• Index
  •  » Dyskusja
  •  » Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

#1 08-08-13 21:13:10

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Witam wszystkich miłośników sagi "Klątwa Tygrysa".
Chciałabym poznać wasze opinie by móc podyskutować na temat książki "Klątwa Tygrysa. Przeznaczenie".
Moje pytanie do Was brzmi: Jakie uczucia ogarnęły Was i co sądzicie o rozstaniu Kishana z bliskimi podczas gdy musiał zostać w przeszłości jako Damon, aby klątwa została zdjęta ?.

Ja z początku zaczęłam szlochać, że prawdziwa miłość Kells odejdzie na zawsze, jednak kiedy Kishan ze łzami poprosił o pożegnanie, zatkało mnie. Zaczęłam czytać dalej i kiedy Kishan powiedział że ją kocha i to on zostaje to strumienie łez poleciały przez najbliższy jeszcze rozdział. Lubię Kishana ale ren jest bardziej troskliwy i czuły, jednak rozstanie ich wszystkich zdruzgotało mnie :( A co Wy o tym wszystkim myślicie :D Chcę poznać Wasza opinie i wrażenia :)


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

#2 08-08-13 21:28:35

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

DhirenLove napisał:

Witam wszystkich miłośników sagi "Klątwa Tygrysa".
Chciałabym poznać wasze opinie by móc podyskutować na temat książki "Klątwa Tygrysa. Przeznaczenie".
Moje pytanie do Was brzmi: Jakie uczucia ogarnęły Was i co sądzicie o rozstaniu Kishana z bliskimi podczas gdy musiał zostać w przeszłości jako Damon, aby klątwa została zdjęta ?.

Ja z początku zaczęłam szlochać, że prawdziwa miłość Kells odejdzie na zawsze, jednak kiedy Kishan ze łzami poprosił o pożegnanie, zatkało mnie. Zaczęłam czytać dalej i kiedy Kishan powiedział że ją kocha i to on zostaje to strumienie łez poleciały przez najbliższy jeszcze rozdział. Lubię Kishana ale ren jest bardziej troskliwy i czuły, jednak rozstanie ich wszystkich zdruzgotało mnie :( A co Wy o tym wszystkim myślicie :D Chcę poznać Wasza opinie i wrażenia :)

ja się wkurzyłam bo lubie nietypowe zakończenia. A tak to widac tylko kto bardziej kochał :P
I mimo wszystko, t nie Ren sie bardziej troszczył o Kelsey :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 08-08-13 21:37:07

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Zdecydowanie. Sam potem Ren powiedział że rozmawiał z Phetem i Kishanem i jego nie interesuje zostanie daleko od Kelsey. Nie przyjmował tego do wiadomości. A Kishan ? Największą miłość swojego życia zostawił i ją opuścił, aby byłą szczęśliwa i bezpieczna. Zrobił to również dla szczęścia brata, przy którym zawsze odgrywał tło, stał w jego cieniu. Kiedy był szczęśliwy musiał zrezygnować z własnego szczęścia i miłości. To widać na dłoni kto kogo bardziej kocha. :)


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

#4 09-08-13 18:30:01

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Ja ryczałam, ryczałam i jeszcze raz ryczałam, i się pohamować nie mogłam. Nie mówiąc już o tym, że byłam okropnie wkurzona na autorkę. Cały czas zmierzała do tego, żeby uczynić Rena i Kelsey cudowną parą  i wreszcie osiągnęła swój cel. Oj biedny Kishan... cały swój żywot cierpi...


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#5 09-08-13 19:09:20

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Alhena napisał:

Ja ryczałam, ryczałam i jeszcze raz ryczałam, i się pohamować nie mogłam. Nie mówiąc już o tym, że byłam okropnie wkurzona na autorkę. Cały czas zmierzała do tego, żeby uczynić Rena i Kelsey cudowną parą  i wreszcie osiągnęła swój cel. Oj biedny Kishan... cały swój żywot cierpi...

Czyli myślimy tak samo :) Ja też strasznie ryczałam jak już wspominałam :) Tak jak pisałam z Lutką - Widać kto bardziej kogo kochał :) Mimo iż z początku Kishan nie przepadał za Anamiką - stanął u jej boku w przeszłości dla Kelsey i jej szczęścia :( Nadal nie mogę się pozbierać ale kto wie, może w V części Klątwy się spotkają :) Przeżyjemy zobaczymy :>


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

#6 09-08-13 19:36:41

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

ja też ryczałam i chciałabym żeby Kishan w 5 części wrócił :cry: :(


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#7 09-08-13 19:43:50

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Deschen napisał:

ja też ryczałam i chciałabym żeby Kishan w 5 części wrócił :cry: :(

No to jedziemy na tym samym wózku :) Mi też nadal jest przykro ale takie było ich przeznaczenie.. Kochała ich obu ale od początku była przeznaczona Renowi :) Tylko żałuję że była z Kishanem a potem on ją opuścił, na pewno było mu ogromnie przykro, ale robił to dla niej. Mogła przecież się z nim przyjaźnić, takie bez zobowiązań -- Just Friends :>


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

#8 15-08-13 21:34:13

 Tygrys02

Nilima

48241186
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 26-06-13
Posty: 359
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan
Ulubiona część: Wszystkie
Ulubiona para KT: Ren ♥ Kelsey

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

A ja całkowcie zapadłem się w sobie i myślałem że to sen :( niestety nie :(

Ostatnio edytowany przez Tygrys02 (15-08-13 21:34:36)


"Tell the world how awesome you are ... or that you really like cookies."

Offline

 

#9 15-08-13 23:12:23

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Szczerze? Bez urazy, ale mnie najbardziej poruszyła śmierć Rena xD Zresztą, Kishan sam później pisał w liście do Kells i Ala, że jest szczęśliwy z Durgą C:


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#10 16-08-13 18:46:23

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Destiny napisał:

Szczerze? Bez urazy, ale mnie najbardziej poruszyła śmierć Rena xD Zresztą, Kishan sam później pisał w liście do Kells i Ala, że jest szczęśliwy z Durgą C:

Des, żebyś wiedziała, że tez ryczałam kiedy Ren dostał strzałami :< Cóż uwielbiam ich obu i przy każdym ryczałam. Nie mogę się zdecydować, którego wolę, każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju :>


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

#11 16-08-13 19:04:20

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

E tam, dla mnie Ren jest naj <3333 Cieszę się, że nie mam takiego problemu. ZAWSZE zakochuję się w pierwszej męskiej postaci jaka pojawia się w książce. Stąd moje zamiłowanie do Alagana ;]


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#12 17-08-13 02:08:48

 Kelsey&Kishan<3

Nowy

Zarejestrowany: 14-08-13
Posty: 5
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II
Ulubiona para KT: Kelsey&Kishan

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Zakończenie było moim zdaniem beznadziejne. Pomysł piątej ofiary w ogóle mi się nie podobał, mimo że nie lubię Rena to oni zawsze byli triem, a trio bez jednego członka przestaje już być triem i traci cały swój urok. To tak jakby rozdzielić Harry'ego, Rona i Hermionę, kompletnie bez sensu. Mimo to uważam, że jeżeli już to zostać z Durgą powinien Ren - tym bardziej, że dziecko w śnie Kishana miało złote oczy, to miało być ich dziecko, Ren pokrzyżował wszystko. Powinno istnieć alternatywne zakończenie, wtedy każdy byłby szczęśliwy xD

Offline

 

#13 18-08-13 21:04:09

 Tygrys02

Nilima

48241186
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 26-06-13
Posty: 359
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan
Ulubiona część: Wszystkie
Ulubiona para KT: Ren ♥ Kelsey

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Zgadzam się ja przez ok 3 godziny się wpatrywalem w okładke i prawie nie mrugałem :P


"Tell the world how awesome you are ... or that you really like cookies."

Offline

 

#14 19-08-13 13:21:39

 DhirenLove

Bileciarz

34455413
Zarejestrowany: 08-08-13
Posty: 84
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey
WWW

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Podobnie tak jak Wy - ja tak miałam :> Tygrys02 ja mrugałam żeby powstrzymać łzy że rozdzielili całą trójkę :( To prawda co napisała  Kelsey&Kishan<3 że to jest tak samo jakby rozdzielić ekipę Harry'ego :< Jak pisałam w poście w innym wątku - "Durga potrzebuje tygrysa !" - też mi coś, niech chodzi na piechotę i sama sobie radzi ! xD


http://img90.imageshack.us/img90/1980/vtt3.png

Offline

 

#15 19-08-13 22:35:14

 Kelsey&Kishan<3

Nowy

Zarejestrowany: 14-08-13
Posty: 5
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II
Ulubiona para KT: Kelsey&Kishan

Re: Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

No dokładnie, poza tym gdyby się postarała znalazłaby sobie innego niż Kishana, wielka bogini a tygrysa nie ma skąd wytrzasnąć -.- xD

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusja
  •  » Co poczułeś / poczułaś po spełnieniu piątej ofiary ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl www.gothicmodding.pun.pl www.naruto-arena-x.pun.pl www.heavenarmy.pun.pl