#1 26-01-13 22:14:59

 JestemJajkiem

Dmuchający balony

Skąd: Kielcownia
Zarejestrowany: 07-10-12
Posty: 77
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Klątwa tygrysa II
Ulubiona para KT: Kelsey & Lokesh

Wiedźmin

Eej, no dziewczyny!
Jestem zdumiona i zawiedziona, że nie dostrzegłam nic Sapkowskiego!

Przerobiłam prawie wszystkie - oprócz dwóch ostatnich części - książki Cyklu wiedźmińskiego.
Geralt - <3
Jako, że zawsze powtarzam, że jestem sadystką, to momentów, w których Geralt jest ranny jest za mało. Stanowczo nie!
Ale resztę sobie wymyślam.

Offline

 

#2 27-01-13 10:40:33

 Zuzik432

Bileciarz

Zarejestrowany: 03-11-12
Posty: 95
Punktów :   
Ulubiona postać: wszystkie
Ulubiona część: 3
Ulubiona para KT: Ren-Kelsey

Re: Wiedźmin

Ja mam wszystkie części, ale nie czytałam grałam tylko w gry i oglądałam serial XD


– Kells… proszę. – Pocałował mnie w skroń, potem w czoło i w policzek, a pomiędzy
pocałunkami błagał cicho: – Proszę… Proszę… Proszę… Powiedz, że ze mną zostaniesz. – Jego
wargi delikatnie otarły się o moje. – Potrzebuję cię – powiedział, a potem z całej siły przycisnął
usta do moich ust.

Offline

 

#3 27-01-13 10:44:11

 Miya

Bileciarz

Skąd: Gdzieś nad morzem :3
Zarejestrowany: 25-01-13
Posty: 85
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II "Wyzwanie"

Re: Wiedźmin

Ja utknęłam w 3/4 "Wieży Jaskółki" .__. Ale bardzo lubię sagę. Cahir <3


http://25.media.tumblr.com/tumblr_md732gBndd1qm7ctho1_400.gif

Offline

 

#4 31-01-13 13:05:01

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Wiedźmin

wszystkie części pochłonęłam b.szybko. Książka jest świetna, choć postać Ciri drażniła mnie. Pochwały dla Pana Sapkowskiego za to dzieło. Nieliczny z polskich autorów fantasy który zna się na rzeczy i tworzy coś wartościowego.


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#5 29-03-13 22:28:46

Yennefer

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 29-03-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wiedźmin

Wiedźmin zostanie jedną z moich najukochańszych serii. Czytając raz pochłaniałam całe tomy, raz nie mogłam długo przebrnąć przez jeden rozdział. Tyle co ja płakałam przy tych książkach! W sumie Wiedźmin wywołał we mnie chyba wszystkie uczucia jakie się da - od obrzydzenia, przez rozpacz, wściekłość i rozbawienie, do uwielbienia. Ciri dla mnie też była irytująca, ale za to uwielbiałam Yennefer i Geralata. Razem i z osobna! I jeszcze Milvę! I Jaskra <3


Oh memories, where'd you go? You were all I've ever known...
How I miss yesterday and how I let it fade away.
Panic! At the Disco, Memories

Offline

 

#6 30-03-13 11:19:53

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Wiedźmin

Ja przeczytałam wszystkie części za wyjątkiem ostatniej, ale saga bardzo mi się podoba. Szczególnie genialne są dialogi i sytuacje pomiędzy Yennefer i Geralatem, które naprawdę potrafią poprawić humor :) Ogólnie lubię styl Sapkowskiego, który w ciekawy sposób pisze nie tylko książki fantasy, ale również coś bardziej wymagającego, jak na przykład "Świat króla Artura"


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#7 25-04-13 10:30:53

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Wiedźmin

Czytałam tylko Miecz Przeznaczenia i bardzo mi się spodobała - za rok to będzie moja lektura :)


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dawnofnaruto.pun.pl www.telekomgsm.pun.pl www.xcore.pun.pl www.b3.pun.pl www.pogaduchy.pun.pl