#16 22-09-12 00:57:06

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Ale Kishan jak zwykle się plącze pod nogami i wstydu nie ma. Zabrał bratu Yesubai, a teraz chce jego pierwszą, wielką miłość, pff -,- A niektórzy się dziwią czemu nie lubię Kishana... hmm... no naprawdę trudno zgadnąć -.-


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#17 22-09-12 08:46:33

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

W szkole mam jescze 2 koleżanki ,które lubią (nawet bardzo) tygrysią sagę . Z nas 3 tylko Iwowa lubi Kishana a ja i Kasia nie potrafimy jej zrozumieć :mad:
No dobra Kishan jest nieziemsko przystojny .Zabawny .Inteligentny i wysportowany .Ale istnieje coś takego jak kto pierwszy ten lepszy .A Renowi swoją drogą też należy się opiernicz za to swoje "zapomnienie" .Przez głupotę moze stracić wszystko jeśli szybko się nie opamięta :o


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#18 24-09-12 17:21:46

 marichetti

Sprzątający cyrk

Zarejestrowany: 24-09-12
Posty: 51
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Wyzwanie
WWW

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Oj tam, nie wina Kishana że Rena porwali i akurat on trafił na Kelsey -_-
Nina? Tak! Ian? TAK! Paul? NIE błagam NIE!
Chociaż nie zdziwię się jak będą nieznani aktorzy.... jak w Igrzyskach :D


http://wygrajlige.blox.pl/resource/Tygrys_animacja.gif  Kishan~! ;)

Offline

 

#19 29-09-12 01:27:14

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Ale mógłby sobie Kells darować. Chociaż pewnie trudno mu było... no ale, ale... tak nie można, no! xD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#20 05-10-12 16:24:35

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

no właśnie przecież Nilimie też nic nie brakuje :)

Offline

 

#21 05-10-12 21:23:34

 Yukka.

Nowy

Skąd: Oregon
Zarejestrowany: 11-08-12
Posty: 3
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Pierwsza ;p
WWW

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Też mam nadzieję że Kishan sobie kogoś znajdzie , a Ren doprowadza mnie do szału ! Pierwszo mówi że ja kocha , potem traci ta pamiec i znowu sie w niej zakchuje a potem z nia zrywa . >.<

Offline

 

#22 05-10-12 21:42:52

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Mnie też to wkurza :/ ale w przecież oni są sb przeznaczeni więc i tak czy siak będą razem :)

Offline

 

#23 23-10-12 19:37:45

 martu_1d

Zwiedzający

Skąd: Wielkpolskie
Zarejestrowany: 23-10-12
Posty: 16
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: 2
WWW

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Tak właściwie to ja tam nie lubię Kelsey i Kishana, są jacyś tacy nie okey... zresztą młodszy książę nie jest taki jaki jest jego brat. Mam nadzieję, że Kells będzie z Renem ponieważ jeśli tak nie będzię to moje życię straci sens xD!


Live while we're young /1D

Offline

 

#24 23-10-12 21:10:53

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

martu_1d napisał:

Mam nadzieję, że Kells będzie z Renem ponieważ jeśli tak nie będzię to moje życię straci sens xD!

ostro pojechałaś :D


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#25 26-10-12 15:32:35

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Moje tak samo :) nawet Kelsey w którymś tomie mówi że życie bez "jakieś tam jest" ( nie wiem to się kończyło) :)

Offline

 

#26 28-10-12 14:45:12

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Ja sadzę że  Kishan jest lepszy dla Kells czytałam 3 cz. i jestem zadowolona z tego że ona go wybierze
on nie naciskał czekał, był cierpliwy a Ren ?! jak odrzuciła jego miłość jak sie zachowywał przeciwieństwo brata  naciskał i to bardzo musiała robić to co ON chce nie mogła nawet włosów obciąć traktował ją jak rzecz którą musi zdobyć nie docierało do niego to że postanowiła wybrać Kishana :/
co jeżeli Ren znów postanowi ją zostawić to wykończy jej miłość ;c
aaa i mam nadzieję że ją odbiją z rąk Lokesha a on nie zdąży jej do niczego zmusić ...

(  i tylko nie Ian !!     też jestem za tym żeby byli to nieznani aktorzy tak jak w Igrzyskach śmierci ;)  )

Ostatnio edytowany przez Minjami (28-10-12 14:46:33)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#27 28-10-12 16:07:29

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Minjami napisał:

Ja sadzę że  Kishan jest lepszy dla Kells czytałam 3 cz. i jestem zadowolona z tego że ona go wybierze
on nie naciskał czekał, był cierpliwy a Ren ?! jak odrzuciła jego miłość jak sie zachowywał przeciwieństwo brata  naciskał i to bardzo musiała robić to co ON chce nie mogła nawet włosów obciąć traktował ją jak rzecz którą musi zdobyć nie docierało do niego to że postanowiła wybrać Kishana :/
co jeżeli Ren znów postanowi ją zostawić to wykończy jej miłość ;c
aaa i mam nadzieję że ją odbiją z rąk Lokesha a on nie zdąży jej do niczego zmusić ...
też jestem za tym żeby byli to nieznani aktorzy tak jak w Igrzyskach śmierci ;)  )

Bogowie!!! dzięki, że ktoś w końcu się ze mną zgadza!!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#28 08-11-12 21:33:46

 AfterAll

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 07-11-12
Posty: 36
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kadam
Ulubiona część: Pierwsza
Ulubiona para KT: Ren + Kells

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Kells nie jest też do końca fair, bo ledwo zaczynają się kłopoty z Renem już wpadła w ramiona Kishana... Ok, można się pomylić ale jak już uświadomiła sobie że jednak tylko z Renem może być szczęśliwa powinna raz na zawsze to wyjaśnić. A nie w jednej chwili mizia się z Kishanem a potem płacze za Renem. Poza tym to bracia i już raz przez kobietę doszło do tragedii i Kells jak nikt inny zdaje sobie z tego sprawę. Tak czy siak mam nadzieję że ona i Ren będą razem.

Offline

 

#29 13-12-12 14:48:29

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Ja napiszę że mam szczerą ochotę zabić Rena... Nie wiem dlaczego... Może poprostu dlatego że Ren Próbował zmienić jej życie , choć w 4 części są razem jako małżeństwo to nie zmienia faktu że w 3 części mogła robić co chciała , Mogła Być z Kishanem , Jej połowa serca należała do Kishana a druga do Rena, Może bardziej czuła tą ,namiętność' do Rena ale mogłą robić co chciała , a ten ją uwodził gdy sam wepchnął ją w ramiona kishana , mówiąc że jej nie kocha , jestem świadoma iż niepamiętał Kelss ale sam się w to wciągnął , Ponieważ Ren Kochał Kelss z całych sił więc trzymał by język za zębami  a nie Brał Pomoc Od Durgi....
Większość pewnie woli Kelss i Rena ale ja i tak głosuję na Kelss i Kiszkę.

Offline

 

#30 06-02-13 18:15:56

kells2118

Nowy

Zarejestrowany: 06-02-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czego oczekujecie od czwartej części?

Ja mam nadzieje ze kells bedzie z renem bo oni sa dla siebie stworzeni <3 OMG jak przeczytalam taki jeden moment na tej stronie "Kelsey Heyes - Rajaram  tylko za ktorego z braci wyjdzie ale jak ktos wie za kogo wyjdzie to prosze nie spalcie mi ksiazki :*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowytemat.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.liceum.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl