#1 27-04-14 23:25:50

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Czekasz na "Tiger's Promise"?

Ja nie. Mimo, że będzie tam Ren, sama myśl, że Yesubai jest główną bohaterką obrzydza mnie i zniechęca na starcie :>


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 28-04-14 21:03:16

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czekasz na "Tiger's Promise"?

Wątpię by u nas było do kupienia :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#3 10-05-14 20:44:03

Lekcja Lotosu

Początkujący

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 08-01-14
Posty: 28
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: III
Ulubiona para KT: Kishan&Kelsey

Re: Czekasz na "Tiger's Promise"?

Ja czekam z niecierpliwością. I bardzo prawdopodobne, że będzie u nas - przykładowo " Drugie życie Bree Tanner " nie należy do oryginalnej serii " Zmierzch ", a ukazało się.
Mam nadzieję, że w tej książce zostanie wyjaśnionych pare niezrozumiałych wątków, np. co naprawdę czuła Yesubai do Kishana, i jak wyglądał jej stosunek umysłowy do ojca.


" Nie pozwolę, żebyś jeszcze kiedykolwiek był sam. Ja też cię kocham, Kishanie. "
Kt Wyprawa, obietnica Kelsey

Offline

 

#4 16-05-14 08:39:36

grai

Nowy

Zarejestrowany: 09-05-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czekasz na "Tiger's Promise"?

jak najbardziej tak :) czekam z niecierpliwością :)

Offline

 

#5 02-03-15 17:05:54

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Czekasz na "Tiger's Promise"?

Zdecydowanie tak! Zawsze mnie ciekawiło jak wyglądało życie książąt jeszcze zanim była klątwa.


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sghdelphi.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.klanenemy.pun.pl