#31 06-03-13 07:19:31

 Usagi

Zwiedzający

749277
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 05-03-13
Posty: 17
Punktów :   
Ulubiona postać: Phet, Kelsey, Kishan
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: The Vampire Diaries

Elena jest najbardziej wkurzającą główną postacią, na jaką mogli wpaść twórcy (a właściwie autorka książki)... Biedna, nieszczęśliwa dziewczynka, której wiecznie w życiu źle (w duchu dziękuję naszej Mistrzyni Houck, że Kelsey nie jest taką ofiarą). Jeśli tylko zmieni się charakter Eleny, ten serial będzie dużo ciekawszy... I też uważam, że lepiej pasuje do Damona. Stefan jest taki... mdły.


Freedom does not exist.

Offline

 

#32 19-03-13 22:15:33

 Oxymora

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 14-03-13
Posty: 37
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
WWW

Re: The Vampire Diaries

TVD zaczęłam oglądać dzięki koleżance i teraz jestem jej za to niesłychanie wdzięczna. Całym sercem jestem z Damonem. On jest po prostu wspaniały. I tak samo Ian <3 Jak dla mnie mógłby zagrać Kishana w filmie. Na prawdę. Po prostu zawsze kiedy czytałam sceny z Kishanem, widziałam go jako Iana.

Usagi napisał:

Stefan jest taki... mdły.

Popieram.


http://img441.imageshack.us/img441/9945/sygnaturat.png
Chciałem powiedzieć światu tylko jedno słowo. Ponieważ nie potrafiłem tego, stałem się pisarzem.
Stanisław Jerzy Lec

Offline

 

#33 19-03-13 22:35:24

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: The Vampire Diaries

Oxymora napisał:

Jak dla mnie mógłby zagrać Kishana w filmie. Na prawdę. Po prostu zawsze kiedy czytałam sceny z Kishanem, widziałam go jako Iana.

ha! Aktor rzeczywiście przystojny, jednak grając te dla większości podobną postaci wciąż raczej by był Damonem, a nie Kishanem.


Jeśli tylko zmieni się charakter Eleny, ten serial będzie dużo ciekawszy...

Mówisz i masz :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#34 30-03-13 18:16:08

Yennefer

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 29-03-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: The Vampire Diaries

Do TVD zachęciła mnie przyjaciółka, a że nie mogłam już dłużej znosić jej zachwytów nad Damonem, postanowiłam wreszcie obejrzeć ten serial i przekonać się na własnej skórze czy jest się nad czym zachwycać. Zdecydowanie jest xD Damona polubiłam od pierwszego odcinka, bo Stefan (który jest niewątpliwie uroczy) dla mnie zawsze był zbyt mdły i Damonowi pozostaję wierna do teraz. Moje serce ostatnio skradł też Klaus z jego urokiem osobistym, manierami, miłością do Caroline i brytyjskim akcentem ^^ Elena ostatnio przechodzi samą siebie i denerwuje mnie samą swoją obecnością, ale za to Caroline jest świetna :D Tym nie mniej serial jakoś tak bardziej podobał mi się na początku. Mam wrażenie, że teraz aż za bardzo pogmatwali...


Oh memories, where'd you go? You were all I've ever known...
How I miss yesterday and how I let it fade away.
Panic! At the Disco, Memories

Offline

 

#35 30-03-13 19:27:21

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: The Vampire Diaries

a ja właśnie teraz zastanawiam się czy wolę Elenę piekielną czy Katerinę :D
Poza tym  wielbię Elijah! :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#36 06-05-13 14:50:05

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: The Vampire Diaries

lutka napisał:

Poza tym  wielbię Elijah! :P

Ja też, cudna postać.
Jeżeli chodzi o serial, to muszę przyznać, że bardzo mnie wciągnął, chociaż sama tematyka wampirów już mi się znudziła.
Na pewno fabuła jest tutaj o wiele lepsza niż w "Zmierzchu", nie mówiąc już o bohaterach.
Miałam w planach jeszcze zająć się książkami, ale po przeczytaniu paru recenzji zaczęłam w to wątpić...


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#37 06-05-13 16:12:13

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: The Vampire Diaries

Nie czytaj, książki w porównaniu z serialem są (co rzadko się zdarza) beznadziejne. Wloką się jak flaki z olejem i w ogóle ;/ Teraz ich sprzedać nie mogę -.-

Ja bym ci radziła czytać "Pamiętniki Stefano", są o wiele lepsze;D


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#38 06-05-13 18:48:14

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: The Vampire Diaries

Dzięki za radę. Na pewno skorzystam ;)


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#39 01-07-13 17:28:35

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: The Vampire Diaries

lubię TVD Damon najlepszy <3


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#40 03-09-13 18:39:16

 bilauta_♥

Początkujący

Zarejestrowany: 28-08-13
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: I ; II ; III
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: The Vampire Diaries

ja wolę Stefcia :P po książkę nigdy co prawda nie odważyłam się sięgnąć bo słyszałam że to kompletne dno :) zaś serial... cudo XD

Offline

 

#41 14-10-13 21:16:47

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: The Vampire Diaries

bilauta_ napisał:

zaś serial... cudo XD

V seria sie długo rozkręca.
Mnie się teraz bardzo z kolei podoba " The originals" :D


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#42 14-10-13 21:31:42

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: The Vampire Diaries

Serio?

Dla mnie ten serial to już jedna wielka parodia xD Stefanek się topi, Silas szuka sobie Kath, a Elenka i Damon nic nie robią tylko "bawią się w dom" xD Ja to oglądam już chyba tylko ze względu na Pawła. A może to po prostu kwestia przyzwyczajenia... taki nawyk? o.O


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#43 14-10-13 21:46:22

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: The Vampire Diaries

Destiny napisał:

Serio?

Dla mnie ten serial to już jedna wielka parodia xD Stefanek się topi, Silas szuka sobie Kath, a Elenka i Damon nic nie robią tylko "bawią się w dom" xD Ja to oglądam już chyba tylko ze względu na Pawła. A może to po prostu kwestia przyzwyczajenia... taki nawyk? o.O

jestem za nawykiem- bo i ja z tego właśnie powodu oglądam..no i może ze względu a Iana :P
Co to za dom, gdy Elena flirtuje z każdym studentem ??

brało Klausa, i brakło ikry w serialu :)
Polecam Pierwotnych!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#44 18-05-14 20:21:02

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: The Vampire Diaries

KURKA!!

Zabili mi Damona!!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xlclub.pun.pl www.bunkerexplorers.pun.pl www.kibicebukowna.pun.pl www.xwf.pun.pl www.historia-magistra-vitae.pun.pl