#1 08-12-12 20:18:32

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Teen Wolf

http://cache2.allpostersimages.com/p/LRG/59/5942/DFXRG00Z/plakaty/teen-wolf-eyes.jpgLubisz wilkołaki? Interesujesz się tymi mitycznymi stworzeniami? Jeśli tak, to ten serial jest właśnie dla ciebie.
"Teen Wolf" jest moją drugą ukochaną amerykańską produkcją emitowaną przez stację MTV. Serial opowiada o nastoletnim chłopaku (Scott), który pewnej nocy zostaje ugryziony przez Alfę wilkołaków. Kilka dni po tym zdarzeniu do miasta wprowadza się śliczna Allison. Ona i Scott szybko przypadają sobie do gustu. Wszystko byłoby pięknie i super, gdyby nie jeden tyci szczegół... Allison jest córką łowcy wilkołaków i wkrótce ma przejąć obowiązki ojca.
Jak na razie wyemitowano dwa sezony i za każdym razem zakochuję się w tym serialu coraz bardziej. Dużo się tu dzieje, jest fajna akcja i oczywiście super muzyka (np. Kids of 88 "Just A Little Bit" *_____*).

Gorąco polecam i zapraszam do dyskusji :good:


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#2 09-12-12 11:26:20

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Teen Wolf

ja oglądam i czekam na nast.  sezon :)  Ogólnie dość fajny serial, uwielbiam Stilesa i jego wieczną gapowatość i teksty:) no i oczywiście Derek :D -niby zły a jednak dość pozytywny bohater. Nie przepadam jednak za Alison,niby dziewczyna jest w porządku ale od odcinków w których była pod wpływem dziadka "znielubiłam " ją.


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#3 09-12-12 13:17:29

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Teen Wolf

Szczerze, ja muszę nadrobić chyba ze dwa odcinki. A najbardziej lubię Scotta i Dereka. A Stiles, powiem jedno: ten facet mnie rozbraja :D


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

#4 09-12-12 14:00:22

 Koldunka

Phet

12692383
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 20-11-12
Posty: 214
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: IV
Ulubiona para KT: Kelsey i Dhiren

Re: Teen Wolf

Stiles jest najzabawniejszą postacią :) wiecznie pakuje się w kłopoty i jest tak nieszczęśliwie zakochany... Lubię sceny z nim z Derekiem , jak Stiles próbuje dogryźć Derekowi a kończy się na tym że kuli się przed wzrokiem Dereka :D  Nie wiem kiedy będzie nast. sezon ale zapowiada się ciekawie ( watahy złożone z samych alf -wow ! )


http://i61.tinypic.com/2m5miva.gif

                      "(...)-Zawsze byłaś taką upartą,ślepą,bezmyślną dziewczyną?
                                         -Czyżbyś nazwał mnie głupią?
                       -Owszem,tyle że w nieco bardziej poetycki sposób! (...) "

KT. Wyprawa

Offline

 

#5 11-01-13 23:40:09

 Tigra

Zagubiony w dżungli

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 30-10-12
Posty: 197
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren
Ulubiona część: czekam
Ulubiona para KT: Ren&Kelsey

Re: Teen Wolf

Destiny- ty musisz nadrobić ze dwa odcinki, a ja widziałam tylko dwa. Były nawet, nawet. Musiałaby się załapać na kolejne odcinki.

Offline

 

#6 13-01-13 15:02:58

 Tygryska

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Zarejestrowany: 17-11-12
Posty: 161
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan i Ren
Ulubiona część: Czekajmy więc

Re: Teen Wolf

To Jest Fajne

Offline

 

#7 14-05-13 18:26:03

 Destiny

Założycielka

Zarejestrowany: 18-07-12
Posty: 1640
Punktów :   
Ulubiona postać: Ren's my home
Ulubiona część: I i IV
Ulubiona para KT: Rensey
WWW

Re: Teen Wolf

Tygryska, nomć ;3

A kto wie którego czerwca będzie nowy sezon? ^^


Znużona, przetarłam oczy i zgniotłam poduszkę pod głową. Usłyszałam cichy głos Rena, gdy nucił naszemu nowo narodzonemu synkowi w pokoju obok. Mówił do niego łagodnie w hindi i chociaż nadal nie rozumiałam tego języka, rozpoznałam słowa, którymi Ren zwracał się do naszego synka - Mera raja beta - co oznaczało "Synku, mój mały książę".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.utpdul.pun.pl www.poradnikrpg.pun.pl www.cinders.pun.pl www.bozogrobcy.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl