#1 21-07-13 23:40:16

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

The white queen [biała królowa]

Serial niestety nie jest emitowany w Polsce, ale to nie znaczy, że nie można go obejrzeć. Ja to robię głównie w dniach premiery odcinków. Na razie wyszło (łącznie z dzisiejszym) 6 episodów. Być może będzie nawet sezon drugi i mam nadzieję, że to się stanie. Serial jest na podstawie książki o takim samym tytule, z tym, że ona akurat w Polsce wyszła. No to opisik i główni aktorzy:

'The White Queen'" to historia kobiety uwikłanej w trwający konflikt o tron między najbardziej bezwzględnymi graczami w historii, których nic nie powstrzyma przed dojściem do celu. Jest rok 1464. Anglia jest w stanie wojny od dziewięciu lat. Walki toczą się między dwoma stronami tej samej rodziny, Yorków i Lancasterów o to, kto jest prawowitym królem Anglii. Za pomocą manipulacji Lorda Warwicka, królem Anglii zostaje Edward IV z Yorków. Edward jednak szybko zakochuje się i poślubia piękną plebejkę, młodą wdowę Elizabeth Woodville. Tym samym plan Warwicka o wpływy na Edwarda zaczyna wymykać się spod kontroli i nie cofnie się on przed niczym, by utrzymać kontrolę nad królem.

Rebecca Ferguson - Elizabeth Woodville
Max Irons - król Edward IV York
Janet McTeer - Jacquetta Woodville
James Frain - Lord Warwick
Ben Lamb - Anthony Rivers
Eleanor Tomlinson - Isabel Neville
Faye Marsay - Anne Neville

Jeśli tak jak ja chcecie oglądać serial na żywo, to jest on w każdą niedzielę o 9pm, czyli naszej 22:00. Tu macie link do kanału online -> klik

Gorąco polecam, ale ostrzegam, że jest tu dużo scen erotycznych xd


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 22-07-13 11:43:38

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: The white queen [biała królowa]

na http://iitv.info/the-white-queen/ dodawane są odcinki i tłumaczenia :)


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#3 22-07-13 17:41:33

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: The white queen [biała królowa]

Wolę po angielsku, ćwiczę wtedy język i uczę się ogarniania brytyjskiego akcentu, który jest [dla mnie] drogą przez mękę.

Już nie oglądam, Maxa nie będzie -.-


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowytemat.pun.pl www.liceum.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.wanderers.pun.pl