#1 17-02-13 12:44:15

 Tygrysica

Dmuchający balony

Zarejestrowany: 22-01-13
Posty: 66
Punktów :   
Ulubiona postać: Wszystkie:*
Ulubiona część: 1-4
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey & Kishan :)

Wyścig Śmierci.

„Jest pierwszy dzień listopada, więc dzisiaj ktoś umrze.”

Co roku, na początku listopada na wyspie Thisby odbywa się Wyścig Skorpiona. Jeźdźcy na swoich rumakach, pięknych, ale śmiertelnie groźnych, muszą zrobić wszystko, aby dotrzeć do mety. Stawka jest wysoka – życie lub śmierć. W wyścigu bierze udział dwoje młodych ludzi: on ściga się, żeby wygrać, ona żeby przetrwać.

On - dziewiętnastoletni Sean Kendrick - zwyciężył w wyścigu już cztery razy. Tej jesieni będzie walczył nie tylko o przeżycie, lecz także o swoją przyszłość i ukochanego rumaka.

Ona - Kate "Puck" Connolly - jest pierwszą kobietą, która odważyła się wystartować w wyścigu. Musi wygrać aby ocalić swoją rodzinę i dom.

Zwycięzca może być tylko jeden.



Książka jest świetna. Polecam:)

Offline

 

#2 19-02-13 17:18:54

 Iska

Zwiedzający

Zarejestrowany: 18-02-13
Posty: 14
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Ren
Ulubiona część: I i IV

Re: Wyścig Śmierci.

No mi też się podoba. Bardzo fajna;)

Offline

 

#3 26-02-13 11:47:10

 Martha :3

Nowy

Skąd: Warszawa :3
Zarejestrowany: 26-02-13
Posty: 7
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: III ale wszystkie są świetne :
Ulubiona para KT: Kelsey & Ren.

Re: Wyścig Śmierci.

Ta książka jest świetna. Napisała ją jedna z moich ulubionych autorek ;). Serdecznie polecam :3

Offline

 

#4 25-04-13 10:29:53

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Wyścig Śmierci.

Już od miesiąca (możee dwóch) na nią patrzę i za każdym razem jak jestem w Empiku, to albo nie mam już pieniędzy, albo familia nie chce mi kupić :(
Czytałam ''Wilki z Mercy Falls'' tej autorki i jej styl mi się spodobał.
Za (AŻ) 12 dni biorę Klątwę i Wyścig śmieci. Obowiązkowo!


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#5 25-04-13 10:59:02

 Andaluzjan

Zwiedzający

Zarejestrowany: 21-04-13
Posty: 17
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren+Kelsey

Re: Wyścig Śmierci.

Czytałam Wyścig Śmierci - książka po prostu R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A!!!!!!!!
Świetny pomysł, wszystkie szczegóły i bohaterowie dopracowani... ogółem: To druga najlepsza książka jaką w życiu czytałam. Pierwsza to oczywiście Klątwa


"Powiedziałam kiedyś Renowi, że nasza historia nie dobiegła końca. I nie dobiegła. Jeszcze nie."
(Klątwa tygrysa: Wyprawa, Epilog, str. 411)

Offline

 

#6 26-05-13 20:25:50

 tygrysek98

Zwiedzający

Zarejestrowany: 04-04-13
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Alegan Dhiren "Ren" Rajaram
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Wyścig Śmierci.

Tak ta książka jest świetna, chociaż sądzę że powinna mieć kolejne części :dumny: :dumny:


"- Byłem w ciemności - powiedział miękko - Nie było tam nic prócz cieni, ja byłem cieniem i wiedziałem, że jestem martwy i że to koniec, naprawdę koniec. A potem usłyszałem twój głos. Usłyszałem jak wypowiadasz moje imię i to sprawiło, że wróciłem.
- To nie moja zasługa - Clary ścisnęło się gardło - Anioł przywrócił cię do życia.
- Bo go o to poprosiłaś - w milczeniu śledził palcami obwód jej twarzy, jakby upewniając się, że jest prawdziwa - Mogłaś mieć wszystko inne na świecie, a poprosiłaś o mnie." Dary Anioła. Miasto Szkł

<3 Jace <3 Shane <3 Myrnin <3 Alex <3 Patch <3 Adam <3 Sean <3 Ian <3 Lucas <3 Stokrotka <3 Toperz <3 James <3 Syiusz <3 Remus <3 Fred <3 George <3 Kieł <3 Max <3 Aki <3 Magnus <3 Alec <3 Dhiren <3 Luke <3 Kishan <3 Will <3 Xavier <3 Jake <3 Hektor <3

Offline

 

#7 13-06-13 19:34:20

 Andaluzjan

Zwiedzający

Zarejestrowany: 21-04-13
Posty: 17
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren+Kelsey

Re: Wyścig Śmierci.

tygrysek98 napisał:

Tak ta książka jest świetna, chociaż sądzę że powinna mieć kolejne części :dumny: :dumny:

Nie! Niestety nie moge się z tobą zgodzić. Ta książka jest napisana w taki sposób, że kolejna część może zepsuć cały efekt. I jeszcze to ostatnie zdanie "Morze śpiewa do nas obu, lecz Corr wraca do mnie". To zdanie jednocześnie wyjaśnia wszystko (podsumowuje całość), a jednocześnie nie wyjaśnia nic. Historia przerwana, ale zakończenie jest we właściwym miejscu i czasie. według mnie "Wyścig..." jest zrobiony lepiej od KT właśnie przez to ostatnie zdanie.


"Powiedziałam kiedyś Renowi, że nasza historia nie dobiegła końca. I nie dobiegła. Jeszcze nie."
(Klątwa tygrysa: Wyprawa, Epilog, str. 411)

Offline

 

#8 15-06-13 21:18:47

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Wyścig Śmierci.

czytałam i wg mnie książka ma ciekawą fabułę i ogólnie autorka miała fajny pomysł na książkę jednak mimo to nie do końca mi się podobała...
Może to specyficzny styl autorki, jej seria książek o wilkołakach (pierwszy tom to "Drżenie") była wg mnie trochę męcząca.
Podobne odczucia miałam czytając tą książkę. Poza tym główni bohaterowie powinni raczej napawać sympatią, mnie główna bohaterka irytowała.

Ogólnie książkę warto przeczytać mimo wszystko, choć nie na każdym zrobi wrażenie.


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#9 16-06-13 11:09:45

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Wyścig Śmierci.

Ja mam zamiar ją przeczytać, ale nie moge jej kupić bo nie mam miejsca na półce :-(
A na chomikuj nie ma w wersji .mobi - na czytnik ebooków :-(


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#10 20-06-13 14:22:52

 Tygrysica

Dmuchający balony

Zarejestrowany: 22-01-13
Posty: 66
Punktów :   
Ulubiona postać: Wszystkie:*
Ulubiona część: 1-4
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey & Kishan :)

Re: Wyścig Śmierci.

O co chodzi z tymi półokręgami  w Wyścig śmierci? Bo w necie nic na ten temat nie pisze.

Offline

 

#11 30-08-13 16:30:33

 Dhirells <3

Opiekun białego tygrysa

50046863
Skąd: Chełmża
Zarejestrowany: 21-10-12
Posty: 121
Punktów :   
Ulubiona część: I
WWW

Re: Wyścig Śmierci.

KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI, KOCHAM WYŚCIG ŚMIERCI  uFF.


http://img.besty.pl/images/307/53/3075307.gif

Offline

 

#12 07-03-14 09:49:25

 Rosalia

Zwiedzający

Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 07-04-13
Posty: 18
Punktów :   

Re: Wyścig Śmierci.

Ach...Moim zdaniem Sean jest BARRRRRRRRRDZOOOOOOOO fajny...


W czsie burzy kruk siedzi na dębie,
Jego mokre pióra z żywiołem szalejące,
Lecieć chcą do nieba.
Burza ustaje.
W świetle słońca biały kruk podlatuje,
I zabiera posłanca śmierci do nieba.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wampiria.pun.pl www.gothicmodding.pun.pl www.naruto-arena-x.pun.pl www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl