• Index
  •  » Cytaty
  •  » ''- Alaganie Dhirenie Rajaramie!...''

#1 11-05-13 18:37:24

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

''- Alaganie Dhirenie Rajaramie!...''

- Alaganie Dhirenie Rajaramie! Ani mi się waż wychodzić! Rozmawiamy! - Zrobiłam dwa wielkie kroki do przodu, okrążyłam go i dźgnęłam palcem w pierś. - Ty zupełnie nic nie rozumiesz! - krzyczałam dalej. - Jestem w tobie zakochana od dwóch lat. Skoro wciąż nie zdajesz sobie z tego sprawy, to nie wiem, kiedy zaczniesz. Owszem, kochałam Kishana, ale nawet on wiedział, że to w tobie jestem szaleńczo zakochana. Poza tym to ty byłeś gotów zostać z Durgą. Jeśli którekolwiek z nas miałoby wątpić w uczucia drugiej strony, to powinnam być ja!
  Ren zbliżył sie, a ja przełknęłam ślinę i cofnęłam się do balustrady. Książę chwycił mnie za ramiona i oznajmił:
  - Wyjaśnijmy sobie jedno, panno Hayes. Ani przez chwilę nie chciałem się z tobą rozstawać. Mówiłem Phetowi, że guzik mnie obchodzi historia, Durga i to, czy potrzebny jej tygrys. Jedyne czego pragnąłem, to być z tobą. Gdybym mógł to osiągnąć, pozostając w przeszłości, chętnie bym się na to zgodził. Ale oznaczało to powrót do domu, więc wróciłem. Zgodziłbym się służyć Durdze tylko wtedy, jeśli byłabyś obok. Nigdy bym cię nie zostawił.

Część IV, rozdział 32, strona 365

Ostatnio edytowany przez judryk2003 (20-07-13 10:08:33)


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#2 11-05-13 18:55:56

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: ''- Alaganie Dhirenie Rajaramie!...''

Heh, i tłumacze trochę źle przetłumaczyli... wolę dosłowniejsze tłumaczenia XD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 
  • Index
  •  » Cytaty
  •  » ''- Alaganie Dhirenie Rajaramie!...''

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.usmcfr.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.klanenemy.pun.pl www.branchclosed.pun.pl