#1 30-03-13 21:16:34

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Gdzie kupić pluszaka?

Ja chce pluszowego Kishana lub (choć aż) Rena..., ale takiego..."średniego"....nie wielkości bryloczka..., a im większy tym lepszy...Gdzie można kupić?
Ogólnie... da się gdzieś kupić pluszowego Kishana?


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#2 30-03-13 21:45:44

 Oxymora

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 14-03-13
Posty: 37
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Trzeba by pewnie popatrzeć po supermarketach czy innych Smykach (XD)
Ja sama kupiłam sobie dużego tygrysa w Carrefourze, ale mój jest pomarańczowy i to było całkiem dawno temu ^.^


http://img441.imageshack.us/img441/9945/sygnaturat.png
Chciałem powiedzieć światu tylko jedno słowo. Ponieważ nie potrafiłem tego, stałem się pisarzem.
Stanisław Jerzy Lec

Offline

 

#3 31-03-13 14:27:55

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Mój tata gdy był w Ostrowie Wielkopolskim kupił mi "mojego Rena" ale niestety to było daaawno i nie wiem gdzie.

Offline

 

#4 31-03-13 17:11:24

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Na Allegro. Z tego co  wiem to Des zamawiała na Allegro.
Proszę :D http://allegro.pl/listing/listing.php?s … owy+tygrys

Offline

 

#5 31-03-13 18:17:43

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Jest Ren..., ale nie ma Kishana ! To takie smutne.... =(


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#6 03-04-13 08:58:29

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Tak, ja co prawda dostałam go pod choinkę, ale moi rodzice zamawiali na allegro (bo im pokazałam) i mój Ren ma tak mniej więcej 149cm i wygląda tak KLIK (cuuudo *.*). Kishana nie ma, bo ludzie nie wiedzą, że czarne tygrysy istnieją. Z moją psiapsiółom robiłam sobie żarty, że napiszemy do wytwórni pluszaków zażalenie, że nie chcą wyprodukować jej Kishana. Ale ja znalazłam inny sposób: kup sobie Rena, zafunduj mu kąpiel błotną i będzie Kishan xD Ewentualni kupo pomarańczowego - w końcu Kishan to Damon, nie? :P

Ach, jak ja się cieszę, że kocham Alagana, dzięki temu nie mam problemów :ohyeah:


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#7 03-04-13 16:07:17

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Destiny napisał:

Tak, ja co prawda dostałam go pod choinkę, ale moi rodzice zamawiali na allegro (bo im pokazałam) i mój Ren ma tak mniej więcej 149cm i wygląda tak KLIK (cuuudo *.*). Kishana nie ma, bo ludzie nie wiedzą, że czarne tygrysy istnieją. Z moją psiapsiółom robiłam sobie żarty, że napiszemy do wytwórni pluszaków zażalenie, że nie chcą wyprodukować jej Kishana. Ale ja znalazłam inny sposób: kup sobie Rena, zafunduj mu kąpiel błotną i będzie Kishan xD Ewentualni kupo pomarańczowego - w końcu Kishan to Damon, nie? :P

Ach, jak ja się cieszę, że kocham Alagana, dzięki temu nie mam problemów :ohyeah:

Ja kocham ich oby dwóch XD Rana oczywiście też kupię..., ale biedny Kishan ze mną nie zamieszka :(


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#8 03-04-13 16:31:08

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Ja szczerze mówiąc dopiero po przeczytaniu Klątwy dowiedziałam się, że istnieją czarne tygrysy, ale że zawsze byłam fanką białych to już od ładnych paru lat jestem właścicielką właśnie takiego tygryska (oczywiście pluszowego) :) Ale że go dostałam to nie mam pojęcia, gdzie można kupić.


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#9 03-04-13 16:38:09

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Ja ogółem od zawsze kocham tygrysy, ale dopiero po klątwie białe szczególnie zagościły w moim dil (sercu) ;p


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#10 03-04-13 16:45:13

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Ja zawsze kochałam lwy(nadal je <3), konie (Dalej je <3 za jakiś czas znów będę jeździć!)...no i tygrysy też..., ale ja kocham wszystkie zwierzaki <3
A co do Kishana...może zaczną produkować jak będzie film...., a na razie muszę zadowolić się  moim żywym Kishanem- kotkiem...jest czarny..., ma złote oczy..., no jest może trcohę mały jak na tygrysa i nie ma psaków...., ale trudno XD


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#11 04-04-13 19:05:11

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

A może napisz do Colleen na twitterze... ona ma czarnego. Ale nie wiem czy na zamówienie, czy w jakimś sklepie kupiła (oczywiście jeśli w sklepie int., to musisz się przygotować na płacenie inną walutą, bo zapewne będzie trzeba sprowadzać...)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#12 04-04-13 22:31:18

 LissaSeille

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Skąd: Tajemnica ;P
Zarejestrowany: 27-02-13
Posty: 153
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Dhiren, Kels...
Ulubiona część: 1 i 3
Ulubiona para KT: Kels+Ren=<3
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Destiny napisał:

A może napisz do Colleen na twitterze... ona ma czarnego. Ale nie wiem czy na zamówienie, czy w jakimś sklepie kupiła (oczywiście jeśli w sklepie int., to musisz się przygotować na płacenie inną walutą, bo zapewne będzie trzeba sprowadzać...)

To napisze na facebooku XD


"Biały tygrys zawsze będzie twoim obrońcą, Kelsey. Żegnaj, prijatama."
KT- Wyprawa.

Offline

 

#13 04-04-13 23:56:38

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Destiny napisał:

Kishana nie ma, bo ludzie nie wiedzą, że czarne tygrysy istnieją. [...] w końcu Kishan to Damon, nie? :P:

Ludzie nie wierzą w to czego nie widać, a tak naprawdę jest tylko jedno- i to wątpliwe zdjęcie czarnego tygrysa- watpliwe- bo zwierze na zdjęciu może być także panterą- widać tylko zadek i ogon. W ciagu ostatnich 100 lat odnotowano tak niewiele czarnych osobników, że można je łatwo policzyc..

Des, z tym Kishanem jako Damonem to się wciąż zastanawiam- bo raz- że amulet Damona istniał jeszcze przed oboma chłopakami i Durgą, dwa że i Ren i Kishan stawały twarzą w twarz z rudym tygrysem Durgi....


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#14 05-04-13 17:46:28

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Ale ja na razie zakładam, że K to D :> Zobaczymy co będzie w V cz.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#15 05-04-13 17:51:22

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Gdzie kupić pluszaka?

Destiny napisał:

Ale ja na razie zakładam, że K to D :> Zobaczymy co będzie w V cz.

myslisz że będą farbować Kishana na rudo dla niepoznaki ?
albo przeniosą go w przyszłość za pomoc amuletu i zmienia mu kod genetyczny... :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-polska.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl www.0net.pun.pl www.vas.pun.pl www.ave-satan.pun.pl