#1 03-03-13 18:23:34

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Podkręć jak Beckham

Nie jest to może film w stu procentach Bolly, ale zamieszczone są w nim zamieszczone niektóre elementy kultury Hinduskiej więc powinien się zaliczać :) Jeśli nie proszę Adminki o przeniesienie go do innej kategorii.


http://merlin.pl/Podkrec-jak-Beckham_Gurinder-Chadha,images_big,16,D454.jpg

Jess Bhamra pochodzi z tradycyjnej hinduskiej rodziny. Jej rodzice przeprowadzili się do Anglii. Głównymi celami życiowymi dla ich córki mają być: nauka hinduskiej kuchni i poślubienie miłego hinduskiego chłopca. Dziewczyna woli jednak grę w piłkę, a jej największym autorytetem jest David Beckham. Prawdziwym wyzwaniem dla niej stanie się wstąpienie do dziewczęcej drużyny futbolowej Hounslow Harriers. W dodatku i ona, i jej przyjaciółka z boiska Juliette wkrótce uświadamiają sobie, że są zakochane w ich trenerze, młodym Irlandczyku Joe'm.



Film bardzo ciekawy polecam ;)

Offline

 

#2 03-03-13 19:14:11

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Podkręć jak Beckham

film jak najbardziej pasuje do tej kategorii :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 04-03-13 19:21:51

 Kobaltowa

Sprzątający cyrk

36859316
Zarejestrowany: 12-01-13
Posty: 59
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona para KT: Kells&Ren
WWW

Re: Podkręć jak Beckham

Oglądałam ten film.


Wczoraj to już historia.
Jutro to tajemnica.
Ale dzisiaj to dar losu, a dary są po to żeby się nimi cieszyć.

Offline

 

#4 04-03-13 21:10:16

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Podkręć jak Beckham

na upartego moznaby utworzyć dział filmy zachodnioindyjskie, ale wiele opisów by tam nie było- poza tym filmem, małym budda, duma i uprzedzeniem i slumdogiem wielu fajnych nie widzialam. "Zanim nadejdą deszcze" jeszcz ena mnie czekaja..:)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#5 03-05-13 15:14:40

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Podkręć jak Beckham

Właśnie oglądnełam, film bardzo przyjemny :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwo-mroku-margonem.pun.pl www.ranger-airsoft-team.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.biologiaup.pun.pl www.dzem.pun.pl