#46 10-11-12 07:46:48

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Komentarze Tiger's Destiny

awwww*.* 32 jest prze ale czegoś brakuje

Offline

 

#47 10-11-12 08:01:28

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Kolorowaa napisał:

awwww*.* 32 jest prze ale czegoś brakuje

pewnie że brakuje, bo 32 jest po prostu nudna.
były w IV super rozdziały, gdzie widać było akcję i uczucia trochę, a to jest po prostu mdło.

Ostatnio edytowany przez lutka (10-11-12 10:28:00)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#48 10-11-12 10:17:40

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Masz rację lutka ;)
jak sądzicie będzie V??
Bo IV według mnie się dziwnie skończyła w końcu jeszcze nie wiemy czy Nilma będzie z Sunilem :3

Offline

 

#49 10-11-12 10:29:39

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Kolorowaa napisał:

Masz rację lutka ;)
jak sądzicie będzie V??
Bo IV według mnie się dziwnie skończyła w końcu jeszcze nie wiemy czy Nilma będzie z Sunilem :3

naprawdę nie wiem co musiałaby wymyśleć coleen. zakonczyła temat, nieco naciąganie, i musiałaby kombinować niezle by coś nowego wykombinować.  czasami lepiej już nie ciagnąć pewnych rzeczy, bo pozostaje niesmak.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#50 10-11-12 11:20:01

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Komentarze Tiger's Destiny

niesmak niesmakiem ale ja i tak dalej bym poczytała o losach bohaterów :)

Offline

 

#51 10-11-12 14:08:04

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Jeśli pozwolicie, to dla ciekawych będę wstawiać tu obrazki dla strojów, broni i innych indyjskich rzeczy występujących w tłumaczeniu "Tiger's Destiny" :p
Lehenga:

http://www.newfashionmod.com/wp-content/uploads/2012/10/Bridal-Lahenga-Choli-2012.jpg


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#52 10-11-12 16:19:41

 Dhirells <3

Opiekun białego tygrysa

50046863
Skąd: Chełmża
Zarejestrowany: 21-10-12
Posty: 121
Punktów :   
Ulubiona część: I
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

A może "tiger's Dream" będzie o tym, jak daleko w pszyszłości, gdy Ren i Kelsey są na łożu śmierci spotykają Kishana z Anamiką , i wtey V część jest o Kishanie I anamice bo ren i kelsey kaput XD :czyta:  ale by było super


http://img.besty.pl/images/307/53/3075307.gif

Offline

 

#53 10-11-12 17:48:23

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

A wiecie co mi ostatnio wpadło do głowy? Że np. Kells i Ren już w V części odejdą, ale zostanie Anik Kishan Rajaram. I on w jakiś sposób spotka Kishana i może wtedy jakoś się akcja rozkręci ;)

A, i lutka słusznie zauważyła mój błąd (OD RAZU ZA NIEGO PRZEPRASZAM). W epilogu, w liście Kishana, nie powinno być "Ona jest twoja", tylko "On jest twój". Chodziło tu o syna Kelsey i Rena. Już go poprawiłam i jeszcze raz przepraszam. Tłumaczyłam to wieczorem i mój móżdżek był już po prostu przemęczony :)

I jeszcze jedna ciekawostka co do epilogu, o której możecie nie wiedzieć:

Pamiętacie, jak Ren chciał wnieść Kells do ich wspólnego domu? To nie było jego 'widzi mi się'. Jest to hinduski zwyczaj, który polega na tym, iż gdy młoda para wchodzi po raz pierwszy do wspólnego domu po ślubie, obowiązkiem męża jest wniesienie panny młodej i przekroczenie wspólnie z nią progu ich mieszkania :] A po czterech dniach obowiązkiem młodej pary jest zespolenie swoich ciał, które poprzedza specjalny rytuał gwarantujący poczęcie dziecka.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#54 10-11-12 18:00:10

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Komentarze Tiger's Destiny

To poczęcie jest bardzo ciekawym tematem, szkoda, że nie wykorzystanym ;-) A na poważnie to spodziewałam się niemal epickiego zakończenia - opis uczuć i Kelsey i Rena. Trochę innej ceremonii ślubnej, tego co było potem. Ale niestety... Szkoda, zostaje niedosyt. Dobrze, że Kishan i Durga się zakochali w sobie. Co do części 5 myślę, że może chodzić o dziecko R&K - może Lokesh jakimś cudem się ożywi i porwie dziecko albo jakieś inne złe moce zechcą ich skrzywdzić?

Offline

 

#55 10-11-12 18:37:26

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Komentarze Tiger's Destiny

AfterAll napisał:

To poczęcie jest bardzo ciekawym tematem, szkoda, że nie wykorzystanym ;-) A na poważnie to spodziewałam się niemal epickiego zakończenia - opis uczuć i Kelsey i Rena. Trochę innej ceremonii ślubnej, tego co było potem. Ale niestety... Szkoda, zostaje niedosyt. Dobrze, że Kishan i Durga się zakochali w sobie. Co do części 5 myślę, że może chodzić o dziecko R&K - może Lokesh jakimś cudem się ożywi i porwie dziecko albo jakieś inne złe moce zechcą ich skrzywdzić?

Cóż, Coleen ewidentnie unikała tematów dwuznacznych i opisywała wyłącznie uczucia platoniczne a jej bohaterowie składali się wyłącznie z twarzy, szyi, czasem opisywała tułow, ale gdy wspomniała o Kishanie w bokserkach to była już rozpusta. trudno się dziwić, że nie opisywała nocy poslubnej. Czułość między bohaterami to miła do czytania odmiana, ale trochę przesadziła :P

a co do Lokesha, cóż, musiałaby wykombinować to jakoś chociaż nie wiem jak, bo starala się krążyć koło legendy o Durdze, a wg niej Mahishasur ewidentnie został całkowicie zniszczony.




Mnie jeszcze jedno zastanawia.... czemu dziecko Kelsey i Rena ma mieć złote oczy???
Kelsey ma brązowe, Ren niebieskie...
Ten złoty kolor się nijak ma:P

i troche to dziwnie wykombinowane- jest II czy III w.p.n.e Kishan zostaje w prszeszłości z Durgą mają dzieci itd...mijaja wieki przychodzi XVII wiek, rodzi się Ren a potem Kishan, i co? historia się powtarza??


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#56 10-11-12 19:09:35

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

lutka napisał:

Mnie jeszcze jedno zastanawia.... czemu dziecko Kelsey i Rena ma mieć złote oczy???
Kelsey ma brązowe, Ren niebieskie...
Ten złoty kolor się nijak ma:P

może któreś z rodziców Rena miało złote oczy i dziecko odziedziczyło  ?? :D


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#57 10-11-12 19:45:44

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Minjami napisał:

może któreś z rodziców Rena miało złote oczy i dziecko odziedziczyło  ?? :D

Też tak pomyślałam, pewne cechy naszego wyglądu mamy zakodowane w DNA i możemy być bardziej podobnie do dziadków niż np rodziców ;-) Tak przynajmniej ja kombinowałam

Offline

 

#58 10-11-12 19:57:11

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Nie zapominajcie, że jest coś takiego jak dziedziczność cech :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#59 10-11-12 20:04:46

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Komentarze Tiger's Destiny

AfterAll napisał:

Minjami napisał:

może któreś z rodziców Rena miało złote oczy i dziecko odziedziczyło  ?? :D

Też tak pomyślałam, pewne cechy naszego wyglądu mamy zakodowane w DNA i możemy być bardziej podobnie do dziadków niż np rodziców ;-) Tak przynajmniej ja kombinowałam

Dobrze kombinujecie, ale wg praw dziedziczności Menda, dziecko może mieć oczy brązowe po matce ponieważ gen koloru brązowego jest dominujący nad błękitnym. Skoro Ren ma oczy niebieskie to znaczy że posiada geny recesywne, czyli ulegające genom dominującym.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#60 11-11-12 01:13:33

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Komentarze Tiger's Destiny

Czytam te opisy dotyczące końcówki i wiem kilka rzeczy.
Pierwsza: Dla mnie za mało pikantne, ale ja to już prawie same TAKIE LUB PRAWIE TAKIE książki czytam, więc się nie dziwcie.
Drugie: W V części powinno być coś odnośnie przyszłości R&K, Anika i może coś wspomnieć o K&A.

Ostatnio edytowany przez Tigra (11-11-12 20:03:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.liceum.pun.pl