#1 07-08-12 20:50:05

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Kilka fragmentów Dhirena

Bardzo zawiodłam się na pani Houck, że przez prawie całą książkę nie było Rena i w dodatku na samym końcu stało się to, co się stało. Jestem bardzo zła i mam nadzieję, że w III części Colleen odzyska moją fascynację. Dhiren - zbyt dużo go nie ma, ale można o nim coś napisać. Pojawia się w momencie Bożego Narodzenia. Widzimy, że jest szczęśliwy z Kells i kocha ją ze wzajemnością (I w tym momencie nabrałam ochoty powyrywać komuś nogi, a może raczej łapy, z tyłka xD). Dowiadujemy się również, że tak jak w przypadku Kells, jest ona jego pierwszą miłością. Końca nie opiszę, bo znowu się poryczę.

Co sądzicie o tych kilku fragmentach z Renem w "Wyzwaniu"? :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 07-08-12 22:27:46

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Wiesz ,ze ja też ryczałam ? Pod koniec  !!! EPILOG był piękny .

Powiedziałam kiedyś Renowi ,że nasza historia nie dobiegła jeszcze końca
I nie dobiegła
Jeszcze nie

:'( :'( :'(

Porównanie z gwiazdami ...
Też byłam zwiedzona z braku Rena . Colleen chciała dać nam szansę na pokochanie drugiego z braci w dosyć brutalny sposób .Przypomina mi to troszkę Księżyc w nowiu .Tam Edward i Bella tez się rozstają a cała książka skupi się wokół Jacoba .
Jeśli ONI nie będą razem w V to...to ......


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#3 07-08-12 22:38:18

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Nie udało jej się, ja jeszcze bardziej znienawidziłam Kishana za TEN fragment z Kells i za to, że wtrąca się w związek jej i Rena. Ja też ryczałam! Poryczałam się też przy tym co Ren prosił, aby Kelsey nie zapomniała, że on ją kocha :'( Nie mogę uwierzyć, że trzeba czekać do września, mam nadzieję, że w "Wyprawie" Ren i Kells znowu będą razem, a Kishan znajdzie sobie inną <3


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 08-08-12 11:22:31

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Ale  jedno muszę Kishanowi przyznać .Zachował się fair obiecując Kells ,że pomoże jej odzyskać miłość brata...


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#5 10-08-12 13:41:20

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Kells napisał:

Ale  jedno muszę Kishanowi przyznać .Zachował się fair obiecując Kells ,że pomoże jej odzyskać miłość brata...

Kells z tym się taże zgadzam, no ale dlaczego ... dlaczego dalej ją uwodził??

Offline

 

#6 10-08-12 19:01:32

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Kocha ją a każdy chce być szczęśliwy w miłości :/


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#7 10-08-12 19:53:04

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Haha, ale z tego co się dowiedziałam pani Houck jeszcze bardziej straci w moich oczach w III części XD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#8 14-08-12 17:28:28

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Destiny napisał:

Nie mogę uwierzyć, że trzeba czekać do września, mam nadzieję, że w "Wyprawie" Ren i Kells znowu będą razem, a Kishan znajdzie sobie inną <3

Ja też chciałabym, żeby Ren wrócił do Kells :love: (bo nikt inny dla niej się nie nadaje), a Kishan znalazł sobie fajną dziewczynę :* i wtedy wszyscy żyli by długo i szczęśliwie... :tula: KONIEC! i kropka . XD

Destiny Też się nie mogę doczekać "Wyprawy"!! x( I tak na marginesie moja mama też. xP


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#9 05-10-12 22:09:44

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Kilka fragmentów Dhirena

A Nilima to kto?? Przecież ona dorównuje uroda Kells XD

Offline

 

#10 21-02-13 13:21:24

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Według mnie Kelsey nie powinna dać się nigdy uwieść Kishanowi, ani pocałować. Wtedy by go tak nie kochała, a gdy on poświęcił się dla Rena, nie tęskniła by tak za nim i nie utrudniała sobie związku XD Kishan powinien być z Nilimą i koniecz <3


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#11 21-02-13 14:02:18

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Kilka fragmentów Dhirena

The Temari napisał:

Według mnie Kelsey nie powinna dać się nigdy uwieść Kishanowi, ani pocałować.

Pocałunek nie jest potwierdzeniem uwiedzenia :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#12 18-07-13 06:46:12

 Kelsey Hayes

Sprzątający cyrk

Skąd: podkarpackie
Zarejestrowany: 16-07-13
Posty: 41
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: Wszystkie<3
Ulubiona para KT: Durga i Damon

Re: Kilka fragmentów Dhirena

The Temari napisał:

Według mnie Kelsey nie powinna dać się nigdy uwieść Kishanowi, ani pocałować. Wtedy by go tak nie kochała, a gdy on poświęcił się dla Rena, nie tęskniła by tak za nim i nie utrudniała sobie związku XD Kishan powinien być z Nilimą i koniecz <3

Ale przecież sam Kishan powiedział, że Nilima jest jak siostra. A tak przy okazji. Ren na końcu mnie nieźle wnerwił. Niewiem co dalej dopiero zaczynam trójkę.

Ostatnio edytowany przez Kelsey Hayes (18-07-13 06:50:36)


Old Movies Rules

Offline

 

#13 03-03-16 17:35:27

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Kilka fragmentów Dhirena

Jednego tylko nie rozumiem, może ktoś mnie oświeci :/ Dlaczego, po odbiciu Rena ten nagle zaczął cieszyć się z obecności Kishana? Dla przypomnienia cytat ,,Ren znów zmienił się w tygrysa. Zamkną oczy i oparł głowę na kolanach Kishana; str.378"., albo ,,Ren wciąż pozostawał w skórze tygrysa i wydawał się zadowolony tylko wtedy, gdy Kishan był w pobliżu; str.379". No i to że jak leżał pod tym stołem to ciągle kładł się obok Kishana. Dla mnie całe wiadome zajście (wole nie pisać wprost na wypadek gdyby byłby tu ktoś kto nie czytał 2) nie ma związku na relacje Rena z Kishanem a raczej Rena z Kells.


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.vas.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl www.ave-satan.pun.pl