#1 07-08-12 20:54:31

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Kelsey

W II części Kells wraca ze złamanym sercem, które próbuje wyleczyć randkami (Artie XD). Jednak nie wie, że chwilowe rozstanie z ukochanym nie jest najgorsze. Ren zostaje pojmany, w dodatku Kishan wreszcie okazuje jej swoje uczucia (jak ja tego czarnucha nienawidzę -.-"). Na końcu jej serce zostaje naprawdę złamane. Jej ukochany nie pamięta ich wspólnych chwil i gorącego uczucia, którym się darzyli i w dodatku okazuje zainteresowanie do Nilimy.
Co sądzicie o Kells w tej części "KT"? :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 08-08-12 11:27:45

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Kelsey

Kells zachowuje się trochę niezdecydowanie .Nie podobał mi się początek .Ren wraca .Rzuca mu się w otwarte ramiona ,ale nie przeszkadza jej to by umawiać się na RANDKI .No Helloł ?? Ja gdybym miała takiego skarba to nawet nie popatrzyłabym na innego mężczyznę .No , ale ...
Ważny plus u Kel. to to ,że jest wierna Dhirenowi .Czytaj. Nie obściskuje się z Kishanem na każdym kroku .Czeka na niego cierpliwie .
Szkoda mi jej .Została tak zraniona .JUŻ REN NIE LUBI BRZOSKWIŃ ZE ŚMIETANKĄ !!! .Jej zreszta też już nie lubi


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#3 10-08-12 13:38:06

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Kelsey

napisał:

Nie obściskuje się z Kishanem na każdym kroku .Czeka na niego cierpliwie .

No to jest jedyne co może dowidzić wierności u Kells, no ale był tez fragmen gdzie Kelsey podobało się to jak całowała się z Kishanem -,-

Offline

 

#4 08-10-12 08:24:57

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Kelsey

Kells napisał:

Kells zachowuje się trochę niezdecydowanie .Nie podobał mi się początek .Ren wraca .Rzuca mu się w otwarte ramiona ,ale nie przeszkadza jej to by umawiać się na RANDKI .No Helloł ?? Ja gdybym miała takiego skarba to nawet nie popatrzyłabym na innego mężczyznę .No , ale ...
Ważny plus u Kel. to to ,że jest wierna Dhirenowi .Czytaj. Nie obściskuje się z Kishanem na każdym kroku .Czeka na niego cierpliwie .
Szkoda mi jej .Została tak zraniona .JUŻ REN NIE LUBI BRZOSKWIŃ ZE ŚMIETANKĄ !!! .Jej zreszta też już nie lubi

A mnie się wydaje że kelsey jest zdecydowana ale..

1.  bracia sa do siebie bardzo podobni. Ona sama o tym wspomina
2. Spędza z Kishanem bardzo duzo czasu, a on naprawdę sie o nią stara, staje na głowie, by jej zapewnić bezpieczenstwo i wywołac na jej twarzy usmiech. Nie   obraża się o byle co, zawsze stara sie ja zrtozumieć.  decyduje się trwac przy niej, mimo że ona wciąż powtarza mu, że kocha jego brata.
3. W oregonie chodzi an randki- ale niezobowiązujące. unika wiązania się. Przecież nie będzie siedziec w domu i wzdychac do pluszowego tygrysa.
4. taka sama wielka miłością jak Rena obdarzyłaby Kishana, gdyby to jego poznała w cyrku, kelsey sama o tym przyznaje.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#5 08-10-12 20:55:03

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Kelsey

Masz racje lutka :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bunkerexplorers.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl www.xlclub.pun.pl www.historia-magistra-vitae.pun.pl www.kibicebukowna.pun.pl