• Index
  •  » Prologi
  •  » Fragment prologu "Klątwa Tygrysa. Wyprawa"

#1 23-09-12 20:13:36

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Fragment prologu "Klątwa Tygrysa. Wyprawa"

"Za grubymi szybami swojego biura na ostatnim piętrze wieżowca w Mumbaju Lokesh z trudem opanowywał krążący w jego żyłach straszliwy gniew. W obozie ludu Baiga nic nie poszło zgodnie z planem. Mieszkańcy wioski okazali się słabi i nielojalni. Owszem, udało mu się schwytać Dhirena, białego księcia-tygrysa, i odebrać dziewczynie pożądany fragment amuletu Damona, ale nie zdołał doprowadzić sprawy do końca. Oddychając głęboko, by okiełznać furię, Lokesh zacisną palce, a potem zaczął postukiwać nimi o dolną wargę, rozpamiętując starcie. "Oni dysponowali wyjątkową bronią", myślał. Z relacji jego podwładnych, że ową broń miała jakiś związek z boginią Durgą. Najwyraźniej w grę wchodziła magia, i to o wiele potężniejsza niż liche gusła Baiga..."

Ciekawi jak zakończy się ta część? Zapraszamy do czytania III części.

Niech rozpocznie się wyprawa!


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 03-10-12 20:27:41

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Fragment prologu "Klątwa Tygrysa. Wyprawa"

ja już skończyłam :D

Offline

 
  • Index
  •  » Prologi
  •  » Fragment prologu "Klątwa Tygrysa. Wyprawa"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kmboss18.pun.pl www.cs-armagedon.pun.pl www.raiders-l2.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl www.sga.pun.pl