#16 23-08-12 17:39:49

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Wasze pomysły

Na razie nie będę nic robić, bo nie wiem czy nie zamknę forum. Czekam jeszcze do końca sierpnia, jeśli chociaż użytkownicy nie zaczną pisać, forum zostanie zawieszone.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#17 23-08-12 17:58:26

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Wasze pomysły

:/ Nom... Ale co poradzisz jak tylko my, Kolorowa i Kells jesteśmy aktywne, to już nie ma o czym, ani z kim pisać. Ale też jak nie będziemy nic robić to nie ma szans aby forum uratować :( Dlatego też trzeba wierzyć tak jak Kells i nie poddawać się w szukaniu nowych sposobów i miejsc na reklamę. No i wiesz... forum nawet nie istnieje pół roku, i tak jak książka KT potrzebuję czasu, aż będzie sławne. Na razie mało ludzi wie o książce, więc też mało ludzi się nią interesuje. To co Kells powiedziała... po tym... uważam, że nie powinnaś zamykać forum. Ja w miarę możliwości w roku szkolnym będę lookać na stronę czy coś na niej się nie dzieje, może w tym czasie dojdzie ktoś, lub kilka ktosi ( Xd ) I rozrusza na nowo forum :) A tak jak byś zamknęła forum nikt nie miał by szansy, nawet ten ktoś (ze zdania poprzedniego) zarejestrować się i może... rozsławić nasze forum :p Może to i tylko moje zdanie, ale uważam, że ważne ;) Jeśli możesz, przemyśl to...


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#18 24-08-12 01:20:09

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Wasze pomysły

Hmm... zastanowię się ;) Ale wy mi dajecie trochę wiary ;***


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#19 25-08-12 17:38:12

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Wasze pomysły

Zaczyna denerwować mnie to, że gości jest full, a nikt nie dochodzi mam kilka pomysłów co do tego...
1.Zablokować forum i na pierwszy plan wstawić coś takiego:
http://etxica.blu.livefilestore.com/y1pd1SdW-7wrGdgS4ByCdk7y2F-rCf9QxSvtAl6-3_s3eIf_lgwxrZhbbRy9kp9C-77uL5gizZ4NM4EyZvwaIf1Vw/facebook01.jpg
2.Zablokować wszystkiego wątki sondy i tematy, żeby goście ich nie widzieli i musieli się zarejestrować , żeby je zobaczyć. Bo co po tym jak gość zobaczy i przeczyta wszystko co jest na forum... nie będzie mu się przez to chciało rejestrować bo wszystko ma na wyciągnięcie ręki -.-
3.Tam gdzie kiedyś była Uwaga! Na górze wstawić prośbę do gości żeby zarejestrowali się i byli aktywni po zarejestrowaniu się...

Co do twojego postu: :* :heart: :tula: a i jeszcze :love:


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#20 30-08-12 15:49:25

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Wasze pomysły

Myślałam nad tym, ale nie sądzę aby to był dobry pomysł. Co z tego, że się zarejestrują jeżeli potem nie będą pisać. Mi nie zależy na ilości tylko na jakości, o ile wiesz oczywiście o co mi chodzi :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#21 22-01-13 21:55:40

 Bilauta... ^^

Sprzątający cyrk

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 49
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II
Ulubiona para KT: Kelsey&Kishan

Re: Wasze pomysły

Mam taki mały pomysł:

Czy może dałoby się stworzyć jakąś pomoc dla nowych użytkowników. Dokładniej, chodzi mi o tworzenie i edycję postów. Np. często widzę jak w kolejnym poście jest jakby cytat z poprzedniego i choć kombinuję to nie mam pojęcia jak to zrobić :) Może takie udogodnienie byłoby dobre dla nowicjuszy i nie tylko :D


"Istnieją różne rodzaje pocałunków. Namiętny na pożegnanie - w ten sposób Rhett całował Scarlett, gdy jechał na wojnę. Pocałunek niespełnionej miłości - jak między Supermanem i Lois Lane. Pierwszy niewinny pocałunek - zawsze delikatny, ciepły i pełen niepewności. Jeszcze inaczej całują się ludzie, którzy są dla siebie stworzeni - należą do siebie nawzajem."

Offline

 

#22 22-01-13 22:11:45

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Wasze pomysły

Bilauta... ^^ napisał:

Mam taki mały pomysł:

Czy może dałoby się stworzyć jakąś pomoc dla nowych użytkowników. Dokładniej, chodzi mi o tworzenie i edycję postów. Np. często widzę jak w kolejnym poście jest jakby cytat z poprzedniego i choć kombinuję to nie mam pojęcia jak to zrobić :) Może takie udogodnienie byłoby dobre dla nowicjuszy i nie tylko :D

no racja ja do też miała ten problem :D
w prawym dolnym rogu każdego postu masz takie cosie i tam jest cytuj ;)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#23 22-01-13 23:06:08

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Wasze pomysły

Wiecie co...ja myślę ,że im się nie chce. Ale skoro im się nie chce to po co sie logować? Nawet nie odwiedzają forum.
Ja też miałam na początku problemy. Nie wiedziałam jak wstawić fotkę czy film ,ale jakoś powolutku się wdrożyłam.
Wszystko jest w FAQ...trza poszukać tylko.


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#24 23-01-13 14:00:37

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Wasze pomysły

Ja bym pomyślała nad takim samouczkiem, no wiecie o co chodzi. osoba np do 40 postów ma samouczka, i jak wchodzi na jakiś wątek to pisze że tu cytuj tu raportuj takie dymki wyświetlane (jeśli kumacie o co chodzi < bo ja nie umiem tłumaczyć xd > i da się takie coś stworzyć no to ja jestem za)

Offline

 

#25 24-01-13 19:30:14

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Wasze pomysły

Kells napisał:

Wszystko jest w FAQ...trzeba poszukać tylko.

Oprócz FAQ jest też pomoc... tylko mniej widoczna. Jak macie okienko, gdzie możecie napisać post - wystarczy, że klikniecie w któryś link pod spodem, czyli: BBCode, tag [img], HTML. Każdy z tych odnośników prowadzi do tej samej strony, help. Jeśli po naciśnięciu przycisku "Podgląd" będziecie chcieli zajrzeć do Help, to jest identyczna sytuacja.

Podsumowując, jeśli dobrze przeczytacie FAQ, Regulamin i Help - nie będzie Wam potrzebny żaden samouczek czy pomoc, bo wszystko zawarte jest w tych trzech opisach.


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#26 27-12-13 19:23:19

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Wasze pomysły

Alisun napisał:

Kells napisał:

Wszystko jest w FAQ...trzeba poszukać tylko.

Oprócz FAQ jest też pomoc... tylko mniej widoczna. Jak macie okienko, gdzie możecie napisać post - wystarczy, że klikniecie w któryś link pod spodem, czyli: BBCode, tag, HTML. Każdy z tych odnośników prowadzi do tej samej strony, help. Jeśli po naciśnięciu przycisku "Podgląd" będziecie chcieli zajrzeć do Help, to jest identyczna sytuacja.

Podsumowując, jeśli dobrze przeczytacie FAQ, Regulamin i Help - nie będzie Wam potrzebny żaden samouczek czy pomoc, bo wszystko zawarte jest w tych trzech opisach.

A ja się w pełni zgadzam z Alis ;) Zresztą, od czego macie adminów i modów? Jeśli czegoś nie wiecie, a nigdzie nie możecie znaleźć odpowiedzi na owe pytanie, zawsze możecie napisać pw do któreś z Nas. Najczęściej na forum jestem ja i lutka :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#27 28-02-15 21:01:42

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Wasze pomysły

A może coś w rodzaju: ciąg dalszy wg fanów? Każdy mógłby napisać swoją wersję, podać jakiś niekonwencjonalny pomysł na 5'tą cześć..? Np. Kishan rzucił Durge, wyjechał do Vegas i kupił sobie Lamborghini xD nie no, rozumiem, że to trochę dziwne, ale każdy ma swój pomysł na cdn. Napiszmy własną Klątwę V hahah :-D


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#28 04-03-15 17:48:41

 KingOfTheTiger

Zwiedzający

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 04-03-15
Posty: 13
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Renshan ;p

Re: Wasze pomysły

Nutella00003 napisał:

A może coś w rodzaju: ciąg dalszy wg fanów? Każdy mógłby napisać swoją wersję, podać jakiś niekonwencjonalny pomysł na 5'tą cześć..? Np. Kishan rzucił Durge, wyjechał do Vegas i kupił sobie Lamborghini xD nie no, rozumiem, że to trochę dziwne, ale każdy ma chyba  swój pomysł na cdn. Napiszmy własną Klątwę V hahah :-D

Hahah! Już to sobie wyobrażam! Kishan imprezujący w Las Vegas! Haha! Jakby się jeszcze okazało, że Ren i Kells o tym nie wiedzą, myślą, że on cały czas służy Durdze itp, i tu nagle spotykają się w...szpitalu w Nevadzie bo Kishan potrącił samochodem Anika hahah :D Nevada chyba graniczy z Oregonem?
ps.czego akurat Las Vegas?


,,Jeśli czegoś chcę, zdobywam to." ~Kishan

Offline

 

#29 04-03-15 17:55:49

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Wasze pomysły

KingOfTheTiger napisał:

Nutella00003 napisał:

A może coś w rodzaju: ciąg dalszy wg fanów? Każdy mógłby napisać swoją wersję, podał jakiś niekonwencjonalny pomysł na 5'tą cześć..? Np. Kishan rzucił Durge, wyjechał do Vegas i kupił sobie Lamborghini xD nie no, rozumiem, że to trochę dziwne, ale każdy ma chyba  swój pomysł na cdn. Napiszmy własną Klątwę V hahah :-D

Hahah! Już to sobie wyobrażam! Kishan imprezujący w Las Vegas! Haha! Jakby się jeszcze okazało, że Ren i Kells o tym nie wiedzą, myślą, że on cały czas służy Durdze itp, i tu nagle spotykają się w...szpitalu w Nevadzie bo Kishan potrącił samochodem Anika hahah :D Nevada chyba graniczy z Oregonem?
ps.czego akurat Las Vegas?

Potrącił biednego Anika samochodem hahaha :D padłam :D faktycznie ,, ciekawy" sposób na ponowne spotkanie :D I nie-nie wiem dlaczego akurat Vegas ;) tak jakoś mi wpadło do głowy heh :)


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#30 26-02-16 18:08:39

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Wasze pomysły

Hej kochani! Dawno mnie nie było (problem z logowaniem), ale już wszystko jest ok. Postaram się rozpatrzyć wszelkie Wasze propozycje w jak najszybszym czasie.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zlobek46.pun.pl www.bluznierca.pun.pl www.husaria.pun.pl www.na-bs.pun.pl www.klubymotocyklowe.pun.pl