#1 17-07-13 19:29:45

 Kelsey Hayes

Sprzątający cyrk

Skąd: podkarpackie
Zarejestrowany: 16-07-13
Posty: 41
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: Wszystkie<3
Ulubiona para KT: Durga i Damon

Władca Pierścieni

Jakie wrażenia po obejżeniu?
Ja jestem wniebowzięta! Mimo, że ogladałam jedynkę 5 razy, dwójkę 4, a trójkę 11(!) to wciaż nie mam dość. ;P

Ostatnio edytowany przez Kelsey Hayes (17-07-13 19:30:11)


Old Movies Rules

Offline

 

#2 17-07-13 21:35:16

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Władca Pierścieni

Kelsey Hayes napisał:

Jakie wrażenia po obejżeniu?
Ja jestem wniebowzięta! Mimo, że ogladałam jedynkę 5 razy, dwójkę 4, a trójkę 11(!) to wciaż nie mam dość. ;P

Podziwiam Cię normalnie :) Ja nie mogłam znieść już w II części Sama i Frodo, więc teraz jak oglądałam po latach rozszerzoną wersję, przewijałam ich "momenty".
Tak samo jak nie mogę zdzierżyć Liv Taylorjako Arweny.
W filmie uwielbiam Pippina i Meriadoka, Aragorna i Galadrielę.
I mimo, że to wbrew ksiażce i filmowi, żal mi, że zginął Boromir, ponieważ straszliwie lubię Sean Bean'a.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 17-07-13 23:11:50

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Władca Pierścieni

Mi się tylko III podobała, bo pokochałam Faramira xd


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 18-07-13 03:32:41

 Kelsey Hayes

Sprzątający cyrk

Skąd: podkarpackie
Zarejestrowany: 16-07-13
Posty: 41
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: Wszystkie<3
Ulubiona para KT: Durga i Damon

Re: Władca Pierścieni

lutka napisał:

Kelsey Hayes napisał:

Jakie wrażenia po obejżeniu?
Ja jestem wniebowzięta! Mimo, że ogladałam jedynkę 5 razy, dwójkę 4, a trójkę 11(!) to wciaż nie mam dość. ;P

Podziwiam Cię normalnie :) Ja nie mogłam znieść już w II części Sama i Frodo, więc teraz jak oglądałam po latach rozszerzoną wersję, przewijałam ich "momenty".
Tak samo jak nie mogę zdzierżyć Liv Taylorjako Arweny.
W filmie uwielbiam Pippina i Meriadoka, Aragorna i Galadrielę.
I mimo, że to wbrew ksiażce i filmowi, żal mi, że zginął Boromir, ponieważ straszliwie lubię Sean Bean'a.

Ale ci zazdroszczę rozszerzonej wersji. Ja tylko mogę pomarzyć, chyba ze rodZiców na mikołaja poproszę. Ją jak kiedyś oglądałam 3 to przewijałam Froda i Sama, a po koronacji Aragorna wyłączyłam nie miałam zamiaru na nich patrzeć:D Nawet na świetna Galadriele! Ją też uwielbiam Beana. Szkoda, ze zginął:(

Ostatnio edytowany przez Kelsey Hayes (18-07-13 21:13:36)


Old Movies Rules

Offline

 

#5 21-08-13 14:43:54

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Władca Pierścieni

Z tego, co się orientuje wersja reżyserska jest w internecie. Sama mam ochotę oglądnąć, ale nie bardzo mam czas. Planuję w przyszłym tygodniu ^^
Moja ocena filmu? Świetny! Chociaż oglądałam już, oj duuużo razy- na ostatniej części i tak ryczę ;)
I ja tu chyba będę jedyną, która powie, że dobrze iż Boromir zginął. Wkurzał mnie już od początku.


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#6 21-08-13 16:01:08

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Władca Pierścieni

Alhena napisał:

I ja tu chyba będę jedyną, która powie, że dobrze iż Boromir zginął. Wkurzał mnie już od początku.

Mnie to w zsadzie obojetne- napisalam, że żal mi dlatego, iż bardzo lubię aktora, który Boromira grał :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#7 21-08-13 19:14:23

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Władca Pierścieni

lutka napisał:

Alhena napisał:

I ja tu chyba będę jedyną, która powie, że dobrze iż Boromir zginął. Wkurzał mnie już od początku.

Mnie to w zsadzie obojetne- napisalam, że żal mi dlatego, iż bardzo lubię aktora, który Boromira grał :P

O kurcze... tylko się nie śmiać. Nie kojarzyłam kto to go grał, teraz z ciekawości sobie poczytałam i cholercia, też go lubię :D

Moja wiedza na temat kina i aktorów czasem nie przeraża. ^^


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#8 21-08-13 20:06:47

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Władca Pierścieni

Alhena napisał:

O kurcze... tylko się nie śmiać. Nie kojarzyłam kto to go grał, teraz z ciekawości sobie poczytałam i cholercia, też go lubię :D
Moja wiedza na temat kina i aktorów czasem nie przeraża. ^^

jestes niebieska teraz wiec ci wyjatkowo wybaczę:P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#9 03-09-13 18:34:15

 bilauta_♥

Początkujący

Zarejestrowany: 28-08-13
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: I ; II ; III
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Władca Pierścieni

hmm oglądałam ten film setki razy i w cale nie żartuje! on chyba po prostu nigdy mi się nie znudzi :D jest genialny! nigdy nikogo nie przewinęłam i zawsze oglądam go od początku do końca :) i niestety wstyd się przyznać ale zawsze płaczę na koniec trzeciej części :(

Offline

 

#10 03-09-13 20:23:03

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Władca Pierścieni

bilauta_ napisał:

hmm oglądałam ten film setki razy i w cale nie żartuje! on chyba po prostu nigdy mi się nie znudzi :D jest genialny! nigdy nikogo nie przewinęłam i zawsze oglądam go od początku do końca :) i niestety wstyd się przyznać ale zawsze płaczę na koniec trzeciej części :(

Dlaczego wstyd się przyznać? Ja mam tak samo :D Czasem bardziej, czasem mniej, ale z reguły te parę chusteczek zużyje :D


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ogamedodatki.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl