 10:37:10

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Przeczytaj zanim napiszesz!

W tym temacie możecie umieszczać swoje ulubione cytaty z I części "Klątwy Tygrysa". Jednak panują tu pewne zasady, które musicie przestrzegać! W innym wypadku wasz post zostanie usunięty, a twórca dostanie ostrzeżenie (przypominam, że 4 ostrzeżenia to ban).

ZASADY:

~ Tematem ma być fragment cytatu (2 - 3 słowa), otwarty i zamknięty znakiem " oraz zakończony trzema kropkami (przykład na dole)

~ Każdy cytat należy rozpocząć i zakończyć znaczkiem "

~ Cytat musi być pisany w znaczniku, w tym celu należy kliknąć ">>"

~ Po każdym cytacie należy zrobić "enter" i wpisać w kolejności: część, rozdział i stronę, z której pochodzi wasz cytat

~ Zanim dodasz jakiś cytat pamiętaj, aby sprawdzić czy już nie istnieje w tym temacie

Przykład:

TYTUŁ:
"Pocałunek to..."

TREŚĆ:

"Pocałunek to podpis mężczyzny"

Część I, rozdział 17, strona 223

Miłej zabawy!


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adhd-lod.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.klanenemy.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl