#1 19-07-12 11:30:40

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Lokesh

Lokesh jest ojcem Yesubai oraz potężnym czarnoksiężnikiem. To on obłożył dwóch braci klątwą. Jego największym pragnieniem jest zdobycie wszystkich części amuletu Damona.


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 05-09-12 16:17:48

 Alisun

Administrator

Zarejestrowany: 21-07-12
Posty: 1003
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan/Damon
Ulubiona część: wszystkie

Re: Lokesh

W I i w II tomie jest opisany trochę jego wygląd :p

"Lokesh, w przeciwieństwie do swych żołnieży, nie nosił munduru, lecz czarny garnitur i jedwabną błękitną koszulę. Wyglądał młodziej niż pan Kadam, włosy na skroniach miał lekko posiwiałe. Nosił je zaczeane do tyłu, w czym przypominał współczesnego mafiosa. Po raz kolejny zauważyłam,  że ma na palcach po kilka pierścieni, którymi bawi się, przemawiając do swojego rozmówcy."

Jak ciocia przeczyta pierwszą część lub znajdę w którym tomie coś jeszcze to też fragmenty z jego wyglądem podam :zadowolony:

A i co do największego pragnienia,

Spoiler:

zmienia się ono w III tomie, czyli w wyprawie, po dłuższych przemyśleniach Lokesha zaskoczyło go to, że bardziej chce złapać i posiąść Kelsey niż zdobyć wszystkie części amulatu ;)

PS. Info o wyglądzie można dodać do zakładki Postacie i tam:

Lokesh
Wygląd:...


"-Chciałem być odważny, tak jak ty...
-Jestem odważny, kiedy trzeba, odwaga to nie jest narażanie się bez potrzeby
-Ale ty się nie boisz niczego!  -Dziś się bałem...   -Dziś?
-Tak, bałem się, że cię stracę" ~Lion King

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.0net.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.ave-satan.pun.pl www.aa2aapl.pun.pl