#1 28-05-13 17:09:50

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

BOLLYWOOD FLASH MOB / Warszawa

Info z bollywood.pl:

W piątek 31 maja w samym sercu Warszawy, na placu przy stacji Metro Centrum, o godzinie 17.00 odbędzie się wielkie wydarzenie taneczne zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaźni Indyjsko-Polskiej. Będzie to pierwszy flash mob w stylu Bollywood w Polsce!
Potrzebujemy Waszego wsparcia,aby uwieńczyc sukcesem to wyjątkowe wydarzenie.Bez Waszego udziału będzie to niemożliwe.Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów Bollywood-Hindusów,Polaków i obcokrajowców mieszkających w Polsce.
Zabierzcie ze sobą przyjacół,rodziny i znajomych...

Taniec Bollywood cieszy się coraz większą popularnością w Polsce i naszym celem jest dotarcie do jak największej grupy ludzi. Chcemy pokazać dynamizm tego tańca i jak swoim entuzjazmem i optymizmem potrafi łączyć ludzi.
Poniżej kilka ważnych informacji na temat flash mob’a.

Miejsce: Metro Centrum (patelnia), Warszawa
Data: piątek 31.05.2013
Czas: równo o godz. 17:00


Nasz plan:
- sprzęt muzyczny oraz kamery będą wcześniej gotowe,
- kiedy zegar na Pałacu Kultury pokaże godzinę 17-tą, zacznie grać muzyka,
- Będą trzy części występu (trzy piosenki)
- Pierwsza część jest tylko dla profesjonalnych tancerzy. Na początku zatańczy jedna dziewczyna, potem dołączy do niej więcej tancerek. Do końca pierwszej części, około 40 osób będzie tańczyło.

- Druga część jest dla Was wszystkich! Wybraliśmy piosenkę "Jai Ho" i możecie nauczyć się choreografii oglądając filmik, który jest dostępny na fanpage'u Indo-Polish Friendship Association na Facebooku. http://www.facebook.com/photo.php?v=10151382364337543
- Ostatnia część jest dla wszystkich, łącznie z publicznością. Będzie to taniec freestylowy (bez wspólnej choreografii). Wybraliśmy piosenkę "Jogi-Punjabi mc", ponieważ jest bardzo znaną piosenką w Polsce i będzie łatwa do zatańczenia.

- Po zakończeniu trzeciej piosenki, rozchodzimy się. Prosimy, aby nikt nie został w miejscu odbywania się flash mob'a.



Tego samego dnia zapraszamy również do udziału w GRAND BOLLYWOOD NIGHT @ BOLLYWOOD LOUNGE!

Tak, to jest impreza według Twojej sugestii!
Impreza, na której poruszysz swoje ciało w indyjskim stylu!
Impreza, na której potrząśniesz swoimi biodrami w rytm arabskiej muzyki!
Impreza, gdzie DJ’e zapewnią Ci świetną zabawę przez całą noc!
Impreza, gdzie parkiet opanują gorące i pikantne ruchy!
Impreza, gdzie DJ’e sprawią, że poczujesz się jak w orientalnym raju!
Impreza, na której wspólnie uczcimy sukces pierwszego FLASH MOB'A BOLLYWOOD w Polsce!
Tak, to jest impreza, której po prostu nie możesz przegapić!
W związku z tym, że jest ona organizowana wyłącznie w oparciu o Twoją sugestię, gwarantujemy najlepszą rozrywkę rozpoczynającą letni sezon!

Miejsce:

BOLLYWOOD LOUNGE, ul.Przeskok 2, Warszawa
Data: 31.05.2013, Piątek
Start: 21:00
Wejście: 10pln
Strój: Orientalny / elegancki, lecz wygodny
Zagrają: Dj.Nick (Rezydent, DJ Bollywood lounge) & Dj.Don
Specjalne atrakcje:

Pokaz tańca Bollywood (22:00)
Gorący i seksowny pokaz tańca brzucha (23:00)
Tort urodzinowy (24:00)
UWAGA!

Trzy atrakcyjne nagrody do wygrania w konkursie na najlepszy, orientalny strój!
Pierwsza nagroda – kupon warty 100pln sponsorowany przez Bollywood Lounge
Druga nagroda – kupon warty 50pln sponsorowany przez Bollywood Lounge
Trzecia nagroda - kupon warty 25pln sponsorowany przez Bollywood Lounge


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#2 28-05-13 17:26:42

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: BOLLYWOOD FLASH MOB / Warszawa

Ja chce tam pojechać!!!!
(i tak nie pojadę, ale CHCE)
Czemu Warszawa jest tak daleko???


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#3 28-05-13 18:25:33

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: BOLLYWOOD FLASH MOB / Warszawa

Hmm... widzę, że czas odwiedzić rodzinne miasto ^^


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 12-06-13 21:29:03

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: BOLLYWOOD FLASH MOB / Warszawa

Filmiki:





I jak Des, byłaś?? Tanczyłaś ? :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothicmodding.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.heavenarmy.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl