#1 26-08-12 02:21:17

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

"Don" & "Don 2"

Na wstępie powiem: KOCHAM TEN FILM I GORĄCO POLECAM!!!!
O czym opowiada? Już wyjaśniam:

"DON"


Tytułowy Don jest członkiem gangu handlarzy narkotyków. Przebiegły, cyniczny, najlepszy i najbardziej niebezpieczny ze wszystkich ludzi Singhana, przywódcy całego gangu. Nasz bohater jest również prawą ręką swojego szefa. Dla Dona zabijanie to chleb powszedni i świetna zabawa, nie waha się przed niczym i (jak sam powtarza) "Dona złapać nie tak łatwo, to niemożliwe".
Jednak indyjski policjant DCP DeSilva postanawia wziąć sprawy we własne ręce i szykuję na króla gangu pułapkę. Wraz z pomagającym mu Visual Malikiem stara się schwytać Dona. Gdy główny bohater zabija członka gangu - Ramesha, jego narzeczona Kamini próbuje doprowadzić do jego aresztowania, jednak Don zabija ją i ucieka. Wkrótce do gangu dołącza siostra Ramesha - Roma, która zrobi wszystko, żeby dopaść zabójcę brata. Gdy ranny Don zostaje złapany przez policję, DCP DeSilva postanawia zastąpić go sobowtórem - niewinnym pieśniarzem ulicznym Vijayem, którego kusi możliwością wykształcenia jego przybranego syna. Od tego momentu fabuła filmu coraz bardziej się komplikuje i nikt już prawie nie jest tym, za kogo się podaje. Niespodzianka goni niespodziankę, zwroty akcji mogą przyprawić o zawrót głowy najbardziej wytrawnego kinomana, a koniec filmu zszokuje każdego widza i zapewni mu nieprzespaną noc.

Jedna z scen pokazująca groźne i niebezpieczne oblicze Dona:



Piosenka przewodnia (melodia pojawia się zarówno w pierwszej, jak i drugiej części filmu):



http://3.bp.blogspot.com/-HxqEZ6L2J9o/TdAWy21XESI/AAAAAAAAAeY/sIBT0kIVCPM/s1600/don%2B2006.jpg

"DON 2"
UWAGA, MOGĄ POJAWIĆ SIĘ SPOJLERY!


Mija 5 lat odkąd Donowi udało się oszukać policję i po raz kolejny uciec nie ponosząc konsekwencji. Tym razem jest on największym dilerem narkotyków w całej Azji, a teraz szykuje się na podbicie Europy. Jednak wie, że tamtejsi dilerzy zrobią wszystko, aby jego plan legł w gruzach. W związku z tym główny bohater zbiera grupę osób, która ma mu pomóc w osiągnięciu celu. Wśród jego gangu znajduje się również Vardhaan, którego w pierwszej części znaliśmy jako DCP DeSilvę. Oczywiście nie może zabraknąć też dzikiej kotki Dona, Romy, która wciąż stara się dorwać zabójcę jej brata. Jednak ludzie Dona planują zasadzkę i zemstę na królu. W dodatku widz może dostrzec wyraźną chemię między głównym bohaterem, a Romą. Czy gangowi uda się pozbyć Dona? Czy Don zdobędzie to czego chce? Czy Romie uda się zemścić, czy może wpadnie w ramiona gangstera? Możliwe. Jeżeli ktoś jest ciekaw odpowiedzi na te pytania zapraszam do obejrzenia II części "Dona", oczywiście zaraz po obejrzeniu pierwszej. Inaczej nie będziecie wiedzieli o co chodzi w "Donie 2", gdyż obie części są ze sobą silnie powiązane.

Jedna z romantycznych scen z "Don 2" (chyba moja ulubiona)



I piosenka, która w tłumaczeniu informuje o powrocie Dona



http://2.bp.blogspot.com/-jf1UnF-9vmU/TuEUua0G1cI/AAAAAAAARQ0/US-WNA_wZQ8/s1600/7aecouu8.jpg

Jeszcze raz polecam, zwłaszcza tym, którzy nie wierzą w talent Króla Khana (w co raczej wątpić się nie powinno widząc listę jego nagród i odznaczeń [klik] xD).


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 29-09-12 12:50:50

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: "Don" & "Don 2"

ooo film z SRK na pewno ogl. ;)

Offline

 

#3 12-12-12 18:30:05

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: "Don" & "Don 2"

kurcze na zalukaj nie chce mi dona odtworzyć (pomimo zakupionego vipa :O )           wiesz gdzie można by było ogl z napisami ale za darmo(bez limitów) i bez konieczności pobierania ?? XD   chciała bym go ogl ale co za sens ogl 2 część bez ogl 1 ??:C    (2 część na luzie znalazłam ale z 1 jest problem :C szukam już od dobrej godziny :( )











już nie trzeba na zalukaj mi odtwarza : *

Ostatnio edytowany przez Minjami (12-12-12 20:37:42)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#4 13-12-12 14:16:00

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: "Don" & "Don 2"

Ja ściągałam więc nie wiem ;/


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#5 13-12-12 22:25:31

 Minjami

Anamika

44324206
Skąd: Ostóda :D
Zarejestrowany: 28-10-12
Posty: 700
Punktów :   
Ulubiona postać: nwm wszystkie kocham 
Ulubiona część: 1,2,3 :P
WWW

Re: "Don" & "Don 2"

supcio i 1 i 2 cz. kocham te filmy <3     (dzięki za polecenie mi ich :D gdyby nie ty nie wiedziałabym o ich istnieniu ) : *


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m86waqFYRC1rcidgso1_500.gif

Offline

 

#6 27-12-12 21:28:19

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: "Don" & "Don 2"

Oficialna piosenka Dona 2:


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#7 13-01-13 20:27:21

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: "Don" & "Don 2"

dla fanów Dona, porównanie jednej z piosenek: Khaike Paan Banaraswala



Don z 1978 roku, w roli głównej Amitabh Bachchan





I Don z 2006 roku:


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.our-story.pun.pl www.biologiaup.pun.pl www.dzem.pun.pl www.managerpbf.pun.pl www.ranger-airsoft-team.pun.pl