• Index
  •  » News
  •  » "Wyprawa" już w sklepach!

#1 27-09-12 15:32:20

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

"Wyprawa" już w sklepach!

Od jakiegoś czasu na polskim rynku jest dostępna III już część "Klątwy Tygrysa". I mimo, iż w USA fani mogą czytać dalsze przygody Kells, Dhirena i Kishana w IV części ("Tiger's Destiny"), to Polacy muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Na forum już zostały dodane sklepy internetowe [klik], w których możecie zakupić "Wyprawę". Z tego co wiemy Dhiren nie będzie pamiętał ukochanej, a każdy jej dotyk będzie sprawiał mu ból. Kishan, który już w II części okazał uczucie głównej bohaterce, będzie się starał trzymać z daleka, jednak czy mu się to uda? W "Wyprawie" poznajemy również prawdziwego Rena, który już nie patrzy na świat sercem, tak jak to było w I i na początku II części. Tym razem widzimy go jako sarkastycznego, niemiłego i samolubnego człowieka. Można nawet zauważyć, iż nie jest już tak kulturalny. Trudno w to uwierzyć, a jednak. Czy mimo tego Kells zdoła wytrwać przy ukochanym? Czy może jednak pocieszy się w ramionach Kishana? Tego dowiecie się po przeczytaniu III części książki Colleen Houck!
A może ktoś już czytał? Jakie są wasze wrażenia i uczucia po lekturze?

Przypominamy wygląd okładki i opis książki:

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/146000/146943/155x220.jpg



Choć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego. Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej - każdy jej dotyk sprawia mu ból.



Jedno pozostaje niezmienne: zło nie zostało pokonane, pradawna klątwa trwa. Rozpoczyna się nowa, pełna niebezpieczeństw podróż do świata pięciu przebiegłych smoków. Czy wszyscy wyjdą cało ze starcia z mrocznymi siłami? Czy Kelsey znów rozkocha w sobie Rena, czy wybierze zapomnienie w ramionach Kishana?

Trzecia część bestsellerowej sagi „Klątwa tygrysa” łączy zawrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantasy i emocje godne romansu wszech czasów.
Niech rozpocznie się wyprawa!

Literacki fenomen! Powieść odrzucona przez wydawców, ukochana przez setki tysięcy czytelników na całym świecie!


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 03-10-12 20:16:45

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: "Wyprawa" już w sklepach!

ciekawe kiedy będzie IV! No kurcze powoli wkurza mnie ten limit 60 s -,-

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » "Wyprawa" już w sklepach!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ztquake3.pun.pl www.wszystko-o-bakugan.pun.pl www.anonymouse.pun.pl www.ospkm.pun.pl www.swordclan.pun.pl