#1 16-01-13 22:53:28

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Plotkara

XOXO It is Gossip girl here.

Spójrz na ostatni wpis najgłośniejszej bloggerki Manhattanu, Plotkary. Opisuje ona wszystkie nowinki dotyczące elity nastolatków poczynając od zwykłych wydarzeń szkolnych, a kończąc na najbardziej odlotowych, dekadenckich imprezach. Oprócz najnowszych plotek dotyczących wybuchowej przyjaźni Sereny i Blair, rozkwitającego romansu Dana i Sereny, bajkowego związku Nate'a i Blair (czyżby?), eskapad Chucka i wkroczenia Jenny do olśniewającego towarzystwa, jest wiele innych tropów do podjęcia! Zobacz 18 odcinków pierwszego sezonu serialu, wykreowanego przez autora Życia na fali, w którym roi się od przyjaciół, kochanków i wrogów. Nawet najbardziej skrywane sekrety nie na długo pozostaną w ukryciu. Wiesz, że to kochasz.

Ja bardzo polubiłam ten serial. Takiego życia nie zasmakuję ,ale można przynajmniej je troszeczkę podpatrzyć :)


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#2 29-03-13 22:17:44

Yennefer

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 29-03-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Plotkara

Obejrzałam wszystkie sezony i choć bywało różnie (czasami miałam ochotę rzucić się komuś na szyję, a czasami nerwowym ruchem sięgałam po patelnię, żeby komuś przyłożyć) to bardzo lubię ten serial. Żałuję, że już się skończył, chociaż jednocześnie to rozumiem, bo ile można ciągnąć. Urzekło mnie w nim wiele rzeczy - życie na Upper East Side, bo jest naprawdę niesamowite, intrygi i sekrety, Nowy Jork, humor, przyjaźń Blair i Sereny, no i oczywiście Chuck Bass, bez którego ten serial nie byłby taki sam ^^ Jeśli chodzi o bohaterów, to chyba wszyscy mieli swoje wzloty i upadki, ale najbardziej przypadli mi do gustu Chuck i Blair (trochę dalej Serena i Nate), a najbardziej wkurzał mnie Dan, którego przez ostatni sezon nie mogłam znieść xD Ale serial jest naprawdę fajny i zdecydowanie godny polecenia :)


Oh memories, where'd you go? You were all I've ever known...
How I miss yesterday and how I let it fade away.
Panic! At the Disco, Memories

Offline

 

#3 30-03-13 13:02:48

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Plotkara

Zgadzam się. Chuck Bass jest jedną z moich ulubionych serialowych (i ksiażkowych ,ale juz nie tak bardzo) postaci. Te jego stylówki *.* ,szalone imprezy i limu....<3


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#4 30-03-13 18:00:19

Yennefer

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 29-03-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Plotkara

I jeszcze nieśmiertelne "I'm Chuck Bass", które jest poprawną odpowiedzią na każde pytanie ^^ Jedyne, co mnie rozczarowało, jeśli chodzi o jego postać, to akcent xD Jak się dowiedziałam, że Ed jest Brytyjczykiem i oni mu kazali mówić z amerykańskim akcentem... Ech, ale chyba na tym polega aktorstwo ;p
Czytałaś książki? Bo ja chciałam, ale przyjaciółka czytała i mi stanowczo odradziła xD

Ostatnio edytowany przez Yennefer (30-03-13 18:01:29)


Oh memories, where'd you go? You were all I've ever known...
How I miss yesterday and how I let it fade away.
Panic! At the Disco, Memories

Offline

 

#5 30-03-13 19:29:10

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Plotkara

A ja poddałam sie z oglądaniem owego serialu po 2 seriach.
Obecnie na stałe mam tylko VD i Greys Anatomy... i sekundy odliczam do Gry o Tron, a dni do True Blood!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bozogrobcy.pun.pl www.utpdul.pun.pl www.cinders.pun.pl www.poradnikrpg.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl