#31 05-03-16 19:27:37

 Anandani

Nowy

Skąd: Annopol
Zarejestrowany: 05-03-16
Posty: 3
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Wyprawa
Ulubiona para KT: Deschen i Rajaram :D

Re: Wasze pomysły

Nutella00003 napisał:

KingOfTheTiger napisał:

Nutella00003 napisał:

A może coś w rodzaju: ciąg dalszy wg fanów? Każdy mógłby napisać swoją wersję, podał jakiś niekonwencjonalny pomysł na 5'tą cześć..? Np. Kishan rzucił Durge, wyjechał do Vegas i kupił sobie Lamborghini xD nie no, rozumiem, że to trochę dziwne, ale każdy ma chyba  swój pomysł na cdn. Napiszmy własną Klątwę V hahah :-D

Hahah! Już to sobie wyobrażam! Kishan imprezujący w Las Vegas! Haha! Jakby się jeszcze okazało, że Ren i Kells o tym nie wiedzą, myślą, że on cały czas służy Durdze itp, i tu nagle spotykają się w...szpitalu w Nevadzie bo Kishan potrącił samochodem Anika hahah :D Nevada chyba graniczy z Oregonem?
ps.czego akurat Las Vegas?

Potrącił biednego Anika samochodem hahaha :D padłam :D faktycznie ,, ciekawy" sposób na ponowne spotkanie :D I nie-nie wiem dlaczego akurat Vegas ;) tak jakoś mi wpadło do głowy heh :)

Nawet boje sobie to wyobrazić :D ,,Kac Vegas IV" z Kishanem zamiast Coopera :D


its Leviooosa not leviosaaa ♥

Offline

 

#32 05-03-16 19:31:04

 Nutella00003

Karmiący zwierzęta

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 15-02-15
Posty: 110
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Kishan+ktoś inny niż Kelsey

Re: Wasze pomysły

Anandani napisał:

Nutella00003 napisał:

KingOfTheTiger napisał:


Hahah! Już to sobie wyobrażam! Kishan imprezujący w Las Vegas! Haha! Jakby się jeszcze okazało, że Ren i Kells o tym nie wiedzą, myślą, że on cały czas służy Durdze itp, i tu nagle spotykają się w...szpitalu w Nevadzie bo Kishan potrącił samochodem Anika hahah :D Nevada chyba graniczy z Oregonem?
ps.czego akurat Las Vegas?

Potrącił biednego Anika samochodem hahaha :D padłam :D faktycznie ,, ciekawy" sposób na ponowne spotkanie :D I nie-nie wiem dlaczego akurat Vegas ;) tak jakoś mi wpadło do głowy heh :)

Nawet boje sobie to wyobrazić :D ,,Kac Vegas IV" z Kishanem zamiast Coopera :D

W zasadzie Alan to taki Artie xD


W pewnej chwili kamień z sufitu oberwał się i spadł mi na noge ale przeniknął przez nią jak przez ducha. Krzyknąłem i właśnie wtedy złoty promień wleciał mi do ust. Zachłysnąłem się i poczułem jak przenika przez moje ciało. Przed oczami stanęło mi białe światło, poczułem mocne popchnięcie a potem nie było już nic. (...)
Obudziły mnie głosy. Znajome głosy. Poczułem, że ktoś trzyma mi ręke na czole i łagodnym głosem mówi:
-Wstawaj
Jęknąłem. Za jasno.
-Proszę cie wstawaj już.
Z trudem otworzyłem oczy. Zaczekałem aż kolorowe kropeczki nabiorą normalnych kształtów i poznałem go. Kadam

Offline

 

#33 05-03-16 19:32:48

 Anandani

Nowy

Skąd: Annopol
Zarejestrowany: 05-03-16
Posty: 3
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: Wyprawa
Ulubiona para KT: Deschen i Rajaram :D

Re: Wasze pomysły

Nutella00003 napisał:

Anandani napisał:

Nutella00003 napisał:


Potrącił biednego Anika samochodem hahaha :D padłam :D faktycznie ,, ciekawy" sposób na ponowne spotkanie :D I nie-nie wiem dlaczego akurat Vegas ;) tak jakoś mi wpadło do głowy heh :)

Nawet boje sobie to wyobrazić :D ,,Kac Vegas IV" z Kishanem zamiast Coopera :D

W zasadzie Alan to taki Artie xD

Oby tylko Ren nie skończył jako Stu hahaha :D Ren bez zęba O-O


its Leviooosa not leviosaaa ♥

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-polska.pun.pl www.vas.pun.pl www.0net.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.ave-satan.pun.pl