#31 20-05-13 16:58:00

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Co teraz czytasz?

Ja wczoraj kupiłam "Pandemonium" pierwszą część "Requiem" i żałuje straconych pienążków. Mogłam kupić Coś lepszego. ale nic. ALe do Pandemonium zakupiłam "Przeznaczoną" Z seri domy nocy.

Ostatnio edytowany przez Kal-si (20-05-13 17:04:02)

Offline

 

#32 27-05-13 20:35:24

BlueMoon

Zwiedzający

Zarejestrowany: 20-05-13
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kelsey i Phet :)
Ulubiona część: Wszystkie!
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren

Re: Co teraz czytasz?

Ja wczoraj przeczytałam Klątwę tygrysa: Przeznaczenie. :heart:
Teraz czytam ,,Córka Żywiołu'' Leigh Fallon :czyta:

Ostatnio edytowany przez BlueMoon (27-05-13 20:35:47)


,,Ren był wszechogarniającym, łapczywym płomieniem, a Kishan... przypominał raczej  grzejnik.'' Klątwa tygrysa: Wyprawa,rozdział 22, str. 375

Offline

 

#33 28-05-13 15:37:38

 Alan

Bileciarz

42106052
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 92
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kishan, Kelsey, Kadam
Ulubiona część: Wszystkie <3
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Ja teraz przerabiam ,,INTRUZ'' ale muszę powiedzieć że książka mnie aż tak bardzo nie zaciekawiła ale może jeszcze jej się uda bo jestem dopiero na 20str ;D

Offline

 

#34 28-05-13 16:23:12

 Clarissa

Zwiedzający

Zarejestrowany: 26-05-13
Posty: 18
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: Uwielbiam wszystkie!
Ulubiona para KT: Kelsey + Dhiren

Re: Co teraz czytasz?

Ja teraz czytam "Klątwę tygrysa: Przeznaczenie". :czyta:

Offline

 

#35 28-05-13 16:38:45

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Ja męczę "Beneath the Pyramid" Christiana Jacq. Trochę mi to marnie idzie, bo książka mnie na razie nie ujęła... Może to się zmieni.

Ostatnio edytowany przez Alhena (28-05-13 16:40:15)


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#36 04-06-13 17:43:51

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Co teraz czytasz?

Ja teraz skonczyłam czytać książke "Maska" Deana Koontz'a.
Jest to thiller, jednak szybko sie go czyta oraz przyjemnie.
Zaskoczył mnei Koontz, ponieważ jego poporzednie książki nie wciągneły mnie jak maska. Jednakże, inni uważają że ta książka jest totalna klapą a inne książki Koontza są o niebo lepsze np "Dobry zabójca". Nie zgadzam się.
W skrócie :
Carol i Paul - Do pełni szczęścia brakuje im jednak dziecka, którego w normalny sposób począć nie mogą. Nie mogą, ponieważ Carol w przeszłości nie była tak poukładana, a jej błędy życiowe spowodowały bezpłodność. Dlatego też parę poznajemy, gdy odbywają rozmowę kwalifikacyjną z osobą odpowiedzialną za rozpatrywanie wniosków o adopcję.
W równoleglej linii czasowej poznajemy siedemdziesięcioletnią doktor, Grace Mitowski, przybraną matkę Carol. Kobieta jest twardo stąpającą po ziemi osobą, wierzącą w to, co można dotknąć, zobaczyć, udowodnić nauką. Przyjdzie jej jednak przewartościować pogląd na otaczający świat.
I jak to w większości opowieści grozy bywa, w pewnym momencie zaczyna dziać się coś niebywałego... Któregoś dnia Carol potrąca nastoletnią dziewczynę, która, jak się okazuje, cierpi na amnezję.

Polecam serdecznie :3

Ostatnio edytowany przez Kal-si (04-06-13 17:45:36)

Offline

 

#37 19-06-13 14:19:08

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Co teraz czytasz?

Właśnie skończyłam ,,Piękne istoty'' :-( ale za chwile włączę sobie film :-) i wrzucę część drugą na ebooka ,,Istoty ciemności''


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#38 19-06-13 15:51:03

 Bilauta

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 20-01-13
Posty: 174
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Ren, Kelsey
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa. Wyzwanie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Piękne Istoty polecam. Ja właśnie skończyłam Życie Pi i także polecam :)


http://i1284.photobucket.com/albums/a578/Chilunia/Big%20Bang/Obrazki/LT78_zps26ad70a7.gif?t=1377195137

Offline

 

#39 19-06-13 17:04:34

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Co teraz czytasz?

Skończyłam czytać "cień Nocy"Andrea Cremer. Jestem teraz na drugiej części "blask nocy" (miało się nazywać Kara nocy ale nw ;o)
Cień Nocy :
to nie historyjka o przeznaczeniu i pierwszym zauroczeniu. Autorka nie babrze się w opisach „ uczuć”, choć w książce się wręcz przelewają. Andrea tworzy zmysłowe napięcie, bez zbędnych rozmyśleń typu: “Jaki on jest piękny, kocham go” i innych słabych, oklepanych miłosnych tekstów. Pochłaniając lekturę, nie zauważa się by słowa:  „piękny” czy „doskonały”  zostały wypowiedziane – w stosunku do kogokolwiek . To stawia początkującą pisarkę powyżej innych koleżanek po fachu – które wręcz nadużywają tych wyrażeń, sprawiając, że powieści tracą swą moc.  Napięcie między trójką naszych głównych bohaterów jest dosłownie: „zmysłowe, seksowne”. Żadną miarą  nie da się docenić relacji Call – Shay.  Shay  jest tak realny, tak namacalny, że nie sposób go nie polubić. Nie jest ani mięczakiem , ani niegrzecznym chłopcem. Jest po prostu zwykłym młodym człowiekiem , który ma swoje pasje i dziwactwa. Call to nie miękka i użalająca się nad sobą dziewczyna. To silna alfa, która wierzy w swoją spuściznę i stara się  przestrzegać reguł do czasu gdy wszystko nie wymyka się spod kontroli… kiedy zaczyna dostrzegać, iż alfa przeciwnego klanu – Ren wywołuje u niej coraz większe pożądanie… kiedy poszukując istotę roli Shay’a  w klanie, odkrywa nową prawdę o swoich najbliższych i całkiem inną historię własnego gatunku – niż znała
http://paranormalbooks.pl/2011/01/22/re … ea-cremer/ (owszem, mam pozwolenie)
Blask Nocy :
Rozdarta pomiędzy dwoma chłopakami, zbuntowana przeciwko swemu przeznaczeniu dziewczyna nocą zmienia się w piękną i groźną Strażniczkę swojej rasy.
Uwięziona przez swoich zaciekłych wrogów Calla jest przekonana, że to koniec. Ale dostaje wybór – i szansę, by zniszczyć swoich dawnych mistrzów, potężnych czarowników, panów życia i śmierci młodych Strażników. By uratować swój klan i uwolnić Rena. Czy Ren jest jednak wart ryzyka? Czy Shay stanie u jej boku, nawet jeśli zwątpi w jej uczucie?
Calla sama musi zdecydować, która bitwa jest godna walki i ile prób zniesie prawdziwa miłość
Polecam :)

Offline

 

#40 19-06-13 21:51:25

 Khandi

Zagubiony w dżungli

Skąd: Idris
Zarejestrowany: 30-04-13
Posty: 190
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren, Kishan, smoki, Phet ;3
Ulubiona część: Wyprawa oraz Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kellsren

Re: Co teraz czytasz?

"Cień Węża","Upadli 4","Szeptem 2" oraz "Mitologie świata"(to ostatnie to bardziej coś jak encyklopedia,albo przewodnik)
;)


-To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, że jesteśmy słabi.
– Klątwa Tygrysa na zawsze w moim serduszku ♡

Offline

 

#41 20-06-13 13:02:19

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co teraz czytasz?

Ooo, "Szeptem" widzę, też mnie ostatnio na to wzięło. Świetna książka.  W tamtym tygodniu w trzy dni przeczytałam dwie części, ale że na internecie to dałam sobie szlaban, bo planuje to kupić i nie chcę sobie psuć wrażenia. ;)
Ja aktualnie czytam mitologie indyjską i KT 4 (najwyższy czas).


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#42 27-06-13 07:08:55

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Co teraz czytasz?

Mojra: Wilczyca i córka ziemi. - Loevenbruck Henri
a tu jest fragment pierwszego rozdziału:

Pamięć ludzka nie zna wspomnień Ziemi. Wydaje nam się, że wiemy wszystko o świecie i jego historii. Istniały jednak zapomniane epoki pełne czarów i cudów, które zniknęły bezpowrotnie. Pamiętają o nich tylko drzewa, niebo i wiatr. Lecz jeśli w letni wieczór położysz się wśród traw i z otwartym sercem wsłuchasz w ich szepty, być może usłyszysz tę historię z odległych czasów, z krainy zwanej Gaelią: opowieść o białej wilczycy i dziewczynce, na którą wołano Alea.


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#43 27-06-13 15:21:58

 00KELLS

Damon

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 31-12-12
Posty: 300
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey Kadam
Ulubiona część: wszystkie
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Co teraz czytasz?

Z innej bajki-Opowieść o pierwszej miłości z baśniowym wątkiem w tle zachwyci czytelnika bez względu na wiek. Jodi Picoult po raz pierwszy w duecie z córką!

Prawdziwe bajki nie są dla ludzi o słabych nerwach. Dzieci są ścigane przez wilki i zjadane przez czarownice; kobiety zapadają w śpiączkę i padają ofiarą niegodziwych członków rodziny. Ale cały ten ból i męczarnie wynagradza im zakończenie: długo i szczęśliwie. Nieważne, że na półrocze dostałaś cztery minus z francuskiego i jako jedyna dziewczyna w szkole nie masz pary na bal semestralny. Długo i szczęśliwie to balsam na rozkołatane serce.

Piętnastoletnia Delilah McPhee ma pecha. Nielubiana przez rówieśników, najchętniej siedziałaby z nosem w książce. Pewnego razu czyta bajkę o Oliverze, księciu spryciarzu – i ku swemu zdziwieniu nie może się od niej oderwać. Któregoś dnia słyszy głos płynący z kartki i dowiaduje się, że książę planuje ucieczkę. Czy Delilah pomoże Oliverowi wydostać się z bajki? A może… sama się w niej znajdzie?

„Z innej bajki” to dwudziesta powieść Jodi Picoult, autorki światowych bestsellerów, a zarazem jej pierwsza książka dla młodzieży. Powstała przy współudziale jej nastoletniej córki Samanthy, według pomysłu tej ostatniej.


Muźdhe tumse pjar hai Ren...

Offline

 

#44 27-06-13 21:33:36

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Co teraz czytasz?

Aktualnie czas dzielę pomiędzy 2 książki :)
- "Nawałnica mieczy. Krew i złoto" - fanom "Gry o tron" nie muszę przedstawiać tej książki :D

-Chciałabym polecić nowość na którą natknęłam się przypadkiem, zainteresowała mnie okłada przedstawiająca Cerkiew Wasyla Błogosławionego ( znajduje się na Placu Czerwonym w Moskwie). Książka nosi tytuł "Cień i kość. Trylogia Grisza" to typowe fantasy z wątkiem miłosnym i dużą porcją magii w tle. Przeczytałam książkę do połowy i nie zawiodłam się jak dotąd :)   Fragment możecie przeczytać tutaj http://paranormalbooks.pl/2013/06/01/23409/


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#45 28-06-13 16:41:56

 Tygrysica

Dmuchający balony

Zarejestrowany: 22-01-13
Posty: 66
Punktów :   
Ulubiona postać: Wszystkie:*
Ulubiona część: 1-4
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey & Kishan :)

Re: Co teraz czytasz?

ja obecnie czytam "Krąg" Bernarda Miniera.

Wystarczył jeden telefon i jeden enigmatyczny e-mail, aby komendant Martin Servaz został wciągnięty w wir mrocznego śledztwa, w którym musi stawić czoło demonom przeszłości i poczuć ból dawno zabliźnionych ran. W Marsac zostaje zamordowana jedna z wykładowczyń; kilka dni później ginie hodowca psów, rozszarpany przez własne zwierzęta. Co łączy te dwa zdarzenia? Kto i dlaczego rozpętał w tym cichym uniwersyteckim miasteczku szaleństwo śmierci? Czyżby to było dzieło zbiegłego przed dwoma laty seryjnego mordercy?

Po ogromnym sukcesie przetłumaczonego na wiele języków "Bielszego odcienia śmierci" Bernard Minier, specjalista od mrocznych, przytłaczających klimatów, po raz kolejny zmusza czytelnika, by skonfrontował się ze swymi ukrytymi lękami i zdał sobie sprawę, że pozornie spokojne życie może niespodziewanie zmienić się w prawdziwy koszmar.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.0net.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.ave-satan.pun.pl www.vas.pun.pl