#106 22-06-13 23:04:24

 Maksyma

Bileciarz

Zarejestrowany: 24-05-13
Posty: 96
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: 1,2,3,4 i 5 też będzie
Ulubiona para KT: Dhiren i Kellsey

Re: Układamy opowiadanie xd

- Oni na pawno ci pomogą. Wiem, że szukasz w życiu prawdy i sprawiedliwości, ale musisz się nauczyć, że życie jest niesprawiedliwe i kłamliwe, niepwne. Musisz zacząć ufać i polegać na innych. Samodzielność jest ważna, ale musisz też dać sobie pomóc. Nie wszyscy są źli, a tajemnice wkońcu wychodzą na jaw.
-Rozumiem.
- Moja droga podejdż śmiało. W tym strojuż będzie ci nie wygodnie podczas podróży. Wejdź do tej przymierzalni.-Wskazała na lodwe pmieszczenie.- Wejdź, śmiało-nikt cię tam nie zobaczy.- Weszłam nie pewnie. W środku było bardzo ciepło Widziałam wszystkich, ale oni widocznie mnie nie widzieli. Wisiał tam strój, strój jeździecki! Tukusowe sztyblety, białe podkolanówki(chyba do jazdy), morskie bryczesy z kieszeniami z przodu i tyłu, morska bluzka do jazdy konnej z krótkim rękawem, niebieski polar, morski toczek, niebieski palcat,białe rękawiczki, białe sztylpy i plecak. Niebiesko-biały plecak. Odważyłam się zajrzeć co jest w środku. Zobaczyłam dwie duże butelki wody, derke i zestaw pielęgnacyjny dla konia, dwie kurtki przeciw deszczowe, smakołyki dla konia, nóż, linę,  batoniki, poduszki i koce, apteczkę, perfum, sukienkę,  szczotkę do włosów, zapałki i wiele innych rzeczy. Spróbowałam go podnieść, był nie wiarygodnie lekki. Dotknęłam bryczesów i systematycznie miałam już wszystko włóżone na sobie.


http://oi43.tinypic.com/amyvqw.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.usmcfr.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.klanenemy.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl www.fifateam.pun.pl