#1 19-05-13 10:29:34

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

"The Host"

Wybaczcie, musiałam założyć ten temat. Już nie mogłam się powstrzymać xD

http://paranormalbooks.pl/wp-content/uploads/2013/03/intruz2.jpg



Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości. Na ziemię przybyły nieznane istoty, bez ciał - dusze. Szukają oni swoich żywicieli i wiodą w ludzkich ciałach zwykłe życie. Została już tylko garstka rebeliantów, którzy walczą o swoje życie i planetę. Wśród nich jest Melanie (Saoirse Ronan). Zostaje ona jednak schwytana a w jej ciało 'wszczepiają' Wagabundę (Saoirse Ronan/Emily Brwoning). Ma ona za zadanie odnaleźć resztę, aby najemcy mogli wreszcie się pozbyć gatunku ludzkiego i w pełni zająć Ziemię. Jednak Wagabunda nie wie, że Melanie ma silną osobowość, złożyła bratu (Chandler Canterbury) obietnicę iż powróci i, co najważniejsze, że ma do kogo wracać. Młoda dziewczyna nie poddaje się i stara się wzbudzić w intruzie emocje. W tym celu pokazuje jej swoje wspomnienia, w których jest jej ukochany - Jared (Max Irons). W końcu Wagabunda zgadza się pomóc i wyrusza w świat, aby odnaleźć mężczyznę, którego obie kochają...

Melanie/Wagabunda - Saoirse Ronan/Emily Browning
Jared Howe - Maximilian Irons
Ian O'Shea - Jake Abel
Jamie - Chandler Canterbury
Łowczyni - Diane Kruger
Jabe - William Hurt

Gdy tylko zobaczyłam trailer uznałam, że muszę iść. Ale przy następnym zobaczyłam na podstawie czyjej książki to jest i pomyślałam "o nie, nie ma mowy!". Jednak moja uwagę przykuł aktor, który gra Jareda - Max. Jak się później okazało to syn mojego ukochanego Jeremy'ego Ironsa. W dodatku koleżanki mnie oszukały i wykombinowały co zrobić, żebym przeczytała również dzieło Meyer. I teraz kocham zarówno film, jak i książkę ^^"


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 19-05-13 10:31:42

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: "The Host"

Hahaha. Czy ja czegoś nie mówiłam? xD

Ale fakt dobry film. W piątek oglądałam :D


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#3 19-05-13 12:11:25

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: "The Host"

A coś mówiłaś? XD Nomć, film jest super, zwłaszcza że są tam Max i Emily *.* I mi się wydaje czy ciotkę Maggie zagrała ta, co gra w Titanicu? XD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 19-05-13 12:15:31

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: "The Host"

Frances Fisher, tak grała w Titanicu. Tą Ruth, czy jak jej tam.

Ach, nic nie mówiłam :D


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#5 19-05-13 15:55:36

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: "The Host"

No, czyli dobrze ogarniam aktorów xD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.feralheartforum.pun.pl www.goodboys.pun.pl www.amazonki.pun.pl www.ptakiozdobne.pun.pl www.ebase-fm.pun.pl