#1 12-01-14 16:24:57

 tygrysek98

Zwiedzający

Zarejestrowany: 04-04-13
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Alegan Dhiren "Ren" Rajaram
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Wiersze od serca

Piszę od 3 lat. Kilka wierszy mam. Większość jest smutne, bo piszę pod pływem emocji jakie mną targają. Mam nadzaieję że sppodobają się wam. Krytyka też mile widziana.

"Smutek"
Smutek
Przygnębienie
Po Twojej stracie
Mroczne myśli
nachodzą moją głowę
Nie ma Cię przy mnie już
Odszedłeś
Choć obiecywałeś
że nie opuścisz mnie
Skłamałeś
Zostawiłeś mnie samą
Nie wrócisz
Nie zobaczę Cię więcej
Zostały tylko wspomnienia
Łzy w oczach
Smętna mina
Pytania "Dlaczego?"
Życię bez Ciebię
nie ma sensu
To nie to samo
Kiedy byłeś przy mnie
Uśmech witał
na twarzy mej
Gdy Cię nie ma
smutek wyraża mina



To jeden z nich. Smutny, bo akurat wtedy życie zaczęło mi się walić.


"- Byłem w ciemności - powiedział miękko - Nie było tam nic prócz cieni, ja byłem cieniem i wiedziałem, że jestem martwy i że to koniec, naprawdę koniec. A potem usłyszałem twój głos. Usłyszałem jak wypowiadasz moje imię i to sprawiło, że wróciłem.
- To nie moja zasługa - Clary ścisnęło się gardło - Anioł przywrócił cię do życia.
- Bo go o to poprosiłaś - w milczeniu śledził palcami obwód jej twarzy, jakby upewniając się, że jest prawdziwa - Mogłaś mieć wszystko inne na świecie, a poprosiłaś o mnie." Dary Anioła. Miasto Szkł

<3 Jace <3 Shane <3 Myrnin <3 Alex <3 Patch <3 Adam <3 Sean <3 Ian <3 Lucas <3 Stokrotka <3 Toperz <3 James <3 Syiusz <3 Remus <3 Fred <3 George <3 Kieł <3 Max <3 Aki <3 Magnus <3 Alec <3 Dhiren <3 Luke <3 Kishan <3 Will <3 Xavier <3 Jake <3 Hektor <3

Offline

 

#2 13-01-14 20:16:22

 tygrysek98

Zwiedzający

Zarejestrowany: 04-04-13
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Alegan Dhiren "Ren" Rajaram
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Wiersze od serca

i kolejna moja twórczość
"Czym jest miłość"
Co znaczy kochać
Sama nie wiem
Kochać to wspierać,
Szanować i być blisko
Gdy zabraknie miłości
Stajesz się zgorzkniały
Jesteś wrakiem człowieka
Choć czasem,
Kochać to niszczyć,
A być kochanym
to być zniszczonym
Miłość wszystko przetrwa
Nawet najgorsze cierpienie
Nie ma znaczenia kim jesteś
Religia, wygląd, język -
- jest nieważny.
Ważne co Ty masz w środku,
co czujesz.
Życie jest warte takich uczuć.
Miłość zmieni Twoje spojrzenie na świat
Żyj dla chwil spędzonych,
z osobą którą kochasz.
Miłość jest ważna,
nie uciekaj od niej,
stań jej naprzeciw,
sprostaj wyzwaniu
i podaruj komuś swą miłość.


"- Byłem w ciemności - powiedział miękko - Nie było tam nic prócz cieni, ja byłem cieniem i wiedziałem, że jestem martwy i że to koniec, naprawdę koniec. A potem usłyszałem twój głos. Usłyszałem jak wypowiadasz moje imię i to sprawiło, że wróciłem.
- To nie moja zasługa - Clary ścisnęło się gardło - Anioł przywrócił cię do życia.
- Bo go o to poprosiłaś - w milczeniu śledził palcami obwód jej twarzy, jakby upewniając się, że jest prawdziwa - Mogłaś mieć wszystko inne na świecie, a poprosiłaś o mnie." Dary Anioła. Miasto Szkł

<3 Jace <3 Shane <3 Myrnin <3 Alex <3 Patch <3 Adam <3 Sean <3 Ian <3 Lucas <3 Stokrotka <3 Toperz <3 James <3 Syiusz <3 Remus <3 Fred <3 George <3 Kieł <3 Max <3 Aki <3 Magnus <3 Alec <3 Dhiren <3 Luke <3 Kishan <3 Will <3 Xavier <3 Jake <3 Hektor <3

Offline

 

#3 21-01-14 19:04:01

 tygrysek98

Zwiedzający

Zarejestrowany: 04-04-13
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Alegan Dhiren "Ren" Rajaram
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Wiersze od serca

tym razem trochę bardziej optymistyczny

"O Rudych"

Ognisty kolor na głowie ma,
i pełno pomysłów każdego dnia.
Rudy wesołek, żartami rzuca,
ze śmiechu każdy płuca wyrzuca.
Ognista głowa się nie poddaje,
potrafi pocieszyć każdą mazgaje.
Lisim sprytem, łapie za słowa,
żeby komedia była gotowa.
Płomienny patrzy na kolorowy świat,
i uważa że nasz glob jest bez wad.
Ruda głowa mądrości szuka,
ale jeszcze czasem ssie kciuka.
Każdy lubi ognistą zorze,
bo uważa że wszystkim pomoże.
Taki jest właśnie ten rudzielec,
niech nikt nie myśli że On chudzielec!
Z bogatym wnętrzem ten lisek jest,
bo z niego facet jest The Best!

to było dla znajomego


"- Byłem w ciemności - powiedział miękko - Nie było tam nic prócz cieni, ja byłem cieniem i wiedziałem, że jestem martwy i że to koniec, naprawdę koniec. A potem usłyszałem twój głos. Usłyszałem jak wypowiadasz moje imię i to sprawiło, że wróciłem.
- To nie moja zasługa - Clary ścisnęło się gardło - Anioł przywrócił cię do życia.
- Bo go o to poprosiłaś - w milczeniu śledził palcami obwód jej twarzy, jakby upewniając się, że jest prawdziwa - Mogłaś mieć wszystko inne na świecie, a poprosiłaś o mnie." Dary Anioła. Miasto Szkł

<3 Jace <3 Shane <3 Myrnin <3 Alex <3 Patch <3 Adam <3 Sean <3 Ian <3 Lucas <3 Stokrotka <3 Toperz <3 James <3 Syiusz <3 Remus <3 Fred <3 George <3 Kieł <3 Max <3 Aki <3 Magnus <3 Alec <3 Dhiren <3 Luke <3 Kishan <3 Will <3 Xavier <3 Jake <3 Hektor <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ogamedodatki.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl