• Index
  •  » News
  •  » WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

#1 11-02-13 18:02:52

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

No kochani, tym razem to poważna sprawa i mam nadzieję, że tym razem wszyscy użytkownicy połączą swoje siły.

http://i48.tinypic.com/10747z8.png



Wczoraj napisałam do wydawnictwa Moondrive wiadomość na temat współpracy. Oczywiście dostałam odpowiedź, że forum wciąż będzie promowane. Jednak dostaliśmy również propozycję (myślę) nie do odrzucenia. Otóż wydawnictwo polskiej wersji "Klątwy Tygrysa" zaproponowało nam zorganizowanie jakieś wielkiej akcji bądź konkursu dla fanów tygrysiej sagi Colleen Houck. Zapytałam czy będzie to coś kosztować i gdy tylko dostanę odpowiedź, poinformuję was o tym. Ale dla Was jest również jedno, myślę że bardzo ważne (o ile nie najważniejsze) zadanie. Jako użytkownicy jedynego forum dla fanów "KT" macie za zadanie wymyślić jakiś pomysł na naszą akcję/konkurs z wydawnictwem. Myślę, że sprawa jest dość poważna, tak więc proszę o wkład. Oczywiście sama również uruchomię szare komórki, ale bez WASZEJ pomocy nie dam rady. A więc do dzieła.

Jeżeli ktoś chce przeczytać co konkretnie napisało wydawnictwo, proszę bardzo:

Witaj,

tak, oczywiście, jesteśmy zainteresowani współpracą. Planujemy wydanie kolejnego tomu tygrysa już na początku lata. Może zrobimy razem duży konkurs dla fanów lub jakąś wspólną akcję? Nie ma problemu, żebyśmy pisali na fanpage'u MD o tym, co się dzieje na tygrysim forum. Zbierzemy nasze pomysły bedziemy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie!

Moon

Będę stale informować o przebiegu rozmowy z wydawnictwem Moondrive.

UWAGA!
Nawet Colleen Houck (TAK, SAMA AUTORKA "KT") wspomaga naszą akcję i forum!!!!


http://i45.tinypic.com/34r9088.png

Błagam, nie zawiedźcie mnie. Taka okazja może się już nigdy nie zdarzyć, a dzięki niej nasze forum być może zyska rozgłos.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 11-02-13 18:07:15

 Mailin

Zagubiony w dżungli

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-10-12
Posty: 184
Punktów :   
Ulubiona postać: Alagan Dhiren
Ulubiona część: pierwsza
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Ja (gdy dowiemy się więcej) mogę na pewno pomóc. Mój tata jest grafikiem komputerowym i już dużo robił takich akcji i konkursów. Może podsunie mi jakiś pomysł i pomoże jak najlepiej to zorganizować. :)


Snow is falling once again. My soul is weary of this world. 
My body fails me, weakening. How long can I endure this cold?
                     I hear the Raven calling me
  Onux brother takes me home. Once more to spirit I return
                   Upon raven wings I am borne.
                                      Wolf

Offline

 

#3 11-02-13 18:22:00

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Dobrze, będę czekać :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 11-02-13 22:15:32

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

WOW, przylącze sie napewno, jakimś może małym pomysłem ale pomoge :3

Offline

 

#5 11-02-13 22:56:36

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Bardzo zaskoczył mnie ten news. Nagle w mojej głowie zwizualizowałam sobie okładkę 4 części a na spodzie : logo forum...na 1000000000000000000% wezmę udział!


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#6 12-02-13 06:33:46

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Kal-si napisał:

WOW, przylącze sie napewno, jakimś może małym pomysłem ale pomoge :3

Każdy wkład się liczy :)

Kells napisał:

Bardzo zaskoczył mnie ten news. Nagle w mojej głowie zwizualizowałam sobie okładkę 4 części a na spodzie : logo forum...na 1000000000000000000% wezmę udział!

To by było cudne *.*


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#7 16-02-13 11:01:06

 Bilauta... ^^

Sprzątający cyrk

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 49
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II
Ulubiona para KT: Kelsey&Kishan

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

To świetnie, że forum ma szansę na WIEEEELKI rozgłos ;* Jasne, że postaram się pomóc, którymś z moich małych pomysłów z mojej główki <3


"Istnieją różne rodzaje pocałunków. Namiętny na pożegnanie - w ten sposób Rhett całował Scarlett, gdy jechał na wojnę. Pocałunek niespełnionej miłości - jak między Supermanem i Lois Lane. Pierwszy niewinny pocałunek - zawsze delikatny, ciepły i pełen niepewności. Jeszcze inaczej całują się ludzie, którzy są dla siebie stworzeni - należą do siebie nawzajem."

Offline

 

#8 18-02-13 14:01:17

 Apayan

Sprzątający cyrk

12884796
Skąd: Hogsmeade
Zarejestrowany: 03-02-13
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Zdecydowanie pierwsza
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey
WWW

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Z chęcią pomogę, ale nie wiem na jak wielką skalę ma być zrobiona ta akcja/konkurs.
Może to być np. Nagranie filmiku przez fanów KT, w którym przedstawią jakąś scenę z książki, albo zrobią cokolwiek ( zależy od wizji wydawnictwa ) i wymienią nazwę forum oraz wydawnictwa.
Albo konkurs na napisanie "Twojego wymarzonego zakończenia KT". Weźmy pod uwagę fakt, że 4 część jeszcze nie została wydana, więc zdanie nie zostało narzucone fanom.

To tyle jeśli chodzi o moje pomysły, chociaż nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam >.> Jestem dzisiaj mega nieprzytomna.


"- Kotek, spójrz na mnie - powiedział matowym głosem.
Zamrugałam.
- Przecież patrzę.
- Nie, nie patrzysz - przysunął się bliżej, a jego oczy całkowicie rozbłysły zielenią - patrzysz przeze mnie, jakby mnie tu nawet nie było. Patrzysz na mnie... i nie widzisz mężczyzny. Widzisz wampira, a to oznacza coś gorszego gatunku. Jednym z nielicznych momentów był zeszły weekend. Obejmowałem cię i całowałem, i patrzyłem jak twoje oczy rozpalają się pragnieniem i wiedziałem, że po raz pierwszy widzisz mnie takim, jakim naprawdę jestem. Nie tylko niebijące serce okryte skorupą. Spójrz na mnie znów w ten sposób, bez żadnych wymówek w postaci narkotyków, które mogłabyś za to winić - jego usta wygięły się lekko, kiedy to powiedział -
Pragę cię od momentu, kiedy cię zobaczyłem... A jeśli myślisz, że nie płonę z pożądania na widok ciebie w staniku to się bardzo mylisz. Po prostu nie idę tam gdzie mnie nie zapraszają."

Offline

 

#9 18-02-13 20:32:45

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

O MATULU!!!!!! NA COŚ TAKIEGO CZEKAŁAM!!! Oczywiście że pomogę jak tylko coś mi wpadnie to napiszę
:chers:

Offline

 

#10 19-02-13 18:14:28

 Kobaltowa

Sprzątający cyrk

36859316
Zarejestrowany: 12-01-13
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona para KT: Kells&Ren
WWW

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

No tak. Wszystko super, ekstra. Pozytywne nastawienie, ale dziewczyny! Musimy zacząć JUŻ działać. Mi na razie nic nie przechodzi do głowy. Myślę, że powinnyśmy wypisać tutaj pytania dotyczące tego konkursu. Tak przynajmniej ja uważam.


Wczoraj to już historia.
Jutro to tajemnica.
Ale dzisiaj to dar losu, a dary są po to żeby się nimi cieszyć.

Offline

 

#11 19-02-13 19:46:19

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Czekam dalej na propozycję. Gdy uzbieramy kilka, napiszę je do wydawnictwa i zobaczymy co o nich sądzą :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#12 20-02-13 15:21:32

 Miya

Bileciarz

Skąd: Gdzieś nad morzem :3
Zarejestrowany: 25-01-13
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II "Wyzwanie"

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Hmmm... Może fani mogliby zaprojektować grafikę do książki? Nie okładkę, ale np. najlepsze 5 prac znalazło by się z tyłu czy coś w tym rodzaju? :P


http://25.media.tumblr.com/tumblr_md732gBndd1qm7ctho1_400.gif

Offline

 

#13 20-02-13 15:30:23

 Apayan

Sprzątający cyrk

12884796
Skąd: Hogsmeade
Zarejestrowany: 03-02-13
Posty: 48
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Zdecydowanie pierwsza
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey
WWW

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Albo fani mogliby nagrać/zrobic własny zwiastun czwartej części...


"- Kotek, spójrz na mnie - powiedział matowym głosem.
Zamrugałam.
- Przecież patrzę.
- Nie, nie patrzysz - przysunął się bliżej, a jego oczy całkowicie rozbłysły zielenią - patrzysz przeze mnie, jakby mnie tu nawet nie było. Patrzysz na mnie... i nie widzisz mężczyzny. Widzisz wampira, a to oznacza coś gorszego gatunku. Jednym z nielicznych momentów był zeszły weekend. Obejmowałem cię i całowałem, i patrzyłem jak twoje oczy rozpalają się pragnieniem i wiedziałem, że po raz pierwszy widzisz mnie takim, jakim naprawdę jestem. Nie tylko niebijące serce okryte skorupą. Spójrz na mnie znów w ten sposób, bez żadnych wymówek w postaci narkotyków, które mogłabyś za to winić - jego usta wygięły się lekko, kiedy to powiedział -
Pragę cię od momentu, kiedy cię zobaczyłem... A jeśli myślisz, że nie płonę z pożądania na widok ciebie w staniku to się bardzo mylisz. Po prostu nie idę tam gdzie mnie nie zapraszają."

Offline

 

#14 21-02-13 10:54:55

 Kobaltowa

Sprzątający cyrk

36859316
Zarejestrowany: 12-01-13
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona para KT: Kells&Ren
WWW

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Może zaprojektowanie zakładki do książki?


Wczoraj to już historia.
Jutro to tajemnica.
Ale dzisiaj to dar losu, a dary są po to żeby się nimi cieszyć.

Offline

 

#15 21-04-13 17:57:14

 Rosalia

Zwiedzający

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 07-04-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

A może narysowanie postaci naprzykład tak jak oni ich widzą.N.p. ja Kelsey sobie wyobrażam takhttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSO6bWDuwB7fMNPtjIx_VrujacRm28uRCzFNOaAi1Xg8cF2_rGEBQ


W czsie burzy kruk siedzi na dębie,
Jego mokre pióra z żywiołem szalejące,
Lecieć chcą do nieba.
Burza ustaje.
W świetle słońca biały kruk podlatuje,
I zabiera posłanca śmierci do nieba.

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » WIELKA AKCJA FORUM KLĄTWY TYGRYSA I WYDAWNICTWA MOONDRIVE!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ztquake3.pun.pl www.wszystko-o-bakugan.pun.pl www.plockieschronisko.pun.pl www.ospkm.pun.pl www.anonymouse.pun.pl