#1 07-10-12 15:48:07

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Gimnazjum

Czy wy też uważacie, że gimnazjum zmienia ludzi? Bo u mnie niestety tak było i ta zmiana była na gorsze. :| Ja osobiście wolałabym, żeby było tak jak za starych, dobrych czasów, czyli 9 klasowa podstawówka i potem od razu liceum. :o


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#2 07-10-12 16:01:05

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Gimnazjum

Też za tym jestem. Ale uwierz mi, gimnazjum to jeszcze nic. Zobaczysz jak będziesz w liceum, ponoć tam poznaje się przyjaciół na całe życie. I chyba w moim przypadku jest to prawdą, gdyż dzięki liceum mam trójkę cudownych przyjaciół ;)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#3 07-10-12 16:13:13

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Gimnazjum

Już od dłuższego czasu na nie czekam *o* Hmmm... I zastanawiam się, które wybrać, znaczy m,am przesądzone przez rodziców do którego... bo najbliżej, a u mnie z autobusami jest do d***. Więc dobry dojazd jest jedną z ważniejszych rzeczy w decyzji, ale jak tam mój brat chodzi i liceum jest połączone z takim sobie gimnazjum - koleżanka mi mówi, że gdyby mogła to by się z tamtego gim wypisała, a brat narzeka na liceum. Więc nie jest przekonana co do niego :/ No ale co poradzić jak mpk jest (przepraszam za słownictwo) powalone -.-


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#4 07-10-12 16:33:06

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Gimnazjum

Ja planuję pójść do międzynarodowego liceum ;) .Z międzynarodową maturą .Potem w planach mam jakąś zagraniczą uczelnię i prawo .A co się tyczy przyjaciela to takiego nie miałam ,nie mam i nie wiem czy będę miałą .Wszystkie "przyjaciółki " wystawiały mnie do wiatru .Teraz zrezygnowałam .


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#5 07-10-12 17:10:29

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Gimnazjum

a ja dopiero zaczęłam moją hmmm... przygodę bo życiem się tego nazwać nie da  z gimnazjum :/ i raczej nie jestem zadowolona -,- mam nie dość że ułomną klasę to  niektórych ludzi by się przydało cofnąć do 4 kl. np. Bartek baba od matmy kazała mu napisać 0,1 a on napisał : 0, 1/10 -,- ja tam po prostu umarłam -,-

Offline

 

#6 14-10-12 23:19:15

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Gimnazjum

Alisun napisał:

Czy wy też uważacie, że gimnazjum zmienia ludzi? Bo u mnie niestety tak było i ta zmiana była na gorsze. :| Ja osobiście wolałabym, żeby było tak jak za starych, dobrych czasów, czyli 9 klasowa podstawówka i potem od razu liceum. :o

Podstawówka trwała kiedyś 8 lat, a nie 9.
Potem miałaś do wyboru :

4 lata liceum ogólnokształcące
5 lat technikum
3 lata szkoła zawodowa
lub
3 lata liceum ekonomiczne


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#7 15-10-12 17:01:03

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Gimnazjum

lutka napisał:

4 lata liceum ogólnoksztłcące
5 lat technikum
3 lata szkoła zawodowa
lub
3 lata liceum ekonomiczne

LUTKA to  podobno ma wrócić !

Offline

 

#8 15-10-12 17:59:43

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Gimnazjum

lutka napisał:

Alisun napisał:

Czy wy też uważacie, że gimnazjum zmienia ludzi? Bo u mnie niestety tak było i ta zmiana była na gorsze. :| Ja osobiście wolałabym, żeby było tak jak za starych, dobrych czasów, czyli 9 klasowa podstawówka i potem od razu liceum. :o

Podstawówka trwała kiedyś 8 lat, a nie 9.
Potem miałaś do wyboru :

4 lata liceum ogólnokształcące
5 lat technikum
3 lata szkoła zawodowa
lub
3 lata liceum ekonomiczne

Heh, zawsze mi się myli 8/9 lat, ale i tak bym je wolała ;)


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

#9 15-10-12 19:59:44

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Gimnazjum

Kolorowaa napisał:

LUTKA to  podobno ma wrócić !

wyszłoby to wszystkim na dobre :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#10 16-10-12 20:14:05

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Gimnazjum

w sumie też tak myślę bo niektórzy w Gimbazie czuja się jak nie wiadomo kto!

Offline

 

#11 16-10-12 20:43:18

 JestemJajkiem

Dmuchający balony

Skąd: Kielcownia
Zarejestrowany: 07-10-12
Posty: 77
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Klątwa tygrysa II
Ulubiona para KT: Kelsey & Lokesh

Re: Gimnazjum

Ja chodzę do Nazaretu i tak jako tako nie piją, palą i się zachowują. Wiadomo mi o takich, aczkolwiek nie zadaję się z nimi.
Moja koleżanka poszła sobie do rejonowego i nie poznaję jej. Zaczęła pić, palić, kłamać i kraść pieniądze z domu - dla niej to takie normalne.
A ja tylko patrzę... I cieszę się, że jestem w katolu, chociaż wszyscy uważają nas za świętych itd.

Offline

 

#12 16-10-12 21:04:38

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Gimnazjum

JestemJajkiem napisał:

Ja chodzę do Nazaretu i tak jako tako nie piją, palą i się zachowują. Wiadomo mi o takich, aczkolwiek nie zadaję się z nimi.
Moja koleżanka poszła sobie do rejonowego i nie poznaję jej. Zaczęła pić, palić, kłamać i krać pieniądze z domu - dla niej to takie normalne.
A ja tylko patrzę... I cieszę się, że jestem w katolu, chociaż wszyscy uważają nas za świętych itd.

to jak się człowiek zachowuje i zmienia nie zależy od tego, gdzie się uczy tylko jaki ma charakter i jak ma poukładane w głowie :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#13 17-10-12 18:56:16

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: Gimnazjum

Ta trzeba mieć ten porządek bo jak nie to lipa -,- u mnie w klasie jest taka jedna co 3 lata już nie przeszła a 1 nowa poszła w jej ślady i wgl. jej nie poznaje na początku można się z nią było dogadać a teraz a ni w te ni w te , taka metamorfoza :/

Offline

 

#14 12-11-12 21:42:34

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: Gimnazjum

JestemJajkiem napisał:

Ja chodzę do Nazaretu i tak jako tako nie piją, palą i się zachowują. Wiadomo mi o takich, aczkolwiek nie zadaję się z nimi.
Moja koleżanka poszła sobie do rejonowego i nie poznaję jej. Zaczęła pić, palić, kłamać i kraść pieniądze z domu - dla niej to takie normalne.
A ja tylko patrzę... I cieszę się, że jestem w katolu, chociaż wszyscy uważają nas za świętych itd.

u mnie w mieście jest szkoła prywatna tak zwany "Salezjan" i tam jest nawet gorzej niż w mojej szkole ponieważ są to dzieci z najbogatszych rodzin i pozwalają sobie na więcej -,-

ale całkowicie zgadzam się co do tego, że gimnazjum zmienia ludzi i to baaardzo, ale cóż to życie tych ludzi co zeszli na "złą" ścieżkę nie, nasze to oni potem będą mieć problemy  a nie my -.-   z wieeelką przykrością stwierdzam, że mało jest porządnych ludzi w gim :c


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#15 18-07-13 11:53:15

 Rensey

Poszukujący pracy

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 18-07-13
Posty: 31
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: Wyprawa
Ulubiona para KT: Ren i Kells
WWW

Re: Gimnazjum

Ludzie, nawet mi nie mówcie ._. Ja właśnie idę do gimnazjum. Już wczeniej postanowiłam sie do niego nie przywiązywać, nie zawierać żadnych świetnych znajomości ponad to, co jest konieczne do zgrania się jako takiego z klasą. Mam swoja dawną paczkę z podstawówki i najlepszą przyjaciółke również z tamtych czasów i to mi wystarcza.


Sygnatura niezgodna z regulaminem. Prosimy o zmianę i zapoznanie się z zasadami forum ~ Alisun

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samotneserca.pun.pl www.kmboss18.pun.pl www.sga.pun.pl www.raiders-l2.pun.pl www.dirt-bike.pun.pl