#31 06-02-13 18:19:01

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

kells2118 napisał:

Ja mam nadzieje ze kells bedzie z renem bo oni sa dla siebie stworzeni <3 OMG jak przeczytalam taki jeden moment na tej stronie "Kelsey Heyes - Rajaram  tylko za ktorego z braci wyjdzie ale jak ktos wie za kogo wyjdzie to prosze nie spalcie mi ksiazki :*

Jestem z tobą! Kells i Ren always and forever ;D No to czytaj, czytaj :>


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#32 06-02-13 18:39:53

kells2118

Nowy

Zarejestrowany: 06-02-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Pamietacie jak kishan mial sen o kelsey z malym dzieckiem ??? ...to mam nadzieje ze to syn Kells i Rena... a jak tak nie bedzie to mnie szlak trafi

Offline

 

#33 06-02-13 22:41:16

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Czytaj i zobaczysz. Jednak będziesz musiała czekać do samego końca, aby się dowiedzieć :> I skoro nie przeczytałaś IV części, to radzę ci nie czytać fanowskiego "Tiger's Dream", bo walną cię spoilery :P


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#34 26-02-13 18:45:37

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Taaak, jak nie wiesz co dokładnie się stanie to lepiej tych spoilerów nie czytać :D Osobiście nie czytałam całej IV ale nie miałam tyle siły woli żeby tego nie przeczytac i zobaczyłam tylko końcówkę ^^


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bunkerexplorers.pun.pl www.kibicebukowna.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl www.historia-magistra-vitae.pun.pl www.xwf.pun.pl