#16 11-12-12 22:36:12

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Dhiren

Angela/KishanKelseyDhiren napisał:

Dhiren to moja ulubiona postać ale w części 3 jestem na niego okropnie zła bo znów zostawia Kelsey. :/
http://www.wt-tkd.com/images/blueeyes.jpg

Akurat tutaj analizujemy Rena z IV części powieści.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#17 12-12-12 07:57:58

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Dhiren

Heh, w IV podoba mi się najbardziej zaraz po pierwszej :D Ale brakuje mi tej jego arogancji :/


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#18 12-12-12 14:47:36

 Kells

Moderator

Skąd: Tam gdzie mój Ren ;P
Zarejestrowany: 27-07-12
Posty: 864
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren i Kishan
Ulubiona część: Kocham wszystkie części.
Ulubiona para KT: Ren i Kishan xD

Re: Dhiren

Moim zdaniem w IV Ren zmądrzał .Wydarzenia z poprzednich części wiele go nauczyły .


http://gra-o-tron.dbmw.info/wp-content/uploads/2011/09/2.gif
“Kishan to bezpieczny zakład.Miłość Rena jest jak hazard”
-III Tiger's Voyage

Offline

 

#19 22-02-13 08:05:55

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Dhiren

W sumie masz rację Kells, ale dalej pozostaje zazdrośnikiem :P Jakie to słodkie *.*


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#20 25-02-13 19:30:37

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Dhiren

[mail][/mail]

Destiny napisał:

E tam, ja NIGDY nie będę za tym, aby to Kishan był z Kells. Zawsze jest tak, że jak już w książce coś postanowię, to nigdy nie zmieniam zdania :>

Jestem za, mam tak samo ;d


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#21 13-05-13 14:55:53

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Dhiren

Kells napisał:

Moim zdaniem w IV Ren zmądrzał .Wydarzenia z poprzednich części wiele go nauczyły .

Ja bym powiedziała, że wiadomość o tym, że Kishan będzie miał dziecko z Kells (złote oczy dziecka ze snu Kishana) Nieco go zbiła z nóg i STARAŁ się im dać trochę swobody, choć nie tracił nadziei.


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#22 14-05-13 14:53:02

 Alan

Bileciarz

42106052
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 92
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kishan, Kelsey, Kadam
Ulubiona część: Wszystkie <3
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Dhiren

Ja też  wolałbym źeby Kelsey była z Renem bo jak było w 2 tomie to Kishan próbował  ją mu odebrać  co mnie bardzo wkurzało !

Offline

 

#23 14-05-13 15:06:36

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Dhiren

Alan napisał:

Ja też  wolałbym źeby Kelsey była z Renem bo jak było w 2 tomie to Kishan próbował  ją mu odebrać  co mnie bardzo wkurzało !

Mnie też
Ale (przyznam) nie dziwię się mu - widział oczy dziecka i miał nadzieję że to będzie jego


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#24 14-05-13 20:17:33

 Kelsey2002

Nowy

Zarejestrowany: 13-04-13
Posty: 7
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Ren

Re: Dhiren

Ja uwielbiam Rena i najchętniej bym go poślubiła gdyby był naprawdę i gdybym nie miała chłopaka . I nie chciałabym mieć 2 mężów no proszę was codziennie kłótnia o ... ciasteczka !!! XD Już mi wystarczy , że muszę piec ciasteczka mojemu chłopakowi. I reszcie jego kolegów. A tak propo 5 części to dowiedziałam się od samej Colleen Houck , że nie długo wyjdzie i film tak samo nie moge sie doczekać !!! Musi być ktoś przystojny na miejscu Rena i Kishana i oczywiście ktoś piękny na miejscu Kelsey .
Bo inaczej przyjade do Colleen Houck i ja uduszę własnymi rękami!!!


Zeżarłeś ... wszystkie ... moje ... ciastka !!!

Offline

 

#25 14-05-13 22:09:59

 Miya

Bileciarz

Skąd: Gdzieś nad morzem :3
Zarejestrowany: 25-01-13
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II "Wyzwanie"

Re: Dhiren

Zawsze wolałam Kishana po kątem postaci, jednak Ren bardziej pasuje do Kelsey. Mimo to zachowanie Rena mnie drażniło. Traci kobietę, którą kocha i stoi jak ta ci*a wołowa zamiast coś zrobić. (admin wybaczy słownictwo)


http://25.media.tumblr.com/tumblr_md732gBndd1qm7ctho1_400.gif

Offline

 

#26 15-05-13 08:09:46

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Dhiren

Miya napisał:

Traci kobietę, którą kocha i stoi jak ta ci*a wołowa zamiast coś zrobić. (admin wybaczy słownictwo)

Przestał się starać chyba przez to, że Kishan opowiedział mu swój sen z Sennego Gaju. Był pewien, że wszystko jest już przesądzone więc w takim wypadku, po co ma cokolwiek robić?


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#27 17-05-13 15:07:03

 Miya

Bileciarz

Skąd: Gdzieś nad morzem :3
Zarejestrowany: 25-01-13
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II "Wyzwanie"

Re: Dhiren

No to po co te wszystkie listy do Kelsey? Jak już się starał, to mógł to robić do końca.

Z fankami Rena chyba jednak nie wygram :P


http://25.media.tumblr.com/tumblr_md732gBndd1qm7ctho1_400.gif

Offline

 

#28 17-05-13 15:38:59

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Dhiren

ODWALCIE SIĘ OD RENA! -.- I znowu zbyt szybko się wkurzam xd


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#29 17-05-13 18:01:16

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Dhiren

Miya napisał:

Jak już się starał, to mógł to robić do końca.

Zacznijmy od tego,że, jeżeli tak bardzo ją kochał, to w ogóle nie powinien jej zostawiać. A na pewno nie dopóki nie było by pewne, że nie dadzą rady tego wszystkiego odkręcić i Renowi na pewno pamięć nie wróci.


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#30 18-05-13 15:59:43

 Alan

Bileciarz

42106052
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 92
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kishan, Kelsey, Kadam
Ulubiona część: Wszystkie <3
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Dhiren

Ale niezapominajmy,że jak stracił pamięć to z całych sił próbował ją sobie przypomnieć ;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifateam.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl www.branchclosed.pun.pl www.klanenemy.pun.pl