#1 18-01-13 22:31:30

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Transformice.com

Gra gdzie gramy myszkami ^^
Zbieramy serki i idziemy do norki. Ale to nie takie chop siup.
Na jednej planszy mamy różne przeszkody, Wspinanie tak zwane WJ.
Slizganie sie, czyli odbijanie od krawedzi lodu by poleciec dalej (no nei da sie opisac xd) tak zwane CJ.
Mamy tam czat. Wchodizmy na polski rum, angielski, niemiecki. Jak mamy np 50 zebranych serow kupujemy ubranka.
sa szamani, bo nie kazda plansze mozemy przejsc sami. Szaman buduje by zdobyc ser i pomoc innym myszkom.
To tylee ;dd
Zapraszam www.transformice.com

Offline

 

#2 05-08-13 15:58:00

 MegaCzarnyPL

Zwiedzający

Call me!
Skąd: Głowienka
Zarejestrowany: 26-07-13
Posty: 15
Punktów :   
Ulubiona postać: Kal-Si i Dhiren
Ulubiona część: I połowa II części
Ulubiona para KT: Kelsey+Ren

Re: Transformice.com

Osobiście gram raz na jakiś czas, ale znam niektórych którzy mogli by w to grać dzień i noc ;)

Offline

 

#3 07-09-13 18:12:05

 Zoffijka

Bileciarz

Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 80
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren. ♥
Ulubiona część: Część pierwsza i czwarta.
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren.

Re: Transformice.com

W Transformice wciągnęła mnie koleżanka. Przez pół roku zachwycała się, jaka ta gra świetna, jakie słodkie są myszki, jakie ciekawe dodatki można sobie kupić, jacy sympatyczni są członkowie plemienia, do którego należy jej postać... Miałam tego dosyć, więc założyłam sobie tam konto, by przyjaciółka przestała mnie męczyć. :D Muszę przyznać, ze mi się spodobało! Nie wchodzę tam każdego dnia, gram raz na jakiś czas i tylko w chwilach absolutnej nudy, lecz koleżanka siedzi na tej stronie codziennie. Ma ona już ponad 6000 serów.


https://24.media.tumblr.com/7605eafa220051e67ec592010335d9a1/tumblr_mthki7qrk41rqm76ko1_500.gif
Samu... <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ptakiozdobne.pun.pl www.goodboys.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.ebase-fm.pun.pl www.amazonki.pun.pl