#1 20-01-13 17:51:53

 martu_1d

Zwiedzający

Skąd: Wielkpolskie
Zarejestrowany: 23-10-12
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: 2
WWW

Nevermore

Niezwykły romans paranormalny z gotyckim twistem. Nie tylko dla nastolatek!

Uważaj, czego pragniesz... Możesz to otrzymać!

Kapitan szkolnej drużyny cheerleaderek, Isobel Lanley, jest przerażona, gdy nauczyciel każe jej pracować nad projektem z literatury w parze z Varenem Nethersem. Jakby mało było tego, że dzień oddania pracy zbiega się w czasie z najważniejszym meczem szkolnej drużyny, Isobel musi spędzać swój czas w towarzystwie jednego z najbardziej antypatycznych i nielubianych facetów w szkole. Co więcej – sardoniczny, obojętny i zdecydowanie trudny w obsłudze Varen, nie kryje, że nie ma najmniejszej ochoty wziąć na siebie pracy Isobel.

Dopiero gdy Isobel, wiedziona niezdrową ciekawością, zagląda do notatnika Varena i odkrywa w nim dziwne zapiski oraz niepokojące szkice, postanawia, że jednak zmusi się do współpracy z dziwacznym gotem.

Ciekawość to, jak wiadomo, pierwszy stopień do piekła.

Isobel szybko zaczyna szukać wymówek, by tylko spędzać czas z Varenem. Odsuwa się od przyjaciół i zrywa z autorytarnym chłopakiem, narażając się na szkolną ekskomunikę. Dziewczyna, niczym ćma do płomienia, lgnie do dziwnego świata Nethersa – świata, w którym ożywają koszmarne historie Edgara Allana Poego...

Zafascynowana Varenem i jego fantasmagoryczną rzeczywistością, Isobel odkrywa, że sny, podobnie jak słowa, mają wielką moc, a największym zagrożeniem dla człowieka, jest on sam. Czy uda się jej ocalić Varena przed cieniami, które on sam powołał do życia?



Polecam. Jest to świetna książka. Jak czutałam miałam autentyczne dreszcze i nie mogłam się oderwać.


Live while we're young /1D

Offline

 

#2 21-01-13 22:01:47

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Nevermore

Czytałam 1 i 2. Jestem w stanie zawieszenia i uważam, że Varen jest dupkiem.
Jeśli chcesz wiedzieć dla czego to przeczytaj drugą część, ale poza tym książka jest spoko. Miło się ją czyta, a postać Poego bardzo mnie zaciekawiła- zresztą moją przyjaciółkę też.  Jest równie pokręcony.

Offline

 

#3 23-01-13 12:13:41

 martu_1d

Zwiedzający

Skąd: Wielkpolskie
Zarejestrowany: 23-10-12
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: 2
WWW

Re: Nevermore

ale ja czytałam oby dwie części. tylko dodałam streszczenie pierwszej.
ja tam lubię Varena, mimo tego co się stało w 'Cienie'.
Lubię bardzo Isobel, wydaje mi się, że jest jedną z bohaterów, którzy przeszli przemianę.


Live while we're young /1D

Offline

 

#4 02-06-13 13:40:37

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Nevermore

Ja też go lubię, ale nie powstrzymuje mnie to przed nazwaniem go DUPKIEM.
Mało co jej nie zabił, a ona życie ryzykowała by go stamtąd zabrać!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.ave-satan.pun.pl www.vas.pun.pl www.0net.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl