#1 16-10-12 01:45:48

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Co dalej?

na stronie forum na www.tigerscursebook.com znalazłam następujący wpis:


Ok, so I got the book tigers Destiny early because i preordered from amazon, and it was A-M-A-Z-I-N-G. I cried alot, and not to reveal to much, but Kelsey finally learns her lesson. Anyway, for tiger's dream, I'm thinking its gonna be one of those extra books authors sometimes do that help the story make more sense. [...]  Itll be about Durga and her tiger, Damon. The cover will probably be Damon.

tłumaczenie:

"Ok, a więc mam już książkę "Klatwa tygrysa:przeznaczenie"- wcześniej, ponieważ zamówiona z Amazon. I była [książka]0 FANTASTYCZNA. Przepłakałam wiele, i nie ujawnię za dużo, ale Kelsey finalnie uczy się życia. W każdym razie, co do "Klątwy tygrysa: sen" myślę, że będzie to jedna z tych extra książek niektórych autorów, które pomagają historii wyjaśnić nieco więcej. [...] Prawdopodobnie będzie o Durdze i jej tygrysie Damonie. Na okładce znajdzie się prawdopodobnie Damon"

Ciekawe..
to miałoby sens w związku wyczerpaniu tematu o Kelsey i Renie w części IV. Tylko, czy rzeczywiście takie książki są niezbędne? Czy trzymaja okreslony poziom i napięcie?
ważne- wpis nie jest autorstwa Coleen.

Ostatnio edytowany przez lutka (16-10-12 01:51:07)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#2 16-10-12 08:40:26

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Co dalej?

Myślę ,że właśnie to zrobi Colleen .A może będą to dalsze losy K i R ? Albo ich dzieci ?Albo wiem ! Odrodzenie Lokesha !


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#3 16-10-12 20:10:51

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Co dalej?

Tak Odrodzenie Lokesha ! Tylko może nie od razu w 5 ;) tylko np. za jakieś 2/3 lata :) no dobra Rok ! :D hmmm... można by to było nazwać wielkim powrotem KT :) Może kiedyś napisze do autorki i zapytam się jej czy biedzie chciała kontynuować Klątwę :)

Offline

 

#4 07-01-13 16:53:10

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Co dalej?

UWAGA! Oglądałam właśnie wywiad z Collen i wypowiadała się o 5. Mówiła ,że książka się "pisze" jest w 6 albo 7 roździale. W Dream chce opowiedzieć o rzeczach o których czytelnik nie miał pojęcia a które miały miejsce ,lecz jest to za wcześnie by mówić o fabule książki.


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#5 07-01-13 17:30:27

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co dalej?

Tak, tak, TAAAAAAAAAAAK! Kells i Rena zostawcie w spokoju! Oni już sb wiodą szczęśliwe życie jako małżeństwo i nie zdziwię jeśli okaże się, że już mają Anika xD Jesli Colleen zostawi Kells i Rena w spokoju, 'Tiger's Dream' może wyjść :D Ale przyznam, że jeśli bd tylko o Kishanie i Durdze, to raczej już nie przeczytam xD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#6 07-01-13 21:36:04

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co dalej?

o nieee. mogłaby sobie już darować tej książki na siłę.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#7 09-01-13 20:39:03

zuzaryl

Nowy

Zarejestrowany: 09-01-13
Posty: 2
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: 1
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Co dalej?

Ja tam bardzo bym się ucieszyła gdyby były dalsze losy Rena i Kelsey.

Offline

 

#8 09-01-13 21:55:17

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Co dalej?

zuzaryl napisał:

Ja tam bardzo bym się ucieszyła gdyby były dalsze losy Rena i Kelsey.

Mi będzie brakować miłosnego trójkątu....


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#9 09-01-13 23:02:28

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co dalej?

A mi nie, nie lubię czegoś takiego -.-


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#10 20-02-13 21:43:29

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Co dalej?

Ja osobiście mogę czytać cokolwiek, byle nie o Kishanie który całuje Kelsey XD Jak dla mnie to każdy fragment o tym jak Ren całuje Kelsey jest lepszy od drugiego i liczę że nie zabraknie ich także w V części :D Nie przeszkadzałoby mi także gdyby Collen napisała coś więcej o Aniku Kishanie Rajaramie ;p


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#11 30-04-13 20:13:00

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Co dalej?

KT powraca!
Już nie mogę się doczekać! ^^


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 

#12 01-07-13 18:00:32

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Co dalej?

Khandi ja też nie mogę się doczekać


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#13 16-07-13 17:59:59

 Zoffijka

Bileciarz

Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren. ♥
Ulubiona część: Część pierwsza i czwarta.
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren.

Re: Co dalej?

The Temari napisał:

Jak dla mnie to każdy fragment o tym jak Ren całuje Kelsey jest lepszy od drugiego i liczę że nie zabraknie ich także w V części :D

Nie zgadzam się. Według mnie najlepiej opisany, najbardziej emocjonujący, przyprawiający czytelnika o dreszcze i sprawiający, że czuje się on, jakby sam był bohaterem powieści, był pocałunek w hotelu w pierwszej części sagi. Jest to jednak wyłącznie moja opinia i nie będę się kłóciła ze zdaniem innych. O gustach się nie dyskutuje! XD


https://24.media.tumblr.com/7605eafa220051e67ec592010335d9a1/tumblr_mthki7qrk41rqm76ko1_500.gif
Samu... <3

Offline

 

#14 16-07-13 18:58:35

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co dalej?

W hotelu i już po ślubie :D


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#15 08-08-13 17:07:41

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Re: Co dalej?

Co do pocałunku zgadzam się z  Zoffijka :D Ma racje że pierwszy ich prawdziwy i namiętny pocałunek był w pierwszej części. Kiedy czytałam opis pocałunku i odczucia bohaterów to czułam się jakbym to ja sama się całowała z Renem *-* Czułam motyle w brzuchu i z każdym słowem było co raz piękniej :* Co do 5 części to czekam z utęsknieniem, ponieważ autorka rozwija swoją pasję pisarstwa świetnie i na pewno nie zawiode się na ostatniej części. Z tego co czytam tu na forum dowiedziałam się, że będzie co nie co o Durdze i Damonie - cóż może być ciekawie jednak chciałabym żeby kilka rozdziałów było o pięknym życiu Rena i Kelsey *-* Tylko tym razem niech Colleen ich nie rozdziela niech się nie kłócą :) Naszą parkę proszę o zostawieniu w pięknym i romantycznym spokoju :))


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.liceum.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.nowytemat.pun.pl