#16 08-10-12 20:38:19

 Kolorowaa

Mahisha

1609931
Call me!
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 02-08-12
Posty: 1018
Punktów :   
Ulubiona postać: Kelsey
Ulubiona część: I tom
Ulubiona para KT: Ren & Kelsey

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

lutka napisał:

Kolorowaa napisał:

heh Według mnie Durga odebrała renowi pamięć ponieważ nie przeżył by myśląc tylko o Kelsey a nie o sobie 

Przeciez ren wyjasnił dłaczego to zrobiła.
Lokesh poszukiwał Kelsey. Wprowadzal rena w stan, gdy miał halucynacje i wyjawial Lokeshowi informacje o dziewczynie. Utrata pamięci o niej była jedynym wyjsciem na uratowanie jej.

Ale to było powiedziane w III tomie a nie w 2 :)
a kiedy to pisałam nie miałam jeszcze na półce III :)

Offline

 

#17 25-10-12 02:22:47

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Kolorowaa napisał:

Ale to było powiedziane w III tomie a nie w 2 :)
a kiedy to pisałam nie miałam jeszcze na półce III :)

Ha, to że Ren miał halucynacje wiemy ze snu, w którym Ren rozmawiał z Kelsey.
Z III części możemy sie dowiedzieć reszty. AAa i między innymi poznaliśmy sen Kishana, z drugiej nocy spędzonej w tym elfim przybytku dobrych rad sennych. Bo gdy Kelsey straciła kontakt z Renem Kishanowi sie przecież śniło, ze kłoci się z renem na jakimś statku.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

#18 21-02-13 12:24:00

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

Dokładnie tak było ;3 Dlaczego tak zrobiła? Według mnie chciała sprawdzić miłość Kelsey do Rena i dowiedzieć się na podstawie tego czy uda im się do siebie wrócić, czy to prawdziwa milosć ^^


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#19 21-02-13 13:57:53

 lutka

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 30-09-12
Posty: 1239
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
Ulubiona część: II

Re: [Spoiler] Obietnica Durgi .

The Temari napisał:

Dokładnie tak było ;3 Dlaczego tak zrobiła? Według mnie chciała sprawdzić miłość Kelsey do Rena i dowiedzieć się na podstawie tego czy uda im się do siebie wrócić, czy to prawdziwa milosć ^^

Po lekturze tomu IV wątpię w prawdziwość szczerych intencji Durgi.
Dodatkowo Durga jako bogini też do najmilszych nie należała( owszem jej złe oblicze Kali bylo gorsze, ale lepsze czyi Parvati nie zrobiłaby takich numerów)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Och, wiem, mogło być gorzej, mogliście dać mi jakiś pierścień i wskazując na wschód, powiedzieć, że trzy tysiące kilometrów dalej jest Mordor, ale i tak łatwo nie było.
"Złodziej dusz" Aneta Jadowska

http://i42.tinypic.com/2uqiwwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anonymouse.pun.pl www.wszystko-o-bakugan.pun.pl www.swordclan.pun.pl www.ospkm.pun.pl www.ztquake3.pun.pl