#31 05-11-12 21:39:57

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

lutka napisał:

Minjami napisał:

hmn no to sam sie jakoś mógł  do tego przyczynić dzięki amuletowi mógł podróżować w czasie :D

dzieki amuletowi trafia w swgo rodzaju w kosmiczną czasoprzestrzeń, w której opanowuje całą mądrość swiata, zna przyszłość i przeszłość.
W czasie można podrózować dzięki Ognistej linie.

oj tam oj tam jedno i drugie wiąże się z czasem  ( ps. jeszcze to tego nie doszłam więc  nie jestem zbytnio obeznana :D )

Kolorowaa napisał:

Odpowiedzi na wszystkie pytanie pewnie będą w tym zwoju ;)

baaardzo możliwe, nauczyciel o mądrości jak ocean tak mówił :)

Nie piszemy dwóch postów pod rząd, ponieważ jest to zakazane - punkt 3. Regulaminu (Za łamanie zasad dostaje się ostrzeżenia, przy 4 to już ban) ~ Alisun


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#32 06-11-12 10:22:36

Mamut

Dmuchający balony

Zarejestrowany: 25-10-12
Posty: 77
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren

Re: Komentarze Tiger's Destiny

teraz ciakawość moja jeszcze bardziej się wyostrzyła co stanie się w kolejnych rozdziałach :)

Offline

 

#33 06-11-12 19:31:47

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Lutka KIEDY KOLEJNY ROZDZIAŁ ????

Offline

 

#34 06-11-12 19:42:23

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Myślałam, że dam radę dzisiaj, ale nie gwarantuję, chociaż jest zdecydowanie krótszy. Myślę, że najpóźniej jutro już będzie na forum.
Przepraszam was, ale coś mi dzisiaj innego wypadło ;/ stąd ten poslizg.


chyba, że jakiś fragment uda mi się wrzucic...

Ostatnio edytowany przez lutka (06-11-12 19:42:56)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#35 08-11-12 23:24:26

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Prawdę powiedziawszy myślałam że wątek Kishana i Durgi będzie inaczej poprowadzony. Biąrąc pod uwagę to jak byli sobą zafascynowani przy spotkaniach w świątyniach Durgi, byłam niemal pewna, że kiedy spotkają się za czasów Durgi przed przemianą w boginię, zakochają się w sobie czy coś... A tu taka niespodzianka... A wątek Pheta i pana Kadama jako jednej i tej samej osoby do głowy by mi nie wpadł ale logicznie rzecz ujmując... ale by była heca! :P

Offline

 

#36 08-11-12 23:37:12

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Komentarze Tiger's Destiny

AfterAll napisał:

Prawdę powiedziawszy myślałam że wątek Kishana i Durgi będzie inaczej poprowadzony. Biąrąc pod uwagę to jak byli sobą zafascynowani przy spotkaniach w świątyniach Durgi, byłam niemal pewna, że kiedy spotkają się za czasów Durgi przed przemianą w boginię, zakochają się w sobie czy coś... A tu taka niespodzianka... A wątek Pheta i pana Kadama jako jednej i tej samej osoby do głowy by mi nie wpadł ale logicznie rzecz ujmując... ale by była heca! :P

w sumie... to może jednak podobna była nieco ta relacja, tylko durga jako durga nie obrazala kishana tylko prowokowała, ale Aminika była wredną, zlosliwą i zazdorosną suka jak dla mnie :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#37 08-11-12 23:44:51

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Dokładnie... Właśnie przeczytałam do końca 31 rozdział i jestem zaskoczona - nie wiem czy źle to odczytałam ale wydawało mi się, że kiedy Kelsey mówiła o swoich uczuciach do Saachi, ta zamieniła się w Rena. A Tu wychodzi na to, że to był Kishan. Usłyszeć takie wyznanie i nadal chcieć z nią być a nawet się oświadczyć? Serio musi ją kochać...

Offline

 

#38 09-11-12 07:23:57

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Komentarze Tiger's Destiny

AfterAll napisał:

Dokładnie... Właśnie przeczytałam do końca 31 rozdział i jestem zaskoczona - nie wiem czy źle to odczytałam ale wydawało mi się, że kiedy Kelsey mówiła o swoich uczuciach do Saachi, ta zamieniła się w Rena. A Tu wychodzi na to, że to był Kishan. Usłyszeć takie wyznanie i nadal chcieć z nią być a nawet się oświadczyć? Serio musi ją kochać...

On oświadczył się przed przebieraniem się za Saachi.
I wiadomo było, ze to była mowa o Kishanie wtedy, ponieważ, była mowa o głosie jak miód i karmel...a tak zawsze przedstawiali Kishana. Bylo też wskazane na udręczony wyraz oczu. gdyby to był Ren, nie odpuściłby jej, bo on z niej nie umiał zrezygnować. Wtedy jeszcze do tego nie umiał dorosnąć do takiej decyzji.
Poza tym, gdy Kelsey, rozmawiała następnego dnia z Renem, on normalnie opowiadał o niej jako swojej opiekunce z dzieciństwa...

A to, że Kishan tak postępował stało sie własnie bodźcem, by Kelsey go wybrała- ona miała dość huśtawek emocjonalnych, ciągłych kłótni i zrywania, i ryzykowania życia przez Rena. Kishan ja kochał bezwarunkowo, nie ryzykował głupio  swojego życia, ponieważ wiedział, że ktoś o nią musi dbać. Poza tym, on już kochał raz rozpaczliwie, więc wiedział, co sie dzieje z człowiekiem, gdy obiekt jego miłości umiera. Dlatego jego postawa, że umie zrezygnować ze swojej miłości, jesli tylko osoba kochana będzie szczęśliwsza i bezpieczna, jest o wiele bardziej wartościowa.


Mnie to jednak interesuje kilka innych rzeczy-
1. problem tego tygrysa Durgi, z którym stykali sie i Kishan i Ren- podczas spotkań z Durgą,
2. jak może czuć się Kelsey, oglądając rzeźby czy malowidła Kishana z Durgą,  mając świadomość, że nie jest w stanie juz ozywić ich kamiennych ciał
3. czy Kishan zostając w przyszłości stał sie przodkiem Rena?
4. skoro Kishan znalazł się w przeszłości i odnotowane jest to historycznie, że Durga miała tygrysa to jakim cudem urodził się w XVII wieku?
5. Ży skoro Przeznaczeniem Kelsey było zabicie Lokesha, to celowo jej rodzina i bliscy zostali jej odebrani?

Ostatnio edytowany przez lutka (09-11-12 07:24:31)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#39 09-11-12 19:21:39

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

lutka, a jak moje tłumaczenie? Pierwszy raz robiłam coś takiego :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#40 09-11-12 21:32:53

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Myślałam, że między Renem a Kells będzie trochę gorrręcej :P Ale też ten rozdział jest dowodem na to jak od początku było wiadomo, że Ren i Kelsey będą razem. Ona nigdy tak entuzjastycznie nie reagowała nna dotyk Kishana ani jego pieszczoty. W wielu przypadkach musiała się wręcz skupiać żeby w dany pocałunek wlać dużo miłości do niego. Z Renem od początku było inaczej - była chemia, ogień i namiętność... W drugiej części gdyby nie obawy Rena, może został by spłodzony ich syn ;-) Dotyk Kishana zawsze traktowała z rezerwą, krępował ją fakt, że spał obok niej w bokserkach. Nie wyobrażam sobie jak stanęła by przed lustrem w ślubnej sukni mając świadomość że to za Kishana wychodzi a nie miłość swojego życia. Myślicie, że gdyby do takiej sytuacji doszło, powiedziała by 'tak'?

Offline

 

#41 09-11-12 21:40:58

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

możliwe, że tak ale miałaby na pewno ogromne wyrzuty sumienia ... :c


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#42 09-11-12 22:18:19

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

AfterAll napisał:

W drugiej części gdyby nie obawy Rena, może został by spłodzony ich syn ;-)

Phahaha, to było dobre xD Ale uwierzcie mi, 32 to jeszcze nic. Epilog, to dopiero super zakończenie *-*


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#43 09-11-12 23:23:28

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Też macie wrażenie, że końcówka jest napisana jakby na siłę? Trochę inaczej ją sobie wyobrażałam ;)

Offline

 

#44 10-11-12 01:05:22

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Może i tak, ale Kells i Ren zasługują na to, no i na siebie :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#45 10-11-12 04:33:58

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Komentarze Tiger's Destiny

AfterAll napisał:

Też macie wrażenie, że końcówka jest napisana jakby na siłę? Trochę inaczej ją sobie wyobrażałam ;)

zdecydowanie na siłę.
stąd moje watpliwości co do V części.7

i zdecydowanie, między Kells a Renem jest mało gorąco :P
Kishan się jej podobał i to bardzo, i chętnie przecież patrzyła ukradkiem na to jak jest zbudowany :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.gothicmodding.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl www.heavenarmy.pun.pl www.wampiria.pun.pl