#1 26-10-12 20:36:20

 alice_225

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 05-10-12
Posty: 34
Punktów :   

Michael Jackson

Nie chciałam wyskakiwać ze swoim Ukochanym Idolem zaraz po zarejestrowaniu, a ostatni wątek w muzyce dodawałam chyba tydzień temu, więc uznałam że przyszła odpowiednia chwila na założenie tematu o Królu Popu :)

Krótka notka z Wikipedii:

Michael Joseph Jackson (ur. 29 sierpnia 1958 w Gary w stanie Indiana, zm. 25 czerwca 2009 w Los Angeles) – amerykański muzyk, artysta estradowy, tancerz, kompozytor, autor tekstów i filantrop, którego kariera i życie osobiste stały się ważną częścią kultury masowej ostatnich czterech dekad. Znany jako jeden z najlepszych wykonawców muzyki pop i jeden z najpopularniejszych muzyków w historii, nazywany „Królem Popu”

A więc? Wasza opinia, zdanie? Ulubione kawałki, płyta?
Liczę, że może rozwinie się jakaś treściwa dyskusja :)

Przy okazji mogę służyć informacją, bo śmiem twierdzić, że jestem dość zorientowana w temacie:)

Ostatnio edytowany przez alice_225 (26-10-12 20:37:28)

Offline

 

#2 25-02-13 17:54:18

 The Temari

Fanindra

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 19-02-13
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiona postać: Dhiren
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa - Przeznaczenie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Michael Jackson

Lubię Jacksona, moja ulubiona piosenka to Smooth Criminal ;p


http://img406.imageshack.us/img406/7620/temari2sp7xv2.gif

Offline

 

#3 18-03-13 18:08:09

 Oxymora

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 14-03-13
Posty: 37
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan
WWW

Re: Michael Jackson

Lubię Michaela, moją ulubioną piosenką jest chyba They don't care about us w wykonaniu z OLODUM. Te bębny... ^.^
Ogólnie bliżej go poznałam dzięki mojej znajomej z klasy, która jest Moonwalker, ale i tak znam strasznie mało jego utworów. Tak, mea culpa, mea culpa, wybaczcie xD


http://img441.imageshack.us/img441/9945/sygnaturat.png
Chciałem powiedzieć światu tylko jedno słowo. Ponieważ nie potrafiłem tego, stałem się pisarzem.
Stanisław Jerzy Lec

Offline

 

#4 20-03-13 12:36:23

 Bilauta

Pasażer Skrzydlatego Tygrysa

Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 20-01-13
Posty: 174
Punktów :   
Ulubiona postać: Kishan, Ren, Kelsey
Ulubiona część: Klątwa Tygrysa. Wyzwanie
Ulubiona para KT: Ren i Kelsey

Re: Michael Jackson

MJ jest jednym z najlepszych piosenkarzy i tancerzy jakich znam. Nie uważam się z jakąś znawczynie ani wielką fankę, ale przyznam się, że w moim pokoju wisi jego plakat i osobiście przeczytałam jego autobiografie, którą szczerze polecam. Moją ulubioną piosenką jest Man In The Mirror.


http://i1284.photobucket.com/albums/a578/Chilunia/Big%20Bang/Obrazki/LT78_zps26ad70a7.gif?t=1377195137

Offline

 

#5 30-03-13 18:33:18

Yennefer

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 29-03-13
Posty: 37
Punktów :   

Re: Michael Jackson

Może najbardziej oddaną fanką nie jestem, ale znam, lubię i chętnie słucham ;) Najbardziej lubię Smooth Criminal i Man in the Mirror :D


Oh memories, where'd you go? You were all I've ever known...
How I miss yesterday and how I let it fade away.
Panic! At the Disco, Memories

Offline

 

#6 25-05-13 20:01:15

 alice_225

Poszukujący pracy

Zarejestrowany: 05-10-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Michael Jackson

Kocham wszystkie te piosenki, ale emocjonalnie najbardziej przywiązana jestem do Heaven Can Wait, The Way You Make Me Feel i Give In To Me... Heaven Can Wait przypomina mi o pewnej wyjątkowej Osobie, The Way You Make Me Feel jest pierwszą piosenką którą pokochałam, a Give In To Me po prostu jest piękne i naładowane emocjami, wyjątkowe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aa2aapl.pun.pl www.bakugan-polska.pun.pl www.0net.pun.pl www.resocjalizacja2009uj.pun.pl www.vas.pun.pl