#1 23-09-12 19:48:47

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

And the winner is...!

Znając naszą ukochaną autorkę zapewne dopiero w V tomie dowiemy sie kogo OSTATECZNIE wybiera Kelsey .
http://4.bp.blogspot.com/-yd6c_qpuDjc/T61MS_6f3OI/AAAAAAAAFt8/w6jW2C6D58E/s1600/and-the-winner-is.jpg
Jakie są wasze opinie ,rady dla Kelsey xD <kogo ma wybrać> .A może chcecie by była z Li z II tomu ?
Temat na pogaduchy o sprawach sercowych Kells ;)
Zapraszam do dyskusji !


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#2 24-09-12 15:22:49

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: And the winner is...!

Ja myślę tak 1. rada to taka aby się w ogóle nie pojawiała w Klątwie..., ale że 1. punkt nie może nic zdziałać no to niech teraz odejdzie z książki w 3. tomie -.- To też się pewnie nie sprawdzi, więc jak dla mnie lepiej żeby nikogo nie wybierała, bo sami czytaliście jakie są skutki wyborów Kelsey, Li był smutny, Jonson, Ren, Kishan i tak pewnie będziemy mogli jeszcze nie raz wymienić R i K, no więc... jak dla mnie powinnaś zapytać co poradzić na jej głupotę... xd Więc ja mam dla niej jedną wielką prośbę:

OGARNIJ SIĘ DZIEWCZYNO W KOŃCU!!


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#3 24-09-12 16:17:47

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: And the winner is...!

Kelsey bardzo działa mi na nerwy ! Zachowuje sie tak jak zakupocholiczka która nie wie czy kupic białe czy czarne buty ! Ale ONI MAJĄ UCZUCIA ! Heloł ?
Ogarnij się i i wybierz samotne życie z 5 kotami (nie miałam na myśli tygrysów) -.-"


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#4 24-09-12 17:13:49

 marichetti

Sprzątający cyrk

Zarejestrowany: 24-09-12
Posty: 51
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Wyzwanie
WWW

Re: And the winner is...!

Z Kells zgadzam się w 99% (bo ja i tak wole żeby była z Kishanem!) ;)


http://wygrajlige.blox.pl/resource/Tygrys_animacja.gif  Kishan~! ;)

Offline

 

#5 24-09-12 18:16:31

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: And the winner is...!

To jest już kwestia "Team"
Coś ostatnio bardzo jadę po moim ukochanym Renie ,ale co tam nic nie zmieni tego ,że nie popisał sie w III .


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#6 30-09-12 20:59:51

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: And the winner is...!

Zgadzam się z Alis niech Kelsey się w końcu ogarnie i wybierze tego którego kocha tak jak nigdy hmm.. nikogo nie kochała : czyli chyba nie muszę pisać kogo bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi :)

Offline

 

#7 02-11-12 22:18:17

 Mailin

Zagubiony w dżungli

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-10-12
Posty: 184
Punktów :   
Ulubiona postać: Alagan Dhiren
Ulubiona część: pierwsza
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren

Re: And the winner is...!

Ja czytałam czwartą część i wiem kogo wybierze ale nie chce psuć zabawy innym. :)


Snow is falling once again. My soul is weary of this world. 
My body fails me, weakening. How long can I endure this cold?
                     I hear the Raven calling me
  Onux brother takes me home. Once more to spirit I return
                   Upon raven wings I am borne.
                                      Wolf

Offline

 

#8 02-11-12 22:28:24

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: And the winner is...!

Mailin napisał:

Ja czytałam czwartą część i wiem kogo wybierze ale nie chce psuć zabawy innym. :)

juz i tak każdy wie :P
Trzeba było dawkowac mi napięcie powoli, to może większe dyskusje byłyby tu wzbudzane na forum:P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#9 02-11-12 22:59:12

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: And the winner is...!

Pff, co to za pytanie!? Wzięła ślub z Renem? To niech teraz za przeproszeniem się zamknie i już lepiej nie myśli. Jak znowu mi go zrani, to chyba Colleen zabiję. Jednak z tego co widzę na twitterze i wg w necie, to mimo wszystko dużo osób jest za tym, aby Kells była z Renem więc nie sądzę, aby Colleen narażała się fanom xd Z drugiej jednak strony mam w książkach takie szczęście, iż jeśli bohaterka wybiera w przedostatniej części bohatera, z którym chcę aby była i cieszę się jak głupia, to autor w ostatniej wszystko zmienia, a ja ryczę jak najęta, bo za bardzo przeżywam książki :( :( :(


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#10 02-11-12 23:04:19

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: And the winner is...!

Destiny napisał:

Jak znowu mi go zrani, to chyba Colleen zabiję.

Ha, w sumie trafił swój na swego, za często ze sobą zrywaja i się potem znowu schodzą :P rania sie wybitnie często nawzajem.
Dlatego tak lubiłam Kishana, sprzatał po nich ten uczuciowy bałagan i stawiał na nogi, by mieli znów siłę ze sobą uczuciowo walczyc :P


bo za bardzo przeżywam książki

witam w klubie, chociaż ja nie zawsze ryczę, częściej się złoszczę i.... szukam for internerowych gdzie mogłabym sie dowiedziec czegoś więcej i podyskutowac :D


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#11 02-11-12 23:06:04

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: And the winner is...!

Jak dla mnie to Kells jest idiotką. Od samego początku powinna być z Renem. W końcu to w nim się zakochała, a to uczucie nigdy nie zostało zniszczone. Oczywiście nie mogę powiedzieć, że Ren ma nie pokoleji. Jak mógł w ogóle pomyśleć o to tym by Kells była z Kishanem?

Ostatnio edytowany przez Tigra (02-11-12 23:06:22)

Offline

 

#12 02-11-12 23:35:49

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: And the winner is...!

Zacznijmy też od tego, że z całej tej trójki to Ren pierwszy pokochał i ze strony Colleen było by strasznie chamsko, gdyby ostateczne zrobiła tak, że Kells będzie z... nawet nie mogę tego napisać :o

lutka napisał:

witam w klubie, chociaż ja nie zawsze ryczę, częściej się złoszczę i.... szukam for internerowych gdzie mogłabym sie dowiedziec czegoś więcej i podyskutowac :D

No właśnie problem polega na tym, że ja też :p Zresztą czasami widać po tym, jak mówię na Kishana. Ale nie umiem wtedy opanować się ze złości. Tak więc z góry za wszystko przepraszam.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#13 27-12-12 22:55:26

kochamrenakishanaikells

Nowy

Zarejestrowany: 27-12-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: And the winner is...!

Nie rozumiem nad czym Kellsy się zastanawia w końcu i tak kocha Rena i od tego nie ucieknie! Może sobie wmawiac miłość do Kishana , ale każdy wie kogo na serio kocha. Więc wybieram Rena.

Offline

 

#14 27-12-12 23:28:58

 Megistona

Sprzątający cyrk

Zarejestrowany: 18-12-12
Posty: 41
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Wes, Li,
Ulubiona część: III, II

Re: And the winner is...!

A Kishan to uczuć niema?!
Biedny młodszy brat kochający tak dziewczyne że żeby była szczęśliwa pozostaws jej wybór a ona  poprostu musi go wybrac.
Powinna rozwieść się z Renem i być z Kishanem...


Kishann - Loki,
Ren - Thor
Kelsy - (?)

Offline

 

#15 27-12-12 23:50:42

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: And the winner is...!

Megistona napisał:

A Kishan to uczuć niema?!
Biedny młodszy brat kochający tak dziewczyne że żeby była szczęśliwa pozostaws jej wybór a ona  poprostu musi go wybrac.
Powinna rozwieść się z Renem i być z Kishanem...

kobiety mają to do siebie, że rzadko kiedy podejmują prawidłowe decyzje :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.branchclosed.pun.pl www.klanenemy.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl