#46 06-01-14 15:24:54

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

Tak, wyobrażam sobie. A nawet i 20 jak będzie trzeba :P i na każdą będę czekać ze zniecierpliwieniem! :P
Chociaż trochę przeraża te 3 godziny... ale muszę przyznać, że wytrzymałabym nawet 4 przy tej drugiej Hobbita, gdyby skończyła się w innym momencie, bo ten był chyba najgorszy z możliwych.
Ale przyznaje, że mam ochotę oglądnąć reżyserskie Władcy i Hobbita, na razie stanęłam na Drużynie Pierścienia i nie mogę zmotywować się, żeby oglądać dalej. :)

A w dalszym ciągu co do tego Legolasa, bo już naprawdę zamotałaś.
To według Ciebie przekonał on się do krasnoludów w Hobbicie, czy nie?
W poprzednim poście napisałam, że tak, a teraz, że nie i ja już sama nie wiem, czy coś źle zrozumiałam z tego filmu :)


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#47 06-01-14 16:41:57

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

Alhena napisał:

Ale przyznaje, że mam ochotę oglądnąć reżyserskie Władcy i Hobbita, na razie stanęłam na Drużynie Pierścienia i nie mogę zmotywować się, żeby oglądać dalej. :)

Ja mam wersję reżyserską- każda trwa dobre 4 godziny jak nie więcej... kark boli :P

Alhena napisał:

A w dalszym ciągu co do tego Legolasa, bo już naprawdę zamotałaś.
To według Ciebie przekonał on się do krasnoludów w Hobbicie, czy nie?
W poprzednim poście napisałam, że tak, a teraz, że nie i ja już sama nie wiem, czy coś źle zrozumiałam z tego filmu :)

Nie, nie w Hobbicie- w książce o Hobbicie go wcale nie było, w filmie był postacią bonusową :P
W  Hobbicie Legolas krasnoludów nie lubi. W drużynie pierścienia też nie. Dopiero później się przekonuje.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#48 06-01-14 17:21:30

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

lutka napisał:

Nie, nie w Hobbicie- w książce o Hobbicie go wcale nie było, w filmie był postacią bonusową :P

Właśnie o filmie ja teraz mówię Bo trochę mi zamotałaś z tym lubieniem i nie lubieniem, ale jak nie lubiał w dalszym ciągu to dobrze myślała, :)


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#49 06-01-14 18:31:55

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

Jestem na świeżo po 2 cz." Hobbita" i jak dla mnie 2 dorównuje 1 cz. Graficy się postarali, a charakteryzatorzy wykonali kawał dobrej roboty :)
Lutka- wspomniałaś wcześniej o nieścisłościach filmu z książką, fakt pojawiają się ale nie są na tyle duże aby "psuć" odbiór. Fakt Legolas wygląda tu na starszego niż we Władcy, ale myślę, że wygląda tu lepiej :) (b.męsko?) tak wiem, przecież Orlando nie młodnieje, ale ale podobało mi się w "Hobbicie" to , że Legolas zawsze ma oczy niebieskie ( kolor rzuca się w oczy jak u Rena :D ) zaś we "Władcy" jego oczy są w niektórych scenach czarne lub tylko lekko niebieskie. Ot taki kosmetyczny niuansik a jednak wyraz Legolasa zmienił się na lepsze. Choć i tak od zawsze byłam jego fanką.
Trochę żałuję, że b.nie rozbudowano wątku z Beorem-b.tajemnicza postać, myślę, że można mu było poświęcić ciut więcej czasu.
Krasnoludy są niesamowite- uwielbiam je :)
Obsada powiększyła swe grono o zacne osoby:
-wspomniany już Manu Bennett- uwielbiałam go jako Kirksosa w "Spartakusie", i podoba mi się jako Azog
-Luke Evans- czyli Bard- świetny aktor, b.pasuje do tej roli,znakomicie gra. Cieszę się, że gra coraz więcej-dla ciekawskich Luke ma na swoim koncie udział w kilku niezłych ( wg. mnie fanki fantastyki i mitologi ) produkcjach min. " Immortals. Bogowie i Herosi" ( grał Zeusa) czy "Trzej muszkieterowie " ( jako Aramis) .
-Peter Hambleton- czyli Gloin- faktycznie gra on ojca Gimliego :) nawet w scenie gdy elfy ratują krasnoludy przed pająkami , Legoloas przeszukuje Gloina i znajduje zdjęcie żony i syna Gloina :)
-Richard Armitage- jego nie mogło zabraknąć-idealny do roli Thorina-całkowicie oddaje książkowego bohatera , po prostu cud, miód i orzeszki :)
          Powtórzę się ale  Cieszę się b.b.b.b.b.b.b. że coraz więc nagrywa się filmów fantasy :) Może takie produkcje jak " Hobbit" sprawią, że znajdzie się więcej chętnych do tworzenia tego typu kinematografii.

Ostatnio edytowany przez Koldunka (06-01-14 18:33:03)


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#50 06-01-14 18:48:18

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

Koldunka napisał:

-Richard Armitage- jego nie mogło zabraknąć-idealny do roli Thorina-całkowicie oddaje książkowego bohatera , po prostu cud, miód i orzeszki :).

Tego aktora to ja sobie wyobrażam w roli wampira Matthew de Clairmont z Księgi wszystkich Dusz, która też jest w planach do nagrania :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#51 16-05-14 08:41:59

grai

Nowy

Zarejestrowany: 09-05-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

własnie obejrzalam  i  bardzo mi sie podobaa :)

Offline

 

#52 16-05-14 18:05:27

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

Koldunka napisał:

Powtórzę się ale  Cieszę się b.b.b.b.b.b.b. że coraz więc nagrywa się filmów fantasy :) Może takie produkcje jak " Hobbit" sprawią, że znajdzie się więcej chętnych do tworzenia tego typu kinematografii.

Oby- jak ja marzę o tym, by reżyser z prawdziwego zdarzenia nagrał moją ukochaną serię "Miecz prawdy" która nie miałaby nic wspólnego z tym prymitywnym serialem a la Xena... a przecież, Goodkind ma lepsze pióro niż autor gry o tron!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#53 03-12-14 15:52:11

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

widziałam film i jest świetny... 6 za muzykę i reżyserkę to prawda, ze ma podobny klimat co Władca, ale i co z tego? tam ten film był... i nadal jest- przynajmniej moim zdaniem- HITEM.

Offline

 

#54 06-12-14 14:50:12

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

Tigra napisał:

to prawda, ze ma podobny klimat co Władca, ale i co z tego? .

SERIOUSLY!!!???!!!!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#55 09-12-14 22:32:10

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Hobbit: Niezwykła podróż

Tigra  , że tak zapytam w czym "klimat" Hobbita przypomina Ci Władcę Pierścieni?


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ave-satan.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl www.vas.pun.pl www.0net.pun.pl