#1 21-01-13 19:02:40

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

[seria]"Rasa Środka Nocy" Lara Adrian

źródło: [klik]. Jest zbyt dużo części, więc przedstawię tylko pierwszą. Jeśli was zaciekawi, to o reszcie poczytacie sobie sami :)

http://www.weltbild.pl/pub/mm/img/220/10661551.jpg

Tytuł oryginalny: Kiss of Midnight

Rok wydania: 2010

Tłumaczenie: Monika Wyrwas-Wiśniewska

Wspaniała książka o miłości śmiertelniczki i wampira...

Opis: Śmiertelniczka porwana w wir zakazanej miłości i uwikłana w wojnę wampirzych klanów w zmysłowym romansie z amerykańskich list bestsellerów.

Przed tysiącami lat tajemniczy wojownicy przybyli na Ziemię. Byli brutalni i bezlitośni, niszczyli całe narody i dali początek rasie wampirów. Wampirów, które coraz częściej buntują się przeciwko regule, która zabrania zabijać śmiertelników…
Lucan Thorne poprzysiągł bronić ludzi nieświadomych istnienia wampirów. Gdy przedstawiciele jego rasy, którzy nie potrafią oprzeć się zewowi krwi, biorą na cel piękną Gabrielle, czuje, że po to, by ją ochronić, musi otworzyć przed nią bramy swego ciemnego królestwa…

Moja opinia: Hmm... zacznę od tego, że nie jestem fanką książek, w których pojawia się tyle erotycznych, dobitnie opisanych, momentów. Lucan - wspaniały wampir, pochodzący z Pierwszego Pokolenia, postanawia bronić za wszelką cenę ludzkiej rasy przed współbraćmi zwanymi Szkarłatnymi. Jednak jedna dziewczyna sprawia, że w życiu bohatera zaczynają pojawiać się uczucia, o które nigdy by się nie podejrzewał. Pragnie mieć Gabrielle na swoją własność. Jednak wie, iż ta miłość nie może osiągnąć spełnienia. W dodatku Lucan, z powodu swojego pochodzenia, jest najbardziej narażony na utratę kontroli i stanie się jednym z tych, których poprzysiągł zabić. W dodatku odkrywa, że Gabrielle nie jest zwykłą kobietą, tylko Dawczynią Życia. Jak widać historia wydaje się być niezła i faktycznie taka jest. Prawie wszystko mi się podobało, a przyznam się bez bicia, że fanką wampirów to ja raczej nie jestem. Mimo to mam zamiar przeczytać pozostałe części "Pocałunku o północy".

Moja ocena: 9.5/10 (zbyt dużo erotycznych scen)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 21-01-13 19:19:01

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: [seria]"Rasa Środka Nocy" Lara Adrian

no właśnie mam pościągane ebooczki i chyba mam zamiar to przeczytać :D
pościągane mam od dawna ale mam kolejkę ustawioną ( ciągle mi się jakaś książka wbija na pierwszeństwo XD )   ale przeczytam (kiedyś tam :D )


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#3 21-01-13 19:53:58

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: [seria]"Rasa Środka Nocy" Lara Adrian

Ja tam mogę czytać kilka książek na raz. Chociażby przez ten piątek i sobotę przeczytałam "Podarunek śmierci", "Między światami", "Pocałunek o północy", "Piękni i Martwi" i "Życie na wieczność". A, no i jeszcze czytałam dodatkową lekturę na rozszerzony polski, "Mistrz i Małgorzata". Mam podzielną uwagę ;>


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 21-01-13 20:14:17

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: [seria]"Rasa Środka Nocy" Lara Adrian

ja też czytam po kilka naraz ;) zdarza mi sie po pięć albo i więcej :D  ale wtedy idzie mi zdecydowanie wolniej ;)   ( wogule ostatnio zaczęłam mniej czytać O.o pewnie dlatego że czytam zazwyczaj wieczorami przed spaniem :D )


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#5 03-02-13 19:26:40

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: [seria]"Rasa Środka Nocy" Lara Adrian

Wiecie, miałam nie czytać kolejnych części, ale okazuje się, że Lucan tam jest tylko nie tak często jak w I części xD I jest Tegan *-* (mam nadzieję, że moja przyszywana sister tego nie zobaczy, bo mnie ubije xD)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vsmetrans.pun.pl www.gwardia-wiecznej-zamieci.pun.pl www.kravmaga.pun.pl www.seekanddestroy.pun.pl www.soldierspolish.pun.pl