#1 07-02-13 06:39:54

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Bitefight.pl

Gra, w której wcielamy się w wampira lub wilkołaka. Polujemy na demony, ludzi i przeciwną rasę (wampir na wilkołaka, wilkołak na wampira). Zbieramy złoto, ulepszamy umiejętności postaci, możemy również stworzyć swój klan lub wybrać do jakiego chce się należeć.

Powiem wam, że już kiedyś w to grałam jednak dopiero teraz znów wróciła mi ochota na bitefight. Jeśli ktoś gra, to może mnie zaprosić. Mój login to LucanThorne. Mam też swój klan, więc jeśli ktoś jest wampirem, to może zgłosić swoją rekrutację i go przyjmę. Nazwa klanu to Midnight.Breed, a tag to MG :)


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 08-02-13 21:30:41

 Kal-si

Król Rajaram

Skąd: Tam gdzie mój Kishan.
Zarejestrowany: 11-12-12
Posty: 431
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan Sohan Rajaram ♥
Ulubiona część: 2/II/२
Ulubiona para KT: Kishan ♥ Kells

Re: Bitefight.pl

Hmm, może być fajną grą, spróbuje sie odnaleść tam :D

Offline

 

#3 09-02-13 19:07:07

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Bitefight.pl

Jakby co, mów. Pomogę :*


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wanderers.pun.pl www.liceum.pun.pl www.psychologia-czlowieka.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.zakonwilki.pun.pl