#1 19-07-12 10:00:26

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Pan Kadam

Dyskusja na temat Pana Kadama :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 23-05-13 14:56:09

 Alan

Bileciarz

42106052
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 13-05-13
Posty: 92
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren, Kishan, Kelsey, Kadam
Ulubiona część: Wszystkie <3
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Pan Kadam

Uwielbiam Pana Kadama według mnie to też 1 z najlepszych postaci w KT.

Offline

 

#3 23-05-13 15:51:56

 judryk2003

Król Rajaram

Skąd: Chociwel
Zarejestrowany: 22-04-13
Posty: 412
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren <3
Ulubiona część: Wszystkie :)
Ulubiona para KT: Ren & Kells

Re: Pan Kadam

Porusza mnie poziom jego wiedzy.


http://3.bp.blogspot.com/-Ct4w9RzEWug/UXLcBVsb27I/AAAAAAAAAVU/4vB0EcXOS64/s320/REN.gif
„Serce oddane ukochanej osobie pokona każdą przeszkodę, radźkumari. Uwierz w to, a ja dopilnuję, żebyś była bezpieczna.”
Klątwa Tygrysa: Przeznaczenie, str. 321

Offline

 

#4 23-05-13 16:06:33

 Alhena

Król Rajaram

Zarejestrowany: 25-03-13
Posty: 459
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: Pan Kadam

Yhy, miał dużo czasu, żeby się dokształcić. Mnie tylko rozwala to, że wszystko potrafi zorganizować, no normalnie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych... Naprawdę Colleen powinna moim zdaniem darować sobie niektóre rzeczy (typu nadajniki, czy te fajne pojazdy wodne) rodem z Jamesa Bonda xD


"Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my."

Mark Twain

Offline

 

#5 03-03-16 16:21:02

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Pan Kadam

Jedna z najlepszych książkowych postaci EVER. Strasznie się z nim zżyłam i też chce takiego wujka! ;'( Niesamowite jest jego poświęcenie dla ,,rodziny"


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aa2aapl.pun.pl www.ave-satan.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.vas.pun.pl www.0net.pun.pl