• Index
  •  » News
  •  » TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

#1 18-07-13 09:34:42

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

Tak, dzisiaj obchodzimy pierwsze urodziny. Gdy zakładałam to forum, nie liczyłam na tak duży sukces. A jednak! Dzięki Wam, fanom cudownej książki Colleen Houck, tigerscurse.pun.pl liczy sobie okrąglutki rok. Nie dość, że mamy 200-stu użytkowników (w tym wspaniałą moderatorkę Kells i adminkę Alisun), to jeszcze współpracujemy z wydawnictwem Moondrive oraz mamy kontakt z autorką książki! Staliśmy się również oficjalnym polskim forum "Klątwy Tygrysa". Oczywiście nawet po zakończeniu sagi będziemy się zajmować innymi dziełami Colleen Houck.
   Jest jeszcze coś. Przez ten czas na forum była jedna użytkowniczka, którą teraz chciałabym jakoś nagrodzić. Przez prawie rok pomagała rozwijać forum oraz doradzała mi w różnych sprawach. Zrobiła coś również dla Was. Dzięki jej umiejętnością, i przede wszystkim chęciom, mogliście przeczytać "Klątwę Tygrysa. Przeznaczenie" dużo wcześniej niż inni, niezarejestrowani fani. Tak, mowa tu o lutce, którą bardzo sobie cenię. Myślę więc, iż nie zdziwi Was to, że od dzisiaj będzie ona drugą, zaraz po Alisun, administratorką forum. I nie bądź już taka skromna lutka. Zasłużyłaś na to i myślę, że inni się ze mną zgodzą.
   Ale forum to nie tylko te kilka osób. To dzięki Wam, użytkownikom, możemy dziś świętować pierwsze urodziny forum. Nie wiem w jaki sposób mogę Wam wyrazić słowa wdzięczności. Już nie raz bym się poddała i wiem, że często to powtarzam, ale dajecie mi siłę i wiarę do dalszego działania. Jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście. Moja jedna, wielka tygrysia rodzina.

Kocham Was i ściskam każdego z osobna,
Wasza założycielka Des.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 18-07-13 12:01:49

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

Wszystkiego najlepszego dla forum ! :D
I Gratuluję Lutce rangi! Jak najbardziej na nią zasłużyłaś !

Ostatnio edytowany przez Kal-si (18-07-13 12:05:53)

Offline

 

#3 18-07-13 14:18:02

 Deschen

Nilima

Zarejestrowany: 27-06-13
Posty: 394
Punktów :   
Ulubiona postać: Sohan Kishan Rajaram <3
Ulubiona część: Klątwa tygrysa Wyprawa
Ulubiona para KT: Kishan i Kelsey

Re: TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

oby tak dalej forum doczekało się 2 rocznicy :3


http://24.media.tumblr.com/3e72ee281347e05828a1721b28f05088/tumblr_mg60a1tN7c1qhu3hxo2_500.gif?width=500

Offline

 

#4 18-07-13 22:46:41

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

hmmm,, ale tym sposobem nie mam szansy nawet zostać nauczycielem o mądrości jak ocean :P


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#5 19-07-13 20:06:12

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

Oj biedna lutka xD


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#6 02-08-13 10:01:28

 Alan

Bileciarz

42106052
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 92
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kishan, Kelsey, Kadam
Ulubiona część: Wszystkie <3
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

Tak trzymać ! ;D
Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników !

Offline

 

#7 19-12-13 15:03:14

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

GRATULUJE LUTKA!!!
zasłużyłaś :)

a jeszcze trochę i doczekamy się 2 rocznicy...
...jaki ten świat jest piękny
<3

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » TigersCurse.pun.pl jest już z Wami rok!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adhd-lod.pun.pl www.klanenemy.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.sghdelphi.pun.pl