#1 04-06-13 17:48:06

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Rodzina Borgiów

Serial dla (przynajmniej w moim mniemaniu) starszej publiczności :)

Rodzina Borgiów jest pasjonującą sagą jednej z najbardziej znanych, okrytych złą sławą rodzin w historii renesansowej Italii przełomu XV i XVI wieku.
Rodzina Borgiów to swoista kronika dokumentująca nienasyconą żądzę władzy i bogactwa patriarchy rodu Rodriga Borgii, dla którego intrygi, korupcja czy skrytobójstwo były naturalnymi działaniami dla osiągnięcia celu. Jako papież Aleksander VI dopuszczał się każdego grzechu, aby utrzymać władzę, pomnożyć olbrzymie bogactwa i zwiększyć potęgę i wpływy swoje i swej rodziny.

Zaczęłam oglądać z tydzień temu i bardzo mi się podoba. Oczywiście moją ulubioną postacią jest Rodrigo ^^


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 04-06-13 17:49:34

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Rodzina Borgiów

Kojarze, ponieważ moja kuzynka ogląda to nałogowo xD
I gdy do mnie przyjeżdża, tylko to leci, znaczy sie powtórki na necie xD

Offline

 

#3 04-06-13 17:52:43

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Rodzina Borgiów

Bo ten serial jest świetny xD Co prawda z początku mi się wgl nie podobał, ale z biegiem czasu okazał się całkiem fajny :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 15-06-13 21:41:39

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Rodzina Borgiów

Mega wciągający serial. Też uwielbiam "głowę rodu"  :)
Fajnie , że powstał serial o tematyce innej niż wszystkie dotychczasowe.
Piękna sceneria i genialna gra aktorów to kolejny plus ( Jeremy Irons to jeden z moich ulubionych aktorów- dobrze, że syn odziedziczył po nim talent :) )


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swordclan.pun.pl www.ztquake3.pun.pl www.anonymouse.pun.pl www.wszystko-o-bakugan.pun.pl www.plockieschronisko.pun.pl