• Index
  •  » Cytaty
  •  » ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

#16 10-02-13 20:25:25

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

Em... dla mnie Kishan nie jest najlepszy xP Lubię facetów takich jak Ren: władczych, czułych i zazdrosnych :P I wcale nie jestem mniejszością. Jak gadam z osobami na tumblrze, lubimyczytac lub twitterze, to większość ma takie zdanie jak ja, czyli: Team Ren always and forever xD Ale jak kochacie Sohana, to rozumiem. Ja tak samo kocham Alagana (nie wiem czemu wolę ich pierwsze imiona :P).


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#17 10-02-13 21:31:57

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

Destiny napisał:

Em... dla mnie Kishan nie jest najlepszy xP Lubię facetów takich jak Ren: władczych, czułych i zazdrosnych :P I wcale nie jestem mniejszością. Jak gadam z osobami na tumblrze, lubimyczytac lub twitterze, to większość ma takie zdanie jak ja, czyli: Team Ren always and forever xD Ale jak kochacie Sohana, to rozumiem. Ja tak samo kocham Alagana (nie wiem czemu wolę ich pierwsze imiona :P).

Ja tam kocham własnego męża jedynie :P
Kobiety już takie są, że wolą takich facetów jak Ren ( podczas gdy do życia wspólnego jest lepszy ktoś taki jak Kishan- władczość  i zaborczość męczy i to bardzo)
Dlatego.......mój mąż nadal przechodzi zmianę oprogramowania :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#18 21-02-13 16:00:31

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

Destiny napisał:

Em... mam małe pytanie... Czy tylko mi nie jest żal Kishana i tylko ja cieszę się z szczęścia Rena i Kells? XD

Mi też nie jest go wcale żal :D A na związek (stały) Rena i Kelsey czekałam od I części *-*


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#19 01-03-13 17:26:26

 tygryska 7

Zwiedzający

Call me!
Skąd: Kowary
Zarejestrowany: 23-02-13
Posty: 17
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: III
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

lubię ten fragment, mimo tego że za każdym razem jak to czytam łzy mi ciekną

Offline

 

#20 02-04-13 21:11:39

 Tigers love

Poszukujący pracy

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 31-03-13
Posty: 37
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: wszystkie ^.^
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

Ja też od pierwszej części byłam za związkiem Rena i Kells, ale gdy czytałam ten fragment, było mi tak strasznie żal Kishana, że nie mogłam opanować płaczu. :(   On ją na prawdę kochał, wykazał się dużą cierpliwością i nie zasłużył na to rozstanie.

Offline

 

#21 08-10-14 16:25:17

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

Kal-si napisał:

Lutka, racja :d

tak ja też się z Lutką zgadzam :)


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#22 26-03-15 15:34:11

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

Kishan to zrobił, bo i tak nie miał wyjścia (tzn.gdyby to Ren został z Durgą, to związek K+Ki wyglądalby tak jak ten w trzeciej części czyli na zasadzie: porównujemy Kishana do Rena, myślimy o Renie, płaczemy za Renem, nie chcemy pocałunków Kishana, testujemy Kishana) to może nie za bardzo dla niego happy ale nie musiał patrzeć jak rodzince na nim zależy...;/


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 
  • Index
  •  » Cytaty
  •  » ,,Kishan przerwał mi pocałunkiem.''

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aa2aapl.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.ave-satan.pun.pl www.vas.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl