#1 07-08-12 19:31:25

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Poznajcie Kishana !

Pani Colleen Houck w II tomie nieźle miesza nam w głowie, tym samym daje ona nam też niezwykłą okazję by poznać drugiego z braci. Jestem pewno, że po przeczytaniu KT I każdy bez wahania wybrały Rena. Po przeczytaniu II tomu nie jest już to tak oczywisty wybór. Kishan młodszy o rok brat Dhirena równie przystojny, inteligentny i zabawny. O nienagannych manierach. To on pomaga Kells zdobyć drugi podarunek dla Durgi. Oprócz wiernego kompana na dobre i na złe staje się kimś więcej niż tylko najlepszym przyjacielem. Kishan wyjawia Kells uczucia, którymi darzy dziewczynę. Jakiego Kelsey dokona wyboru. Nie wiem ...ale jestem pewna, że czeka nas mnóstwo emocji związanych z tym trójkątem.


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#2 07-08-12 20:44:32

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Poznajcie Kishana !

Nie sądzę, nawet po przeczytaniu II tomu jestem zauroczona w Renie, a Kishana dla mnie mogłoby nie być. Wkurza mnie w nim to, że mimo, że zabrał Dhirenowi Yesubai i widział, jak bardzo Ren jest szczęśliwy i zakochany w Kells, to teraz próbuje mu ją odebrać i założę się, że w III części będzie robił wszystko, aby Kelsey wybrała jego -.-"

Tak więc... REN JEST NAJLEPSZY!


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#3 08-08-12 11:20:58

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Poznajcie Kishana !

No jasne ,że tak ! Taka szansa.Brat postradał zmysły .Dziewczyna wolna .Trzeba to wykorzystać .Gwarantuję ci ,że love triangle potrwa do V tomu.


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#4 10-08-12 13:33:34

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Poznajcie Kishana !

heh... trochę namąciła nam w głowie z tym Kishanem -,-  Mam nadzieję że to się odwróci.

Offline

 

#5 06-10-12 00:13:52

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Poznajcie Kishana !

Nie wiem w jaki sposób miałoby się odwrócić xD


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#6 06-10-12 07:08:56

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Poznajcie Kishana !

a ja jestem ogromną fanką Kishana.
W tym trójkącie to on najbardziej ma szczere uczucia, to on jest najbajrdziej bezinteresowny , wciąż targają nim wyrzuty sumienia ze przez niego została jego rodzina i brat skrzywdzeni. jego wszystkie emocje wyciągane są jak na dłoni. Niestety czasami w nas uczucie rodzi się na przekór nam- stąd, powoli poznając Kelsey się w niej zakochiwał. A Kelsey w nim, bo prawda jest taka, że Kishan nie był tak chimeryczny i obrażalski jak natchniony Ren.
Aha- W gruncie rzeczy, oskarżanie Kishana o odebranie bratu Yesubai sa bezpodstawne- Ren nigdy nie poznał wcześniej Yesubai, po prostu zastosował się do tradycji, Kishan zaś sie z nią spotykał. Rozpaczał po jej śmierci. I dopiero w II tomie kruki mu pokazały, że tak naprawdę, to obaj bracia i Yesubai byli tylko pionkami w machlojkach Lokesha. Juz III częśc ksiązki pokazuje ze milość kishana do Kelsey jest tk ogromna, ze zrobi wszystko by była szczęsliwa, w IV częsci dokona kilku wyborów które będą z korzyscią dla jego brata i dziewczyny, dla której był wiecznie za mało dobry..


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#7 06-10-12 15:07:57

 alice_225

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 05-10-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Poznajcie Kishana !

Lutka, w pełni się z Tobą zgadzam. Przez całą II i całą III część ani przez chwilę nie myślałam o Kishanie negatywnie. Bardzo mi go szkoda, bo w gruncie rzeczy to chyba jemu jest najciężej. Mimo, że wolałabym, żeby Kelsey była z Renem, to sama chyba nie potrafiłabym między nimi wybrać.

Offline

 

#8 06-10-12 17:13:19

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Poznajcie Kishana !

ja miałam tak samo a tera wiem że uwielbiam ich obu <3

Offline

 

#9 06-10-12 18:08:47

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Poznajcie Kishana !

Kishan to bardzo dobry człowiek .On i Ren są swoimi przeciwieństwami jak czarny i biały czy ogień i woda .Myślę ,że lepszym dla wybuchowej Kelsey byłby Kishan .KOcham Rena z całego serca ,ale równie mocno pokochałam Kishana ...szkoda mi chłopaka .Zawsze jest tym który traci wszystko co kocha najmocniej .Noo...ale Ren to niezłe ciacho .Mój Szekspir .Wulkan emocji .Będą szczęśliwi razem z Kels


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#10 07-10-12 13:02:05

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Poznajcie Kishana !

Kells napisał:

Kishan to bardzo dobry człowiek .On i Ren są swoimi przeciwieństwami jak czarny i biały czy ogień i woda .Myślę ,że lepszym dla wybuchowej Kelsey byłby Kishan .KOcham Rena z całego serca ,ale równie mocno pokochałam Kishana ...szkoda mi chłopaka .Zawsze jest tym który traci wszystko co kocha najmocniej .Noo...ale Ren to niezłe ciacho .Mój Szekspir .Wulkan emocji .Będą szczęśliwi razem z Kels

Zgadzam się z tobą Kells :) Nasz Szekspir :)

Offline

 

#11 17-11-12 18:31:14

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: Poznajcie Kishana !

Popieram cię lutka! Szkoda Kishana. To smutne. Ale ja i tak UWIELBIAM (mało powedziane) ICH OBU <3

Offline

 

#12 21-02-13 11:30:51

 Miya

Bileciarz

Skąd: Gdzieś nad morzem :3
Zarejestrowany: 25-01-13
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II "Wyzwanie"

Re: Poznajcie Kishana !

Ja właśnie dlatego lubię tę część, bo dużo tu Kishana. Też nie uważam, aby zabrał Yesubai Renowi.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_md732gBndd1qm7ctho1_400.gif

Offline

 

#13 21-02-13 13:15:43

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Poznajcie Kishana !

Jak dla mnie to II część była fajna, dość śmieszna ze względu na Kishana, a zarazem smutna bo porwali Rena, a on potem nie pamiętał o Kelsey itd. Ale po przeczytaniu tej książki moja opinia o nim troszeczkę się poprawiła (na lepsze) ale nadal nie jestem co do niego przekonana *-*


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#14 03-05-13 00:08:55

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Poznajcie Kishana !

A tak Colleen wyobraża sobie Kishana:

http://i43.tinypic.com/359a911.jpg

A i tak wygląda ćakram, którym walczył:

http://i44.tinypic.com/n33s5y.jpg


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#15 02-08-13 09:51:49

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: Poznajcie Kishana !

lutka napisał:

a ja jestem ogromną fanką Kishana.
W tym trójkącie to on najbardziej ma szczere uczucia, to on jest najbajrdziej bezinteresowny , wciąż targają nim wyrzuty sumienia ze przez niego została jego rodzina i brat skrzywdzeni. jego wszystkie emocje wyciągane są jak na dłoni. Niestety czasami w nas uczucie rodzi się na przekór nam- stąd, powoli poznając Kelsey się w niej zakochiwał. A Kelsey w nim, bo prawda jest taka, że Kishan nie był tak chimeryczny i obrażalski jak natchniony Ren.
Aha- W gruncie rzeczy, oskarżanie Kishana o odebranie bratu Yesubai sa bezpodstawne- Ren nigdy nie poznał wcześniej Yesubai, po prostu zastosował się do tradycji, Kishan zaś sie z nią spotykał. Rozpaczał po jej śmierci. I dopiero w II tomie kruki mu pokazały, że tak naprawdę, to obaj bracia i Yesubai byli tylko pionkami w machlojkach Lokesha. Juz III częśc ksiązki pokazuje ze milość kishana do Kelsey jest tk ogromna, ze zrobi wszystko by była szczęsliwa, w IV częsci dokona kilku wyborów które będą z korzyscią dla jego brata i dziewczyny, dla której był wiecznie za mało dobry..

ja też team Kishan i też jak ty uważam że był najbardziej szczery i bezinteresowny jak dla mnie to Ren mógłby się poświęcićw 4 części a zresztą ci co uważają że Kelsey nie kochała Kishana to jak potem rozpaczała po jego odejściu powinno to udowodnić nawet sam Ren to widział :foch:


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.usmcfr.pun.pl www.branchclosed.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.klanenemy.pun.pl